اقتصادی

آسایش خود را فدای مردم می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی، آیین تجدید میثاق فرماندهان و کارکنان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور سردار «احمد رضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور و حجت الاسلام والمسلمین «حسن خمینی» در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.

سردار رادان در این آیین اظهار داشت: بی‌نهایت سپاسگزارم از برادر عزیز حجت الاسلام والمسلمین «حسن خمینی» که قبول زحمت فرمودند در نخستین روز از هفته انتظامی در کنار حرم حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی برای عهد و پیمانی که همکاران انتظامی با آرمان های امام راحل عزیز می‌بندند در خدمتشان باشیم و از بیاناتشان بهره ببریم.

وی تصریح کرد: بدون شک خدمت همه رسته‌های فراجا اعم از انتظامی، مرزبانی، یگان ویژه و خدماتی و عملیاتی همگی وقتی شیرین می‌شود که این خدمت برای امنیت مردم و سرسپردگی به مقام عظمای ولایت و رهبرکبیر انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده کل انتظامی کشور یادآور شد: در کنار حرم امامی هستیم که برای پایه گذاری و معماری انقلاب مدیونش هستیم. رهبری که خدمت را به شرفی مقدس تبدیل کرد و به آن نقش داد تا پلیس بتواند به تراز انقلاب اسلامی تبدیل شود و این میسر نمی‌شد مگر اینکه معماری از جنس مردم و برای مردم آن را پایه ریزی کرده و در قلب و ذهن و افکار همه قرار دارد و انقلاب مان هم به جایی برسد که نمونه ای از آن در جهان نبوده و بسیار تاثیرگذار است.

وی افزود: وقتی یک انقلاب در جهان اثرگذار است؛ یعنی مردم آن انقلاب اثرگذار هستند، یعنی نیروهای مسلح و پلیس آن اثرگذار بودند که از این بابت مفتخریم و خدا را شکرگزار از الطافی که نصیب ما کرد و همواره قدردان معمار کبیر انقلاب امام راحل هستیم و خواهیم بود.

سردار رادان عنوان داشت: در آغاز اولین روز هفته انتظامی برای عهد و پیمان با معمار کبیر انقلاب اسلامی دور هم جمع شدیم که یکبار دیگر به همه اعلام کنیم پلیس جمهوری اسلامی، پلیسی است که در مدار ولایت قرار دارد و در مدار ولایت شرف خدمت به مردم دارد و در شرف خدمت به مردم جان خود رادر راه آسایش مردم تقدیم می کند.

وی خاطر نشان کرد: امروز مفتخریم پلیسی داریم که فقط در سال ۱۴۰۲ برای حفظ امنیت و آسایش مردم بیش از ۵۰ شهید تقدیم کرده است تا با خون این شهدای گرانقدر درخت امنیت پای برجا و مستحکم بماند و این افتخاری است برای ما و نظام جمهوری اسلامی، پلیسی که دنبال رضایت پروردگار متعال است. عهد می بندیم در جوار مرقد امام خودمان که همواره امنیت را تقدیم مردم می کنیم. آسایش خودمان را فدای مردمی می کنیم که در حقیقت ولی نعمتمان هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: بسیار سپاسگزارم از خداوندی که در عصر خمینی کبیر و در عصر مجاهدت ها ما را هم جزو مجاهدان فی سبیل الله قرار داد و همواره از این بابت شاکریم و عهد می‌بندیم که در راه ولایت فقیه جان به کف باشیم و برای رضای خدا لحظه ای درنگ نداشته و ان شاءالله همواره بر امنیت ستیزان بتازیم تا با تامین و حفظ امنیت مردم توشه ای برای آخرتمان کسب کنیم.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا