اقتصادی

آسفالت‌ بیش از ۵۸۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته هجدهم در شیراز

اخبار ورزشی/فارس سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته هجدهم، ۵۸ هزار و ۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۲۵۴ تن آسفالت شده است.

رضا جاویدی امروز، ۱۸ آذرماه در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه، ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌ شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته هجدهم از جهش عمرانی بیان کرد: در هفته گذشته، ۵۸ هزار و ۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۲۵۴ تن آسفالت شده است.

وی در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در سطح منطقه ۱۰، تراش و ترمیم در کمربندی جنوبی از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۹ صورت گرفته است.

سخنگوی شهرداری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۱۱ شهید مطهری شمالی در منطقه یک، کوچه ۲۴ ابوالفضل در منطقه ۲، کوچه ۲۱ نصر غربی و کوچه ۱۹ ربانی در منطقه ۳، فرعی‌های خیابان فتح‌المبین در منطقه ۴، بولوار اتصالی از احمد بن موسی به کمربندی در منطقه ۵، فرعی‌های شهرک جوادیه در منطقه ۶، کوچه ۸ فاضل در منطقه ۷، خیابان هنر ۳ و فرعی‌های بزین در منطقه ۱۰ انجام‌گرفته است. روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده (خاکی) در بولوار مولوی از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز نیز انجام‌شده که جاویدی به آن اشاره کرد.

وی گفت: طی ۱۸ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۸۴۲ هزار و ۴۷ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۰۵ هزار و ۵۸۶ تن آسفالت انجام‌ گرفته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا