اقتصادی

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی استان سمنان ، حمیدرضا طحان با اعلام این خبر افزود: در آستانه شب یلدا برخی از کالا و خدمات مرسوم این ایام تحت تأثیر قرار گرفته و به لحاظ نظارتی از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار می گردد.

وی اظهار داشت : در این طرح ، نظارت و افزایش گشت های بازرسی واحدهای صنفی مورد نظر به ویژه واحدهای عرضه کالاهایی از قبیل آجیل و خشکبار ، میوه و تره بار و شیرینی در اولویت نظارت خواهد بود .

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان عنوان کرد: بازرسان و کارشناسان نظارت و بازرسی اداره کل صمت و اتاق های اصناف شهرستانها در این ایام در دو مقطع صبح و بعد از ظهر بر بازار و واحدهای صنفی ، میادین میوه و تره بار نظارت و بصورت مداوم گروه های کالایی پر مصرف را رصد و پایش قرار خواهند داد.

حمیدرضا طحان همچنین بیان کرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخنامه در معرض دید عموم هستند و شهروندان می توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، عدم نصب قیمت و عدم صدور صورتحساب و غیره را به شماره 124 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا