اسبقیان: جامعه ورزش قدردان محبت های رئیس جمهور شهید خواهند بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مراسم تشییع شهدای خدمت در شرایطی امروز چهارشنبه برگزار خواهد شد که جامعه ورزش نیز همگام با سایر اقشار در این مراسم حضوری حداکثری خواهد داشت.

براساس هماهنگی های صورت گرفته مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون های ورزشی، ورزشکاران و قهرمانان و …. از نخستین ساعات بامداد در محل تعیین شده برای جامعه ورزش حضور یافته اند تا در این مراسم شرکت کنند.

به دنبال شهادت رئیس جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد بسیاری از فدراسیون های جهانی و نهادهای بین المللی با ارسال پیام های جداگانه ای این ضایعه را به اهالی ورزش ایران تسلیت گفتند.

اخبار ایران |رئیس جمهور

اسبقیان: جامعه ورزش قدرشناس رئیس جمهور هستند

سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت گفت: مردم ایران و جامعه ورزش با قدرشناسی از رئیس جمهور جهادی حضور باشکوهی را در مراسم وداع با ایشان و دیگر شهدای خدمت  رقم زدند. 

وی ادامه داد: این مراسم تداعی کننده مراسم تشییع باشکوه پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود. مردم ایران وداع باشکوهی با این یار دیرین رهبر انقلاب خواهند داشت. همه دست اندرکاران ورزش در این مراسم حضور خواهند داشت تا عهد و پیمان ببندند با شهدای انقلاب و تاکید کنند که تا آخرین قطره خون در رکاب رهبر معظم انقلاب خواهند بود و همچنان پیرو خط حضرت امام خمینی(ره) هستند و خدمت ادامه خواهد داشت.

گزارش حضور جامعه ورزش در مراسم تشییع در همین خبر تکمیل خواهد شد…

دکمه بازگشت به بالا