انتشار ۲ کتاب گویا در توصیف شهید جمهور

تاب |شهید جمهور

ایران صدا دو کتاب گویای سید محرومین و حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رئیسی را تولید و منتشر کرد.

به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، همزمان با شهادت رییس جمهور، شبکه رادیویی ایران‌صدا کتاب گویای سید محرومین را که روایت خاطراتی از مجاهدت‌های شهید آیت الله رئیسی است، برای آشنایی علاقه‌مندان به این شهید بزرگوار با روایت فرهاد قائمیان، مهدی ملکان و کوروش احسانی از بازیگران و پیشکسوتان رسانه ملی تولید کرده است.

این کتاب گویا که روایتی از لحظات زندگی رئیس‌جمهورِ شهید سید ابراهیم رئیسی از جوانی تا به امروز و چگونگی تبدیل شدن او به عزیزدل محرومان (سید محرومین) است. این کتاب گویا به تهیه‌کنندگی اشرف اشرف نژاد همزمان با شهادت آیت الله رییسی در پایگاه کتاب گویای ایران صدا منتشر شده است.

این شبکه رادیویی علاوه بر کتاب گویای سید محرومین کتاب گویای دیگری با عنوان حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رئیسی را که مجموعه ای از سخنان سید ابراهیم رئیسی درباره مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم است را منتشر کرده است.

این اثر که برگرفته از بیانات و سخنان رییس جمهور شهید درباره محور مقاومت و ارتباط آن با کشورهای خاورمیانه و نحوه مقابله با تعدی‌ها و تجاوزات دشمنان جهان اسلام است. این کتاب به روایت امیر حسین حسین تبار، علیرضا کوه پیما و محمدمهدی ریاضی و تهیه کنندگی سیدعلی میرطالبی پور تولید و بارگذاری شده است.

علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب‌های گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا