برگزاری «پویش لشکر قدسی‌ام» توسط شهرداری تهران

برگزاری «پویش لشکر قدسی‌ام» توسط شهرداری تهران

«پویش لشکر قدسی‌ام» همزمن با روز جهانی قدس در شطح شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سیدمصطفی موسوی معاون مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران طی توضیحاتی به تشریح پویش لشکر قدسی پرداخت.

وی گفت: تمام هم و غم مرکز فعالیت‌های دینی از راه اندازی این پویش اقدامی برای هم صدا کردن نوجوانان در نقاط مختلف کشور خصوصا شهر تهران برای اعلان انزجار عمومی از رژیم غذصب صهیونیستی است.

موسوی افزود: سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۴۲۳ نیز برای انسجام حداکثری دانش آموزان با این پویش و تکمیل شبکه سازی ما برای برنامه‌های دیگر تهیه و تدارک شد. معون مرکز فعالیت‌های دینی از برگزاری چندین رویداد حول محور پویش لشکر قدسی و تجمع میدان انقلاب در روز راهپیمایی قدس خبر داد و گفت: پویش رسانه‌ای لشکر قدس به منظور دریافت تولیدات رسانه‌ای با محوریت موضوع قدس و فلسطین نیز عملیاتی شده است که آما ه دریافت آثار علاقمندان میباشد.

وی در ادامه گفت: اقلامی نیز شامل سربند، پرچم و دسبند برای روز راهپیمایی آماده شده است که بیت شرکت کنندگان توزیع خواهد شد. از دیگر اقدامات ستاد طرح شهید آرمان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز قدس تهیه و تدارک سرود‌های مختلف با حضور گروه‌های مطرح کشوریست که در تجمع میدان انقلاب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

وی در ادامه گفت: فراخوان تولید و دریافت محتوا در قالب پویش لشکر قدس هم تهیه و تدارک شده است و علاقمندان میتوانند تولیدات رسانه‌ای خودرا برای این فراخوان ارسال کرده و علاوه بر امکان نشر تولیدات خود از جوایز ارزنده‌ای هم که برای این پویش در نظر گرفته شده است بهره‌مند گردند.

موسوی در پایان افزود: این پویش اختصاص به روز قدس نداشته و بناست با هماهنگی‌های انجام شده در سایر برنامه‌های پیش رو به منظور ایجاد موج و اثرگذاری هرچه بیشتر بکار گرفته شود.

دکمه بازگشت به بالا