برگزاری یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران

چاپ |چاپ دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت در برج میلاد برگزار می‌شود. 

به گزارش اخبار ورزشی، یازدهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران IDPEX با هدف ارائه آخرین دستاوردهای مربوط به حوزه صنعت چاپ دیجیتال و بخش‌های وابسته از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مجموعه نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. 

ریاست این نمایشگاه را جلال ذکایی بر عهده دارد. 

ماشین‌آلات چاپ فضای باز، ماشین‌آلات نشر رومیزی (کپی پرینتر، پرینترهای لیزری و جوهرافشان و…)، ماشین‌آلات چاپ روی اجسام سخت، ماشین‌آلات لمینیت و کوتینگ، ماشین‌آلات عملیات تکمیلی، ماشین‌آلات برش و حکاکی، ماشین‌آلات چاپ سه‌بعدی، مواد مصرفی سطوح چاپ‌شونده (پارچه، بنر، فلکس، وینیل، مش، PVC و…)، مرکب و جوهر چاپ، سیستم‌های گردش کار، سیستم‌های مدیریت اطلاعات و استارت‌آپ‌های حوزه چاپ کالاهایی هستند که در این نمایشگاه ارائه می‌شوند. 

آخرین مهلت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه تا ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ است و درصورت تکمیل ظرفیت سالن‌های تحت پوشش پیش از تاریخ فوق، برگزارکننده از پذیرش درخواست‌های جدید معذور خواهد بود. 

فضای هر غرفه از ۴۸ ساعت قبل از آغاز نمایشگاه به شرکت‌کنندگان خودساز تحویل داده می‌شود و شرکت‌کنندگان از ۲۴ ساعت قبل از آغاز نمایشگاه می‌توانند چیدمان کالای نمایشی و تزئین داخل غرفه خود را آغاز کنند. 

افتتاح رسمی نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح روز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ و ساعات بازدید از نمایشگاه ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر است. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به بخش نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران در سایت https://toranjgroup.com/ مراجعه کنند.

انتهای پیام
 

دکمه بازگشت به بالا