بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رئیس جمهور

در پی عروج ملکوتی و شهادت‌گونه خادم‌الرضا رئیس جمهور مردمی و انقلابی ایران اسلامی، انجمن صنفی مدیران رسانه بیانه‌ای صادر کرد.

به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی مدیران رسانه متن بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

در شب میلاد امام رئوف، خادم الرضا، رییس جمهور ایران اسلامی در راه خدمت به ملت شهید پرور ایران در سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ایشان در طی دوره خدمت همواره تلاش خود را در راه خدمت به مردم و میهن اسلامی به کار بست و در راه خدمت نیز به دیدار معبود شتافت. رحمت و غفران الهی شامل حال ایشان و همراهانشان باد.

انجمن صنفی مدیران رسانه شهادت رئیس جمهور خدوم و مردمی حضرت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و همراهانش دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب و مردمی تبریز، دکتر مالک رحمتی استاندار خدوم آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به محضر امام عصر(عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماید.

از همکاران رسانه‌ای تقاضا داریم تا با اهتمام ویژه به رسالت خود در راستای اطلاع رسانی شفاف و صادقانه ظرفیت رسانه ای خود را در مقابله با رسانه های معاند و غربی کما فی السابق به کار بسته و سنگر فرهنگی را حفظ نمایند. از ملت شهید پرور ایران اسلامی نیز استدعا داریم تا اخبار و اطلاعات درست و دقیق را از رسانه های رسمی و مجوز دار پیگیری نمایند و از انتشار اخبار غیر موثق رسانه های غربی و معاندان رسانه‌ای بپرهیزند.»

بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رئیس جمهور

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا