تساوی پرسپولیس به نفع سه خارجی لیگ برتر!

پرسپولیس |لیگ برتر

آفتاب‌‌نیوز :

تساوی در دربی و کسب تنها یک امتیاز غیر از اینکه روند برد‌های متوالی سرخ‌ها با اوسمار را قطع کرد فاصله سه امتیازی با رقیب سنتی را هم ثابت نگه داشت تا این تیم برای کم کردن فاصله و گرفتن صدر جدول به ده هفته باقیمانده شم بدوزد.

با این وجود تساوی دربی از یک جهت دیگر نیز برای پرسپولیس بد شد چرا که تیم‌های سوم تا پنجم جدول با پیروزی مقابل حریفان خود اختلاف امتیاز خود با سرخ‌ها را کم کردند.

*در بازی‌های مهم هفته بیستم سپاهان موفق شد در اهواز ۳ بر یک فولاد را شکست دهد. حالا فولاد با دو بازی کمتر از پرسپولیس شش امتیاز کمتر از این تیم دارد و در صورت پیروزی مقابل حریفانش می‌تواند جایگاه پرسپولیس را با تفاضل گل بهتر بگیرد.

*تراکتور هم موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ هوادار را شکست دهد و در رتبه سوم قرار بگیرد. سپاهان با یک بازی کمتر از پرسپولیس ۵ امتیاز کمتر از این تیم دارد و در صورت پیروزی در آن مسابقه به دو قدمی تیم اوسمار خواهد رسید.

*همچنین گل گهر با هدایت اوزونیدیس در ادامه روند خوب خود صنعت نفت آبادان را شکست داد و ۳۳ امتیازی شد تا نسبت به پرسپولیس هفت امتیاز اختلاف داشته باشد.

البته پرسپولیس خوش شانس است که یکی از بازی‌های عقب افتاده سپاهان مقابل تراکتور برگزار خواهد شد و طبیعتا دو تیم نمی‌توانند حداکثر امتیاز‌های این بازی را مال خود کنند.

دیگر بازی عقب افتاده سپاهان هم دربی اصفهان مقابل ذوب آهن خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا