تصادف مرگبار پژو ۴۰۵ در غرب تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پژو ۴۰۵ با کامیون خاور در غرب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با اخبار ورزشی، درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۲۱:۵۴ دوشنبه شب یک مورد حادثه رانندگی در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همدانی، نرسیده به خیابان اردستانی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.  

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با چهار سرنشین در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان به شدت با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرده و متوقف شده است. شدت این حادثه به حدی بود که کابین خودرو مچاله شده و چهارنفر درون آن محبوس شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت همزمان با ایمن‌سازی محل اقدام به برش قطعات خودرو کرده و چهار سرنشین محبوس درون کابین را خارج کردند که متاسفانه مشخص شد یک خانم ۷۵ ساله به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ملکی با بیان اینکه سه نفر شامل یک آقا و دو خانم که همگی بین ۶۰ تا ۶۵ سال سن داشتند نیز دچار آسیب دیدگی شده بودند، گفت: این سه مصدوم نیز که آسیب دیدگی شدیدی هم داشتند برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده شدند.

به گفته وی آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و محل را برای بررسی علت وقوع حادثه به عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل