اقتصادی

تهران در حال تبدیل به شهری گردشگرپذیر است

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران با بیان این که فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز بسیار اثربخش بوده است، گفت: تهران در حال تبدیل از یک شهر مسافرفرست به شهری گردشگرپذیر است.

به گزارش اخبار ورزشی و بنابر اعلام سایت شهر، سعید بشیری ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و برنامه‌های گردشگری شهرداری تهران گفت: خلاقیت‌ها و پویایی‌های بسیارخوبی در فعالیت‌ها و برنامه‌های این ستاد شاهد هستیم که می‌تواند در گردشگری شهر تهران بسیار اثربخش باشد.

وی افزود: این اثربخشی را امسال در ایام نوروز در افزایش تعداد مراجعان به ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی نوروزی و همچنین افزایش تعداد تماس‌ها با مرکز مشاوره تلفنی ستاد گردشگری شهرداری تهران، شاهد هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران شهرداری تهران، با بیان این که تهران در حال تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری است، ادامه داد: این تغییر نقش شهرداری را در حوزه گردشگری چند برابر خواهد کرد و به طور قطع همکاری‌های شهرداری با ادارات و سازمان‌های مرتبط، می‌تواند موجب هم ‌افزایی در این زمینه ‌شود.

وی بیان کرد: در تهران اماکن تاریخی و گردشگری داریم که ناشناخته هستند و براین اساس در حوزه گردشگری نیاز به اطلاع رسانی جامعی داریم.

بشیری  افزود: شهرداری تهران می‌تواند با تمام توان خود در حوزه اطلاع‌رسانی فعالیت کرده و نقش خوبی در این زمینه ایفا کند تا از این طریق گردشگرپذیری، در تهران به یک اصل تبدیل شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا