اقتصادی

رؤسای جدید ۳ واحد دانشگاه آزاد معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، رؤسای جدید ۳ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای دولت‌‌آباد، مهریز و رامسر با حضور مسئولان دانشگاهی و شهری معرفی شدند.

مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با حضور پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و حجت الاسلام حسن عارضی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه‌ برگزار شد.
 
پیام نجفی در این مراسم گفت: همه مدیران دانشگاه آزاد اسلامی در جهت اهداف دانشگاه در حال تلاش و فعالیت هستند؛ اما روش‌های مدیریتی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. آقای صیرفیان و آقای عمادی از مدیران توانمند استان هستند. واحد دولت آباد ظرفیت بسیار بالایی دارد و امیدواریم شاهد رشد بیش از پیش واحد دولت آباد باشیم.

وحیدرضا صیرفیان رئیس سابق واحد دولت آباد نیز به ارائه گزارش برخی از فعالیت‌ها نظیر تلاش در جهت ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت، افزایش رشته‌های مهارتی دانشگاه، تلاش در جهت اجرای هر چه بیشتر طرح پویش و افزایش کیفیت آموزشی دانشگاه و مدارس سما پرداخت.

جلیل عمادی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون شرایط متفاوتی را تجربه کرده، اما به لطف مدیران توانای دانشگاه، از این شرایط به سلامت عبور کرده است. اعضای هیئت علمی و کارمندان سرمایه‌های دانشگاه هستند و امیدوارم با کمک یکدیگر در مسیر رشد و تعالی واحد دولت آباد موفق باشیم.

جلیل عمادی تاکنون ریاست دانشگاه‌های آزاد اسلامی اردستان و مبارکه را در کارنامه مدیریتی خود دارد. در پایان با اهدای لوح یادبود و هدایا از وحید رضا صیرفیان تجلیل شد.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی مهریز هم با حضور مسئولان معرفی شد.

رؤسای جدید ۳ واحد دانشگاه آزاد معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز با حضور محمدرضا دهقانی‌اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه شهرستان مهریز، حجت‌الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد یزد، معاونان، اعضای هیئت علمی و مدیران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز برگزار و با قدردانی از تلاش محمدصادقی سرچشمه در دوران تصدی ریاست این واحد دانشگاهی، سیدمحمد حسینی به عنوان رئیس جدید واحد مهریز معرفی شد.

محمدرضا دهقانی اشکذری در این مراسم با اشاره به مشکلات زیاد واحد مهریز اعلام کرد: محمدصادقی انصافا مدیری دلسوز و زحمتکش است که با تلاش و کوشش فراوان در مدت زمان کم، کمبود‌ها را رفع کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در چهل و یکمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد بیان کرد: دانشگاه آزاد مردمی‌ترین دانشگاه در کشور است؛ زیرا تمام منابع مالی آن از سوی مردم تامین می‌شود و متعلق به مردم است.

وی با اشاره به ۲۱۰۰۰ دانشجو و دانش آموز در ۱۰ واحد دانشگاهی و ۲۳ مدرسه استان یزد بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گسترده‌ترین شبکه آموزشی از حیث مقاطع تحصیلی است که از پیش دبستانی تا دکتری تخصصی را در خود دارد و امکاناتی را برای جویندگان علم از ۲ سالگی تا سنین بالا فراهم کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از چند سال گذشته تغییر رویکرد داده است تا ماموریت‌های خود را با توجه به نیاز جامعه انجام دهد، افزود: حرکت از آموزش تئوری به سمت آموزش‌های کاربردی و مهارت محور از اولویت‌های اصلی است.

در ادامه محمد صادقی به گرفتن سند دانشگاه در مدت کوتاه اشاره کرد و گفت: با همکاری فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و پی گیری‌های زیاد توانستیم اخذ سند برای دانشگاه را محقق کرد.

در پایان با تقدیم لوح از خدمات محمد صادقی تجلیل و حکم رئیس واحد مهریز به سیدمحمدحسینی تقدیم شد.

همت محمدنژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر شد.

رؤسای جدید ۳ واحد دانشگاه آزاد معرفی شدند

به گزارش آنا، مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور محمد صالحی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و مسئولان واحد رامسر برگزار و همت محمدنژاد به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر معرفی شد.

صالحی در این مراسم با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به اهمیت دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با حضور ۵۰ هزار دانشجو قطب بزرگ آموزش در شمال کشور است و این موضوع می‌طلبید تا مسائل را به نحو احسن مدیریت کرد. به همین دلیل انتخاب مدیران واحد‌ها براساس شایسته سالاری، تجربه، تعهد و استانی خواهد بود.

وی افزود: با توجه به اینکه برای دانشگاه آزاد اسلامی درغرب استان مازندران مأموریت‌هایی در حوزه گردشگری تعریف شده، تخصص محمدنژاد با این حوزه تناسب موضوعی داشت.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های دانشگاه آزاد اسلامی رامسر قطب گردشگری است؛ بنابراین درجذب دانشجو باید به این موضوع توجه کرداز این رو حفظ و ارتقای این واحد مورد تأکید قرار گرفته است.

صالحی در پایان از خدمات و تلاش‌های علیرضا یکرنگی در دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به تازگی در احکامی جداگانه، همت محمدنژاد را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، معصومه مهرابی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد باغملک، سیدمحمد حسینی همت‌آبادی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز و عباس شیرمردی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان منصوب کرد.

دکمه بازگشت به بالا