رونمایی از لیست اوسمار برای فصل آینده

فصل آینده

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی؛هرچند پرسپولیس دیدارهای حساسی را در لیگ و جام حذفی در پیش دارد، ولی نقل و انتقالات این باشگاه موضوع داغی است که طی چند وقت اخیر بسیار مورد بحث قرار گرفته و هرگاه خبرنگاران، مدیران این باشگاه را می‌بینند، در موردش سوال می‌پرسند.

در گزارش خبرورزشی آمده است: چندی قبل درویش و اوسمار جلسه ای باهم داشتند و در مورد ادامه همکاری با یکدیگر صحبت کردند. البته به دلیل در پیش بودن بازی‌های حساس پرسپولیس دو طرف از پاسخ قطعی دادن در خصوص ادامه همکاری طفره رفتند، اما به نظر می‌رسد توافقات برای تمدید قرارداد اوسمار انجام شده و این مربی برزیلی را فارغ از هر نتیجه ای که در پایان این فصل کسب کند، در سال آینده هم روی نیمکت قرمزها خواهیم دید.

با اعلام عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، توافق برای ادامه همکاری با اوسمار انجام شده و این مربی فصل آینده نیز هدایت پرسپولیس را برعهده خواهد داشت.این عضو هیئت مدیره در خصوص ارائه لیست بازیکنان مدنظر اوسمار به مدیران باشگاه سکوت کرد و البته آن را تکذیب نکرد. عدم تکذیبی که باعث شد تا شایعه ارائه لیست توسط اوسمار رنگ وبویی واقعی به خودش بگیرد.

شنیده‌های ما حاکی از آن است که سرمربی سرخ‌ها در لیست خود نام ۵ بازیکن را قرار داده که ۳ بازیکن ایرانی و ۲ بازیکن خارجی در فهرست او برای فصل آینده قرار دارند. اوسمار در آخرین مصاحبه خود عنوان کرد سبک بازی رامین رضاییان، مهدی قایدی، رضا اسدی و شهریار مغانلو را می‌پسندد و بازی آن‌ها علاقه دارد. با این حال جذب این ستاره‌ها اصلا کار راحتی نیست و معلوم نیست اوسمار در لیست خود نام چه کسانی را قرار داده است. اسدی و مغانلو با سپاهان قرارداد دارند و قایدی هم با توجه به حضور در امارات و البته سبقه استقلالی اش، بعید است پرسپولیسی شود.

پرسپولیس که حالا دوباره مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست آورده و رسما از مالکیت دولت و وزارت ورزش درآمده، می‌خواهد خیلی زود نقل و انتقالات را شروع کند و تیمی‌قدرتمند برای آسیا ببندد. در خصوص بازیکنان تمدیدی پرسپولیس که تعدادشان هم زیاد است، اوسمار اولویت بندی کرده و قرار است به زودی بازیکنانی که در اولویت سرمربی پرسپولیس هستند، قراردادشان تمدید شود.

در مورد سایر نفرات که عمدتا نیمکت نشین هستند، اوسمار می‌خواهد در ابتدا وضعیت جذب بازیکنان مدنظرش مشخص شود و بر اساس آن در خصوص تمدید سایر نفرات تصمیم بگیرد.

251 251

دکمه بازگشت به بالا