ورزشی

شور جدیدی را به فولاد خواهیم آورد / به تیم ملی کشورتان افتخار کنید

مارتینز: شور جدیدی را به فولاد خواهیم آورد / به تیم ملی کشورتان افتخار کنید

سرمربی جدید تیم فولاد خوزستان در مورد پیوستن به این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی، خوان ایگناسیو مارتینز شب گذشته پس از عقد قرارداد با فولاد خوزستان به عنوان سرمربی در نشست خبری بامدادی خود در مورد این موضوع اظهار داشت: از زمانی که مدیران فولاد برای همکاری و عقد قرارداد با من تماس گرفتند، آنالیز بازی های فولاد را آغاز کردم. با احترام به همه تیم‌ها باید بگویم فولاد تیمی بزرگ با بهترین بازیکنان است اما متاسفانه فعلا جایگاهش را پیدا نکرده است. شرایط فولاد خوب نیست ولی تلاش می‌کنیم شرایط را خوب پیش ببریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای آمدن به فولاد با مربی اسپانیایی شاغل در ایران مانند پاکو خمز مشورت هم کردید یا خیر؟ گفت: خیر، باتوجه به این که اتفاقات سریع رقم خورد، نتوانستم تماس بگیرم اما شماره خمز را دارم و شاید با او تماس بگیرم. البته با دو بازیکن اسپانیایی که اینجا بودند، صحبت کردم و خیلی خوشحالم که در اینجا هستم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به اینکه فکر می‌کنم بازیکنان فولاد کمی دلسرد شدده اند، عنوان کرد: باید با آنها صحبت کنم و روحیه شان را بالا ببریم و برای لیگ برتر و سهمیه آسیا بجنگیم.

مارتینز در پاسخ به این سوال که مشکل فولاد را چه می دانید؟ گفت: جزئیات زیادی وجود دارد اما ترجیح می‌دهم ابتدا با بازریکنان حرف بزنم و بعد در این خصوص و عملکرد فولاد توضیح دهم. ایمان دارم و عهد بستم که بهترین عملکردم را این جا نشان بدهم. سعی می‌کنم با برنامه‌های مدنظر کاری کنیم که بازیکنان اعتماد به نفس خود را پیدا کنند و هواداران هم از بازی های فولاد لذت ببرند.

وی درباره دستیارانش در فولاد عنوان کرد: دو دستیار خواهم داشت و مطمئن باشید شور جدیدی را به فولاد خواهیم آورد.

سرمربی فولاد در پاسخ به سوالی درباره نبود VAR در ایران گفت: VAR در برخی کشورها وجود دارد ولی تلاش می‌کنیم به این شرایط عادت کنیم. البته با توجه به وضعیت تیم ملی ایران مطمئنم، داوران سطح اولی در ایران  وجود دارد و از این نظر نگران نیستم.

مارتینز در مورد اینکه شما در دوران بازیگری دفاع چپ بودید و تاکتیک شما چیست؟ من هافبک وسط بودم؛ در رئال ساراگوسا هم شرایط سختی داشتم ولی تلاش کردم تاکتیک مناسب برای تیمم در نظر بگیرم. در لوانته هم بازیکنان خوبی داشتیم و تلاش ما این بود که بیشتر ضدحمله بزنیم. به هر حال برای فولاد هم با همکارانم تلاش می کنیم تاکتیک‌ها را انتخاب کنیم و بیشتر مالک توپ باشیم.

وی درباره شناخت از فوتبال ایران در بخش ملی هم عنوان کرد: امیر عابدزاده را می‌شناسم که در تیم پونفرادینا حضور داشت. تیم ملی ایران بازیکنان بزرگ در داخل ایران و خارج دارد و باید به تیم ملی کشورتان افتخار کنید چون بازی های خوبی انجام می‌دهد. بازی تیم ملی ایران برابر اسپانیا در جام جهانی هم عالی بود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا