ورزشی

عملکرد آماری ایران مقابل بلغارستان/ حاجی‌پور امتیازآورترین بازیکن – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از فدراسیون والیبال، هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ از ۱۳ تا ۱۹ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۷ صبح امروز (جمعه ۱۶ تیر) در دومین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان رفت و ۳ بر ۲ مغلوب حریف شد.

علی حاجی‌پور با کسب ۱۷ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران در این مسابقه را به دست آورد و «آسپاروهوو آسپارو» بازیکن تیم بلغارستان با ۲۳ امتیاز بهترین بازیکن این دیدار بود.

تیم ملی والیبال ایران در مجموع ست‌های این مسابقه ۱۰۴ امتیاز کسب کرد که به ترتیب ۴۷ پوئن در حمله، ۱۵ امتیاز در دفاع، ۶ پوئن سرویس و ۳۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان بلغارستان بود.

بازیکنان تیم ملی بلغارستان نیز در مجموع ست‌های این مسابقه ۱۰۸ امتیاز کسب کردند که شامل ۵۹ امتیاز حمله، ۱۲ دفاع، ۴ پوئن سرویس و ۳۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم ایران بود.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه ۱۸ تیرماه در سومین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها در آناهایم برابر آرژانتین صف‌آرایی خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا