ورزشی

عکس‌| رونمایی از مامور مهار نیمار در ترکیب نساجی

الهلال عربستان غیر از کالیدو کولیبالی که جزو کاروان تیمش به ایران آورده، چهار سهمیه خارجی خود برای دیدار برابر نساجی را به مهره‌های هجومی (نیمار، میشل، مالکوم و الکساندر میتروویچ) اختصاص داده و به همین دلیل مدافعان ایرانی کار راحتی در بازی امشب نخواهند داشت.

نساجی در دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا امیرمحمد هوشمند را در سمت راست خط دفاعی داشت و پیش از آن هم در دو مسابقه لیگ برتری این بازیکن را در همین پست استفاده کرده بود که بعید نیست امشب هم سید مهدی رحمتی تصمیم بگیرد این بازیکن را به‌عنوان مدافع راست در ترکیب قرار بدهد.

1935011

هوشمند که پس از درخشش در آلومینیوم اراک و سه سال حضور در این تیم راهی نساجی مازندران شد، در تمام مسابقات این فصل به میدان رفته و به نظر می‌رسد امشب هم یکی از 11 نفر اصلی تیمش در دیدار حساس امشب برابر الهلال عربستان باشد و مقابل ستاره‌های نامدار این تیم ازجمله نیمار قرار بگیرد.

نیمار در بیشتر بازی‌های این فصل الهلال عربستان به‌عنوان وینگر چپ به میدان رفته که در صورت حضورش در این پست، هوشمند مامور مهار این فوق ستاره برزیلی خواهد بود و در کنار جدال سخت، یک رقابت جذاب را هم خواهد داشت و فرصت خودنمایی ویژه‌ای دارد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا