ورزشی

مذاکره محرمانه درویش با گزینه خارجی یحیی

این روزها باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است اما به گفته درویش مدیرعامل این باشگاه فعلا مهاجمی برای این تیم پیدا نشده است.از طرفی فشار مضاعف به باشگاه برای جذب بازیکن خارجی باعث شده تا هر روز صحبت‌هایی در مورد پیوستن بازیکنان مختلف به این تیم منتشر شده است.

به طور مثال از جلال الدین ماشاریپوف به عنوان مهاجم بعدی پرسپولیس یاد می‌شود آن هم در حالی که این بازیکن مهاجم نیست و در پست هافبک و وینگر بازی می کند. در سالهای گذشته هم بارها شاهد شایعه حضور این بازیکن در استقلال بودیم اما در نهایت فقط نام وی در رسانه‌ها مطرح می‌شد.

نکته عجیب تر در مورد ماشاریپوف ۳۰ ساله این است که این بازیکن در حال حاضر در تیمی حضور ندارد و در سالهای اخیر در تیم‌های النصر و شباب الاهلی به صورت قرضی به میدان رفته است. او فصل گذشته در تیم فوتبال النصر به میدان رفت اما این باشگاه قرارداد خود را با این بازیکن ازبک به صورت یکطرفه فسخ کرده است.

با همه این توضیحات ماشاریپوف گزینه باشگاه پرسپولیس نیست و به صرف اینکه وی بازیکن آزاد محسوب می‌شود قرار نیست جزو گزینه‌های پرسپولیس به حساب بیاید. به این ترتیب حضور این بازیکن در پرسپولیس فقط یک شایعه در فضای مجازی است.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس مشغول مذاکره با دو گزینه به صورت همزمان برای حضور در این تیم است اما مسئولان این باشگاه هیچ سرنخی از این بازیکنان نشان نمی‌دهند تا روند مذاکرات کاملا محرمانه پیش برود.

258258

دکمه بازگشت به بالا