ورزشی

مهاجم استقلالی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم استقلالی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم استقلال در لیگ شانزدهم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی، آرش افشین، مهاجم اسبق سپاهان، استقلال و فولاد با انتشار یک پست از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

افشین که در حال حاضر ۳۴ سال سن دارد در پست اینستاگرامی خود نوشت: «درود. صحبتی صمیمانه با تمامی مربیان و هم تیمی های عزیزم:

تمامی شما عزیزان در دوره حرفه‌ای من مانند یک رهبر باور نکردنی بودید. همیشه من را تحت فشار قرار میدادید تا بهترین خودم باشم. نام شما عزیزان چیزیست که برای همیشه با من خواهد ماند. مدت زیادی طول کشید که تغییراتی که در زندگی و حرفه ام اتفاق افتاده را هضم کنم.اما حال که در حال نوشتن این متن هستم نمیتوانم بیش از این سپاسگزار باشم گرچه گاهی فکر می‌کنم ای کاش فوتبال روی بی رحمش را برای همیشه به خاک می‌سپرد ،چرا که توانایی بیشتری داشتم.

با همه این ها به خود می‌بالم که در زندگی به چیزی که از کودکی‌ام حتی قدرت آرزو کردنش را نداشتم رسیدم.برای یک نوجوان روستایی، دور از ذهن بود که بتواند برای تیم ملی و تیم های بزرگ کشور بازی کند و افتخار بیافریند. ولی واقعیت از رویاهایم فراتر رفت…

امروز به‌عنوان آن نوجوان روستایی در مورد آنچه آینده ممکن است از این به بعد‌ برایم رقم بزند هیجان‌زده هستم و امید‌دارم بتوانم در حوزه‌های دیگر ، به عاشقان فوتبال کمک کنم. با تشکر از همه همراهانم و طرفدارانی که همیشه مرا مورد لطف و محبت بی دریغ خود قرار دادند. در تمام دوران فوتبال سعی بر این داشتم که کسی را از خود نرنجانم اما بارها خود رنجیدم.  با این حال دلم برای مستطیل سبز تنگ خواهد شد. جایی که بوی چمنش مستم می‌کرد و دوست داشتم تا آخرین لحظه عمر در اطرافش باشم.

افسوس که زمان از همه ما قویتر است.

خدانگهدار

آرش افشین»

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا