وضعیت نامشخص ستاره برزیلی استقلال برای فصل بعد

استقلال

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی؛ ستاره خط دفاعی استقلال وضعیت مشخصی در این تیم ندارد و هنوز مشخص نیست که او فصل آینده هم در جمع‌ آبی‌پوشان باقی خواهد ماند یا برای دومین بار از استقلال جدا خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، سیلوا که سابقه 1 فصل کامل و 2 نیم فصل حضور در استقلال را دارد هر زمان که برای این تیم به میدان رفته عملکرد مطمئنی داشته و مهره‌ای تاثیرگذار در این تیم به حساب می‌آید و با حضور او خط دفاعی استقلال علاوه بر استحکام بیشتر قدرت بازیسازی خوبی هم پیدا می‌کند.

این احتمال وجود دارد که استقلال در لیگ بیست و چهارم با دفاع خطی به میدان برود حضور بازیکنی با توانایی‌های فنی سیلوا برای این تیم کارآمد خواهد بود، او تخصص بالایی در پوشش عمق خط دفاعی دارد و با هوش بالایی که دارد می‌تواند در این سیستم هم به خوبی به میدان برود.

رافائل سیلوا پس از بازگشت به استقلال با این تیم قراردادی به مدت یک فصل و نیم امضا کرد و طبیعتا فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد اما باید دید او برای کامل کردن قرارداد خود با باشگاه استقلال به توافق خواهد رسید یا از این تیم جدا خواهد شد.

سیلوا در شبکه‌های مجازی فعالیت خاصی نداشته و از حضور یا عدم حضور خود در استقلال واکنش خاصی نداشته است و باشگاه استقلال هم نسبت به این بازیکن اظهار نظر خاصی نکرده است که می‌توان این موضوع را با نگاه خوشبینانه دلیلی برای ادامه حضور این بازیکن دانست.

۲۵۸ ۲۵۸

دکمه بازگشت به بالا