ویسی: به استقلال مانند یک قهرمان نگاه می‌کنیم/ باید حداقل ۲ تیم خوزستانی را در لیگ نگه داریم

استقلال |خوزستان

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متاسفانه فولاد جزو تیم‌هایی است که برای نیفتادن رقابت می‌کنند و فردا باید برابر استقلال یک بازی بسیار هوشمندانه و متمرکز داشته باشیم تا حداقل امتیاز را در آزادی بگیریم.

به گزارش اخبار ورزشی، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی‌ها به هفته‌های پایانی رسیده و مطمئنا بسیار حساس و هیجانی شده است. یک ماراتن است که چند متر آخرش بسیار هیجانی می‌شود. پایین جدول خیلی حساس‌تر است. در بالای جدول دو تیم برای قهرمانی می‌جنگند اما در پایین جدول ۵ تیم برتر نیفتادن رقابت می‌کنند. متاسفانه فولاد جزو این تیم‌هاست و فردا باید یک بازی بسیار هوشمندانه و متمرکز داشته باشیم تا حداقل امتیاز را در آزادی از استقلال بگیریم. استقلال تیم بسیار شسته‌رفته‌ای است و نشان داده که در طول فصل چطور بوده است. برای ما قابل احترام هستند و مانند یک قهرمان به آنها نگاه می‌کنیم. می‌جنگیم و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم تا دست پر به اهواز برگردیم.

«چه اتفاقی برای فولاد افتاده که الان چنین شرایطی دارد؟» ویسی در پاسخ به این سوال گفت: سه تیم خوزستانی متاسفانه اینطور هستند. شاید اولین سالی است که می‌بینیم سه تیم خوزستانی برای نیفتادن می‌جنگند. بعد از بازی‌ها باید این مساله را کالبد شکافی و کارشناسی کنند که ببینند چه شده است. من هم مثل شما برای مردمی که فوتبال خوزستان را دوست دارند متاسفم. الان نمی‌توان چاره‌ای اندیشید به غیر از اینکه با تمام توان تلاش کنیم تا دو تیم را نگه داریم، اگر سه تیم هم شد که خیلی خوب است.

او در مورد غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: جفرسون باهیا را متاسفانه نداریم و بقیه بازیکنان را داریم.

ویسی در پاسخ به این سوال که «به نظرتان دلیل اینکه چهار تیمی که قبلاً مربی آنها بودید در خطر سقوط هستند، چیست؟» گفت: به این چهار تیم برای نیفتادن رفتم. روی پیشانی ما نوشتند که باید برای نیفتادن بجنگیم. نمی‌دانم با مربیان که حرف می‌زنند از همان اول برای نیفتادن تیم می‌بندند. پیکان قبل از فصل با من صحبت کرده بود و همین را گفته بود. صنعت نفت هم به من همین را گفت و صد درصد مطمئنم که استقلال خوزستان به پورموسوی هم این را گفته بود. فولاد اما برای آسیا بسته شد اما الان باید برای نیفتادن دست و پا بزند. فولاد از ابتدای فصل در حاشیه گیر کرد. خودم مطمئناً که مسئولان تیم برای آسیا آماده شده بودند که علیرضا منصوریان را آوردند و بازیکنان سطح لیگ یک را جذب کردند. مسیر از ابتدای فصل اشتباه بود. هواداران یکسری مسائل با آقای منصوریان داشتند، بازیکنان تخت تاثیر قرار گرفتند و تعویض مربی و مدیران باشگاه رفته رفته دست به دست هم داد تا تمرکز بچه‌ها به هم بخورد. همه چیز جور پیش نرفت.

او در مورد تاثیر هواداران در این روند گفت: همه چیز دست به دست هم داد؛ مدیریت، سکوها، مربیان، بازیکنان. تیم تمرکزش به هم خورد و این هفته‌ها دست به دست هم داده‌ایم که همه چیز برگردد. الان همه خوزستانی‌ها دست به دست هم داده‌اند تا تیم‌هایشان بمانند. احساس می‌کنم سه تیم خوزستانی به اضافه نساجی و پیکان به دلیل نبود بانوان در ورزشگاه‌ها چنین شرایطی دارند. این پنج تیم در ورزشگاه‌ها بانوان را ندارند. به هر حال خواهر، مادر یا همسر من یا بازیکنان به ورزشگاه می‌آیند که خیلی می‌تواند انگیزه بدهد. متاسفانه این پنج تیم پایین جدول چنین چیزی نداشتند و نابرابری بین بانوان خوزستانی و بقیه استان‌ها بود.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا