پرداخت پاداش تاریخی به والیبالیست‌ها در صورت صعود به المپیک

المپیک |والیبالیست

رئیس فدراسیون والیبال گفت: هر بازیکنی که در لیگ ملت‌ها همراه تیم ملی والیبال ایران حضور داشته باشد و برای موفقیت تیم ملی والیبال تلاش کند، از پرداخت ۱۰ درصد حق رشد قرارداد باشگاهی‌اش بدون هیچ بند و تبصره‌ای و با هر مبلغ و مقداری چه داخلی یا خارجی معاف خواهد شد. از طرفی در صورتی که در مسابقات لیگ ملت‌های امسال جواز صعود به المپیک پاریس ۲۰۲۴ را کسب کنیم، پاداش تاریخی و بی‌سابقه‌ای را ویژه‌ بازیکنان در نظر خواهیم گرفت.

به گزارش اخبار ورزشی، سیدمیلاد تقوی درباره شرایط اردوی تیم ملی اظهار کرد: تمرینات تیم ملی والیبال هر روز با هدایت پیمان اکبری و کادر ایرانی با حضور تمامی بازیکنان دعوت‌شده زیر نظر آقای پائز در حال برگزاری است. فدراسیون والیبال با تمام توان سعی دارد بهترین شرایط ممکن را برای تمرینات و اردوی آمادگی تیم مطابق با برنامه‌های کادر فنی ایجاد کند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

تقوی افزود: اولویت اصلی و اول ما تیم ملی والیبال مردان ایران است و تمام‌قد از این تیم حمایت خواهیم کرد و در این راه مطمئن‌ایم که هر فردی که در تمرینات و تیم ملی حضور دارد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین نتیجه را رقم بزند و با ذهنی برنده برای استفاده حداکثری از شانس صعودمان به المپیک پاریس استفاده خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون والیبال در ادامه گفت: برای حضور در پاریس ۲۰۲۴ برنامه ویژه‌ای داریم و به این معتقدیم که حق والیبال ایران است که در تابستان امسال در پاریس حضور داشته باشد و از تماشای رقابت بازیکنان‌مان با برترین‌های جهان لذت ببریم. در همین راستا هم تصمیم گرفتیم به صورت قطعی اعلام کنیم که هر بازیکنی که در لیگ ملت‌ها همراه تیم ملی والیبال حضور داشته باشد و برای موفقیت تیم ملی والیبال ایران تلاش کند، از پرداخت ۱۰ درصد حق رشد قرارداد باشگاهی‌اش بدون هیچ بند و تبصره‌ای و با هر مبلغ و مقداری چه داخلی یا خارجی معاف خواهد بود. همچنین علاوه بر آن در صورتی که در مسابقات لیگ ملت‌های امسال جواز صعود به المپیک پاریس ۲۰۲۴ را کسب کنیم، پاداش تاریخی و بی‌سابقه‌ای را ویژه‌ بازیکنان در نظر خواهیم گرفت که به‌زودی و پیش از اعزام به مسابقات اعلام خواهیم کرد. در حال نهایی‌کردن مذاکرات برای تامین منابع مالی آن هستیم و مجوزهای لازم اداری را هم برای اجرای آن خواهیم گرفت.

تقوی افزود: علاوه بر آن هر چه به اعزام تیم نزدیک شویم، شرایط برگزاری اردو را ویژه‌تر خواهیم کرد و از هر اقدامی برای حرفه‌ای‌ترشدن شرایط استفاده خواهیم کرد. مجموعه فدراسیون والیبال تمام‌قد در خدمت تیم‌های ملی والیبال ایران در هر رده سنی است و تمام تلاش خود را خواهد کرد.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان با تاکید بر الزام اتحاد خانواده والیبال ایران اظهار داشت: معتقدم والیبال برای همه مردم است و خانواده والیبال باید با اتحاد و همدلی به موفقیت این سربازان وطن کمک و از آنها حمایت کنند. امیدوارم با کمک خدا بتوانیم نمایش خوبی در میادین بین المللی به‌ویژه لیگ ملت‌های والیبال در سال ۲۰۲۴ داشته باشیم و موجبات خوشحالی و شادی مردم عزیزمان را به ارمغان آوریم. تنها انگیزه والیبال ایران همین است و مطمئنم بالاخره روزی می‌رسد که والیبال ایران بر سکوی المپیک عکس یادگاری می‌گیرد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا