اقتصادی

کمک بنیاد مستضعفان برای تجهیز بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی “مهدی‌کلینیک”

معاون بنیاد مستضعفان از کمک ۸۵ میلیارد تومانی این بنیاد برای تجهیز بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی مهدی کلینیک به عنوان بزرگترین طرح نظام سلامت کشور پس از پیروزی انقلاب خبر داد.

به گزارش اخبار ورزشی، وحید خاوئی با تشریح جزئیات کمک‌های بنیاد مستضعفان در پروژه بیمارستان مهدی کلینیک اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در راستای کمک به نظام درمانی کشور و ارتقاء خدمت‌رسانی در این حوزه به مردم، تلاش کرد تا در حد توان، کمک‌هایی به این پروژه عظیم و تجهیز آن داشته باشد.

معاون بنیاد مستضعفان افزود: بر همین اساس بنیاد برای کمک به تجهیز این بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی که جزء بزرگترین پروژه‌های بیمارستانی پس از انقلاب است، ۸۵ میلیارد تومان را تخصیص داده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، با توجه به وسعت محوطه این بیمارستان، بنیاد مستضعفان یک دستگاه ون را برای تسهیل در تردد مراجعان به این بیمارستان به این مرکز واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی مهدی کلینیک به عنوان بزرگترین طرح نظام سلامت پس از انقلاب اسلامی، دارای بیش از ۵۰۰ تخت بستری، ۲۰۴ تخت ویژه، ۱۱۰ تخت اورژانس، ۴۲ تخت اتاق عمل، ۱۰۲ تخت بستری حاد، ۲۷ تخت آنژیو، ۳۰ تخت بیمارستانی در ۱۸ طبقه احداث شده و دارای مرکز تصویربرداری، آزمایشگاه و ۱۵ اتاق عمل است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا