گن ساعت شنی فول بادی

گن ساعت شنی اصطلاحا به شکم بند های لاغری که فرم ساعت شنی به شکم و پهلوی شما می دهند گفته می شود. این گن ها در حالت های مختلف کمری و تاپی موجود هستند و با چند ردیف قزن باز و بسته می شوند و فنر های فلزی داخل آنها برای ایستایی و فرم دهی بهتر تعبیه شده است.گن های ساعت شنی در مدل ها و جنس های مختلف عرضه می شوند که در این صفحه شما را برای انتخاب مناسب ترین مدل راهنمایی می کنیم.

گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن لاغری ساعت شنی تاپی، اصلی در کشور کلمبیا تولید می شود و ویژگی های خاصی دارد که آن را از گن های ساعت شنی دیگر متمایز می کند.گن های ساعت شنی کلمبیایی طراحی خیلی خاص و بهینه ای دارند که موقع پوشیدن فرم ساعت شنی خیلی بی نظیری به بدن شما می دهند و شکم و پهلوی شما را کاملا طبیعی جمع می کنند.

تاثیر دایمی گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فرم دهی بدن بسیار بالا است و اینطور نیست که فقط به محض پوشیدن بدن شما را فرم بدهند.البته تاثیر دایمی برخی گن های ساعت شنی کلمبیایی طبی مثل فاجات به خاطر داشتن پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس VivelTex بسیار بالاتر است.به طور کلی گن های ساعت شنی اصلی کیفیت و راحتی خیلی بالایی دارند و کاملا ضد حساسیت بوده و دوام و ماندگاری خیلی بالایی هم دارند و به مرور زمان و با استفاده مستمر دچار افت کیفیت نمی شوند.

برخی از مزایای پوشیدن تاپ لاغری عبارتند از:

با این حال، برخی از معایب بالقوه پوشیدن تاپ لاغری نیز وجود دارد، از جمله:

اگر به فکر پوشیدن تاپ لاغری هستید، مهم است که قبل از خرید یکی را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به درستی جا می افتد. همچنین باید از پوشیدن آن برای مدت طولانی خودداری کنید، زیرا می تواند مضر باشد.گن پادار ترک نوعی گن هستند که برای ایجاد ظاهری صاف‌تر و باریک‌تر در قسمت میانی بدن طراحی شده‌اند. آنها از پارچه‌ای محکم و کشسان ساخته شده‌اند و در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند.

بهترین مارک گن ساعت شنی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم مارک آنچری یکی از بهترین مارک های گن ساعت شنی است.اما اینکه آیا آنچری از هر نظر بهترین است یا خیر؟ جواب خیر است!درست است که آنچری راحتی خیلی بالایی دارد ولی یک سری ویژگی های خاص در گن های ساعت شنی طبی مثل وجود دارد که باعت می شود بگوییم فاجات بهترین مارک گن ساعت شنی است.

گن های ساعت شنی طبی مثل فاجات کلمبیایی و ووئه اسپانیایی پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس دارند . به این معنی که در پارچه های هوشمند این گن ها میکروکپسول هایی وجود دارد که داخل آنها ریزمغزی هایی مثل کاسماکول و جینکوبیلونیبا و جلبک دریایی و گروه ویتامین ها قرار دارد که در حالت بسته این کپسول ها بسته هستند و وقتی شما گن را تنتان می کنید و دما و PH گن تغییر می کنید این میکروکپسول ها باز شده و ریزمغذی ها را آزاد می کنند و جذب پوست شما می شود!

این ویژگی در گن های آنچری وجود ندارد. به همین خاطر است که می گوییم گن های ساعت شنی طبی بهتر هستند.علاوه بر ریز مغذی هایی که اشاره شد گن های ساعت شنی طبی فشار کنترل شده و هوشمند و خاصیت ارتجاعی خیلی خاص و بی نظیری هم دارند که باعث می شود در عین حال که گن به خوبی شکم و پهلوی شما را جمع می کنند اصلا احساس اذیت شدن به شما دست ندهد و راحتی خیلی بالایی تجربه بکنید.

به خاطر این ویژگی هایی که گفتیم قطعا بهترین مارک گن ساعت شنی برند فاجات کلمبیایی است که بازخورد خیلی خوبی هم از طرف استفاده کنندگان آن داشته است.البته فاجات علاوه بر گن ساعت شنی تاپی و کمری گن های سرهمی و بازو و سینه و … هم دارد که در همین سایت می توانید مشاهده کنید. توصیه می کنیم به هم یک سر بزنید بد نیست!

گن ساعت شنی خوبه؟

خیلی ها در خرید گن ساعت شنی مدل تاپی مردد می شوند و نگرانی هایی دارند. نگرانی از لول شدن و جمع شدن گن حین استفاده! یا در رفتن فنر ها و قزن ها. و مشخص شدن گن از زیر لباس. یا مثلا ایجاد حساسیت و حتی مشکلات گوارشی و چسبندگی روده از نگرانی های افرادی است که قصد تهیه گن لاغری پادار مردانه را دارند.توجه داشته باشید که اگر جنس اورجینال گن ساعت شنی را تهیه کنید ابدا هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.

در گن های ساعت شنی فیک ایجاد حساسیت بسیار شایع است. یا حتی مشکل شکستن و بیرون زدن فنر ها و پوست پوست شدن یا پارگی گن بعد از مدتی استفاده. یا حتی شکستن و خم شدن غزن ها هم همینطور.وقتی از جنس اصلی شکم بند های ساعت شنی استفاده کنید همه این نگرانی ها بی مورد است و مدت زمان خیلی زیاد بدون به وجود آمدن مشکل می توانید از این گن ها استفاده کنید.

گن ساعت شنی تاپی بهتر است یا کمری؟

کاملا بستگی به فرم بدن شما و نوع لباسی که از زیر آن می خواهید گن استفاده کنید دارد.اگر چربی  در ناحیه پشت و بالای خط سوتین و کتف داشته باشید حتما باید از مدل تاپی گن ساعت شنی استفاده کنید.اگر چربی پشت داشته باشید بخواهید از مدل کمری استفاده کنید چربی های اضافی از بالای گن بیرون زده و حالت پله و دو تکه پیدا می کنند که حالت جالبی ندارد و از زیر لباس هم خیلی بد دیده می شود.

البته توجه داشته باشید که مدل های تاپی روی شانه بند دارند و نوع لباستان را هم باید در نظر بگیرید. لباس مجلسی که قسمت بالای آن خیلی باز باشد و روی شانه و پشت دید داشته باشد ممکن است نتوانید از زیر آن مدل تاپی استفاده کنید.اگر چربی پشت نداشته باشید و مشکل شما صرفا شکم و پهلو و زیر شکم باشد می توانید از مدل کمری گن ساعت شنی هم استفاده کنید.

قیمت گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فروشگاه ما با قیمت مقطوع و با کیفیت اصلی به فروش می رسد.شما با کلیک بر روی هر یک از مدل های گن ساعت شنی موجود در این صفحه می توانید قیمت به روز آن را مشاهده کنید.

دقت داشته باشید که گن های ساعت شنی طبی مثل به خاطر نوع پارچه های هوشمند طبی که در آن گن های قزن دار جلیقه ای یا تاپی یا بند نازک یکی دیگر از محصولات لاغری پر فروشی است که مورد استقبال خیلی از خانم ها قرار گرفته این گن ها فرم بسیار زیبایی بدن می دهند که شما می توانید زیر لباس خود برای زیبا تر شدن اندامتان و حتی برای تعریق بیشتر بدن در هنگام ورزش و پیاده روی استفاده کنید ، این گن ها دارای فنر داخلی می باشند که همین امر باعث می شود که گن ها لول نشود و شما در موقع استفاده اذیت نشوید

برخی از مزایای پوشیدن گن ساعت شنی تاپی عبارتند از:

با این حال، برخی از معایب بالقوه پوشیدن تاپ لاغری نیز وجود دارد، از جمله:

اگر به فکر پوشیدن تاپ لاغری هستید، مهم است که قبل از خرید یکی را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به درستی جا می افتد. همچنین باید از پوشیدن آن برای مدت طولانی خودداری کنید، زیرا می تواند مضر باشد.

در اینجا چند نکته برای پوشیدن تاپ لاغری آورده شده است:

تاپ های لاغری راه حلی سریع برای کاهش وزن یا چربی بدن نیستند. با این حال، آنها می توانند برای برخی از افراد ابزاری مفید برای ایجاد ظاهری صاف تر و باریک تر باشند.گن پادار قزن دار نوعی گن هستند که برای صاف کردن شکم و ایجاد ظاهری باریک‌تر طراحی شده‌اند. آنها دارای قزن‌هایی در جلو هستند که به شما امکان می‌دهد گن را به دلخواه خود تنظیم کنید. گن‌های پادار قزن‌دار برای زنانی که به دنبال ایجاد تناسب اندام صاف‌تر هستند، محبوب هستند.

انواع مختلفی از گن‌های پروتز ران وجود دارد، از جمله:

گن‌های پروتز ران می‌توانند از مواد مختلفی ساخته شوند، از جمله:

خروج از نسخه موبایل