ورزشی

۱۳ پیشنهاد برای بازیکن نیمکت‌نشین منچسترسیتی

کالوین فیلیپس که در تیم پپ گواردیولا نیمکت‌نشین است با پیشنهاد ۱۳ باشگاه مواجه شده است و این باعث شده تا احتمال جدایی او از همشهری‌ها زیاد باشد.

به گزارش اخبار ورزشی و به نقل از دیلی‌میل، کالوین فیلیپس یکی از بازیکنانی است که احتمال جدایی‌اش از منچسترسیتی در زمستان بسیار بالاست. او یکی از گرانقیمت‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچسترسیتی است اما در ترکیب تیم گواردیولا به‌ندرت فرصت بازی به او رسیده است.

روزنامه دیلی‌میل در ادامه گزارش خود نوشت: نیوکاسل مشتری جدی فیلیپس در لیگ برتر انگلیس است. زاغ‌ها همراه ۱۲ تیم انگلیسی و اروپایی دیگر در تلاش‌اند تا بازیکن نیمکت‌نشین منچسترسیتی را جذب کنند.

یوونتوس هم از مشتریان بسیار جدی فیلیپس است و در تلاش است تا این بازیکن را به صورت قرضی و شش ماهه جذب کند اما ظاهرا همشهری‌ها قصد فروش قطعی این بازیکن را دارند. از تاتنهام و منچستریونایتد به عنوان دیگر مشتریان این بازیکن یاد می‌شود.

باشگاه منچسترسیتی برای فروش فیلیپس ۵۰ میلیون پوند می‌خواهد و ظاهرا با دریافت رقمی کمتر از این حاضر به فروش بازیکنش نیست.

با توجه به اینکه جام ملت‌های اروپا در پیش رو است احتمال جدایی فیلیپس از سیتی بسیار بالا است؛ چرا که او برای حضور در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال انگلیس نیاز به بازی‌کردن در تیمی باشگاهی دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا