اقتصادیفعالان کسب و کار

چگونه لایک واقعی بگیریم؟

خرید لایک ایرانی

خرید لایک ایرانی واقعی یکی از مسئله هایی است که در اینستاگرام افراد زیادی درباره با آن بحث می کنند. خرید لایک اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید لایک ارزان، خرید لایک ایرانی می تواند به پیج شما کمک کند که با سرعت زیادی رشد کند.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام و لایک

برای خرید لایک مهم ترین مسئله این است که از چه سایتی این لایک را تهیه کنیم؟ در جواب به این سوال باید به شما بگوییم که وب سایت مای ممبر بهترین سایت برای خرید لایک اینستاگرام می باشد.

همچنین فالوورهایی که وب سایت مای ممبر به فروش می رساند مانند خرید فالوور ایرانی، خرید فالوور واقعی فعال ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام ارزان، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، خرید فالوور واقعی اینستاگرام، خرید فالوور ارزان و خرید فالوور 100 درصد واقعی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما می توانید برای رشد پیج خود از فالوورهای این وب سایت استفاده کنید.

علاوه بر فالوور و لایک، وب سایت مای ممبر یکی از بهترین سایت هایی است که خرید ویو اینستاگرام با انواع مختلف مانند خرید ویو استوری، خرید بازدید اینستاگرام و خرید ویو پست اینستاگرام را ممکن کرده است.

وب سایت مای ممبر برای خرید تمام خدمات اینستاگرام از جمله فالوور، لایک و ویو بهترین سایت است.

چطور لایک بیشتری بگیریم؟ تکنیک های افزایش لایک و فالوور

اگر صفحه ای مجازی دارید و می خواهید فالوور و لایک هایتان افزایش یابند باید به روز بوده و با مخاطبانتان روراست باشید و به موقع پست بگذارید.

چند گام تا لایک باران شدن ؛ راه افزایش لایک

امروزه اینستاگرام در ایران رواج بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از مردم از این شبکه اجتماعی برای ارتقا کارو فعالیت های اجتماعیشان بهره می گیرند. به هر حال فرقی نمی کند که شما برای استفاده شخصی یا برای فعالیت تجاری و جذب مشتری از اینستاگرام استفاده می کنید ، آنچه مهم است افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است . در این بخش تکنیک هایی را برای لایک بارون شدن و گرفتن لایک بیشتر در فیس بوک و اینستاگرام برایتان شرح می دهیم.

برای افزایش لایک در صفحات مجازی چه کنیم؟

هدفتان را شناسایی کنید

کسانی که از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر به عنوان تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و از این طریق کالا یا خدمات خود را معرفی کنند باید توجه داشته باشند که هدف مشخصی داشته باشند و از این شاخه به آن شاخه نپرند تا طرفدارانشان گمراه نشوند. این گروه از افراد باید تخصصی و حرفه ای کار کنند و دقیقا بدانند از کجا باید معرفی فعالیتشان را شروع کنند و مقصدشان کجاست .

اما افرادی که از شبکه های اجتماعی را برای کسب و کار خود استفاده نمی کنند و به دنبال جذب فالوور و لایک بالا هستند ، توصیه می کنیم وضعیت دوستانتان را در اینستا دنبال کنید و به صفحه شخصی دوستانتان اهمیت بدهید و عضو فعالی برای آنها باشید تا آنان نیز شما را بیشتر لایک کنند و رفتار متقابلی داشته باشند.

ترفند افزایش لایک

شبکه اجتماعی یک ارتباط دوسویه و تعاملی است پس باید در آن با فالوورهایتان ارتباط و تعامل برقرار کنید و جواب کامنت های آنان را با دقت و سریع بدهید زیرا بدون چنین ارتباط و تعاملی نمی توانید انتظار زیادشدن هوادارانتان را داشته باشید.

چگونگی افزایش یافتن لایک اینستا

به اشتراک بگذارید

اگر در صفحه دوستتان با یک ویدیو جالب و یا متن و تصویر جالب برخورد داشتید ، از دوستتان اجازه بگیرید و این مطلب را به اشتراک بگذارید . به اشتراک گذاشتن این مطالب یا ویدئو ها نشان دهنده این است که شما با دقت صفحه دوست خود را دنبال می کنید و به محتوی آن علاقمند هستید . مطمئن باشید با این کارتان دیگران نیز به مطالبتان دقت خواهند کرد و مطالب مفید صفحه شما را با دیگران به اشتراک خواهندگذاشت.

به محتوا توجه کنید

متن و تصویری را به اشتراک بگذارید که غیراخلاقی یا مغایر با فرهنگ و دیدگاه های هوادارانتان نباشد و هرگز بدون فکر و با عجله چیزی را به اشتراک نگذارید و نسبت به هر چیزی که به اشتراک می گذارید حساس باشید و سلیقه و دیدگاه های هوادارانتان را در نظر بگیرید.

طرفداران دنبال مزایا هستند

اگر از طریق شبکه های اجتماعی کسب و کاری راه انداخته اید و توانسته اید تبلیغات شرکت ها و موسسات متعددی را به دست بیاورید تنها نباید به تبلیغ بپردازید بلکه باید به هواداران خود بها بدهید و مطالب جذاب و به روز را با آنها به اشتراک بگذارید که اوقات کسالت هوادارانتان را پر کند تا آنها به شما وفادار بمانند.

از سرگرمی های مهیج غافل نشوید

بیشتر افرادی که در شبکه های اجتماعی حضور دارند به دنبال پرکردن اوقات بیکاری خود هستند پس سعی کنید اوقات سرگرم کننده و مفیدی را با طرح معما یا بازی هایی در صفحه خود ، برای هواداران خود بسازید.

به روز باشید

برای جذب فالوور بیشتر برای ارتقاء کسب و کار باید به روز باشید وهوادارانتان را نسبت به آخرین فعالیت هایتان باخبر کنید. مثلا اگر شیرینی فروش هستید تصویر آخرین و به روزترین شیرینی های خود را به اشتراک بگذارید و درباره قیمت و محتویات آن برای هوادارانتان توضیحاتی ارائه کنید.

متفاوت عمل کنید

اگر در چند شبکه اجتماعی به طور همزمان عضوید ، باید محتویات صفحه تان با یکدیگر متفاوت باشد تا بتوانید افراد بیشتری را با خود همراه کنید و لایک بیشتری بگیرید . مثلا در یکی از این شبکه ها به معرفی کسب و کارتان و در دیگری به موضوعات مورد علاقه تان بپردازید تا هر نوع مخاطبی را بتوانید جذب کنید.

اطلاعات موثق در اختیار هوادارانتان بگذارید

یک پروفایل دقیق و اصولی و صحیح در صفحه تان بگنجانید تا هواداران بیشتر با شما آشنا شوند و یا اگر در شبکه های اجتماعی به معرفی کسب و کار خودتان پرداخته اید حتما آدرس دقیق و شماره تماس را به آن اضافه نمایید تا هوادارانتان بتوانند با فعالیت شما ارتباط برقرار کنند.

سالروز تولد یادتان نرود

مهم ترین تکنیک برای جلب هواخواهانتان این است که روز تولدشان را به یاد داشته باشید و در آن روز مطلب یا ویدئویی مرتبط و مناسب را به آنها تقدیم کنید . این کار حس خوبی را به دوستانتان منتقل می کند و آنها را نسبت به شما مشتاق ترخواهد کرد.

راه افزایش یافتن لایک در اینستاگرام

هشتگ های محبوب

در اینستاگرام نیز هشتگ ها نقش مهمی در دیده شدن عکس ها و پست های شما دارند. هشتگ ها به سایر کاربران کمک می کنند که شما را پیدا کنند و احتمال افزایش لایک در اینستاگرام شما بیشتر می شود.

هرچه بیشتر از هش تگ ها استفاده کنید، میزان بازدید تصاویر شما بیشتر خواهد شد.البته دقت داشته باشید که مبنای شما برای استفاده از هشتگ ها باید ارتباط آن هشتگ با موضوع پست و عکس شما باشد.

تصاویرتان در زمان مناسبی پست کنید

عکس هایتان را کمی بعد از زمان شام که افراد در حال وبگردی هستند پست کنید و یا تصاویرتان را در موقعیت های ویژه مثل عیدها، نوروز و شب یلدا پست کنید.

روش های افزایش لایک در اینستاگرام

در اینجا میخواهیم از اینستاگرام صحبت کنیم، نحوه استفاده از آن را برای شما آموزش دهیم. اینستاگرام نه تنها در جهان بلکه این روزها در ایران نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده‌است. عکس‌های اینستاگرامی هر روز چندین میلیون لایک می‌گیرند. در اینستگرام ممکن است شما اکانت شخصی داشته باشید یا نه امکان دارد برای فعالیت های تجاری استفاده می کنید. اما  هر آنچه برای همه مهم است افزایش فالوور واقعی و داشتن لایک بالا در اینستاگرام است. در این مطلب ترفندها و راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام بیان می‌شود.

اما چه جوری میشه لایک ها را افزایش داد؟ افزایش لایک اینستگرام آنچنان هم سخت نیست با مای ممبر همراه باشید تا این کار برایتان آسان شود

پیشنهاد می کنیم مطلب 50 آموزش  افزایش فالوور اینستاگرام را هم از دست ندهید. خوب بریم سراخ خود مطلب. شما این ترفندها را انجام دهید تا پست ها و عکس های اینستاگرامی شما روزی 1000 لایک داشته باشد.

هفت روش افزایش لایک اینستاگرام

1) روش اول یعنی خرید مستقیم لایک اینستاگرام

که شما میتونید از سایت مای ممبر خرید کنید و زحمت زیادی برای گرفتن لایک نکشید و این یک خدمات پولی از سایت ماست ولی برای بدست آوردن لایک های طبیعی تر میتوانید بقیه مطلب را بخوانید.برای این کار روی خرید و افزایش لایک اینستاگرام کلیک کنید

1) فیس بوک و اینستاگرام در کنار هم

به این آمار دقت کنید:

بیش از ۲۰ درصد از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام، عضویت دارنددر فیسبوک هم فعالیت می کنند.

۳% از کسانی که در فیسبوک با شما ارتباط دارند در اینستاگرام نیز شما را فالو دارند

پس با توجه به مطالب گفته شده بالا یکی از راهکارهای افزایش فالوورها، اتصال اکانت این دو شبکه اجتماعی است. با اینکار دوستان و آشنایان شما در هر شبکه ای که باشند پروفایل شما را مشاهده خواهند کرد. می توانید با ارسال یک Status در فیسبوک، پیج اینستاگرامی خود را به دوستان فیسبوکی خود معرفی کنید.

2) هشتگ‌های محبوب

اگر در شبکه‌هایی مانند توییتر فعالیت کرده باشید، با اهمیت هشتگ ها آشنائید. با استفاده از هشتک در اینستاگرام می توانید باعث دیده شدن بهتر عکس ها و پست های خودتان شوید. البته به این مورد توجه کنید که هشتگ های مورد استفاده شما با موضوع پست و عکس شما در ارتباط باشد. استفاده هم زمان از هشتگ های زیاد و نامربوط در پست، نوعی گدایی لایک محسوب می شود و این بسیار نامطلوب است.

هشتگ در اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

چگونه بفهمیم کدام هشتگ ها طرفدار بیشتری دارند و محبوب هستند؟ هشتگ را جستجو کنید و تعداد عکس های پیدا شده را مشاهده کنید. وقتی تعداد عکس های آن هشتگ بیشتر باشد یعنی این هشتگ جزء هشتگ های محبوب بوده و کاربران نیز آن را بیشتر جستجو می کنند. که چند نمونه از هشتگ های معروف فارسی بیان می شوند:

  • عکس
  • ویدئو
  • دابسمش
  • خنده
  • جالب
  • کلیپ
  • فوتبال
  • ورزش
  • خبر
  • لباس

3) از فیلترهای معروف اینستاگرام استفاده کنید

در زیر ده نمونه از از فیلترهای معروف اینستاگرام بیان می شوند. استفاده از این فیلترها نیز مانند هشتگها، که باعث میشود بیشتر دیده شوید و افزایش لایک داشته باشید.

    Normal

    Earlybird

    X-Proll

    Hefe

    Rise

    Valencia

    Amaro

    Brannan

    Lomo-fi

    Hudson

4) زمان های مناسب برای انتشار پست اینستاگرام

طبق آمارهای منتشر شده، شنبه ها ساعت 5 تا 6 بعد از ظهر، بیشتر کاربران اینستاگرام آنلاین هستند. همچنین روزهای سه شنبه الی پنج شنبه بین ساعت های ۳ تا ۴ بعد از ظهر،بهترین زمان است که می توان  لایک و کامنت بیشتری داشته باشیم.

برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید زمان های مناسب را با توجه به زمینه فعالیت خود شناسایی کنید و در آن زمان ها حضور بیشتری داشته باشید. توجه کنید که، در چند ساعت اول پس از ارسال پست ، کابران بیشترین کامنت را برای شما ارسال خواهند کرد. پس باید در آن زمان آنلاین باشید و حضور فعال تری داشته باشید.

شما به راحتی می توانید با اپلیکیشن های مختلف چندین عکس را در یک عکس جا دهید و آن عکس را در پروفایل خود ارسال کنید. طبق بررسی های انجام گرفته متوجه شدیم که اینگونه عکس ها معمولاً ۱۹٫۴۱% لایک بیشتر و ۲۲٫۰۴% کامنت بیشتری نسبت به عکس هایی که به صورت معمولی (۱ عکس در یک فریم) هستند دریافت میکنند.

5) افزایش لایک اینستاگرام با عکس های ترکیبی خوب جواب میده!

عکس های ترکیبی همراه با خلاقیت شما معمولاً ۱۹٫۴۱% لایک بیشتر و ۲۲٫۰۴% کامنت بیشتری نسبت به عکس های معمولی و تک فریمی دریافت می کنند.

برای ترکیب عکس ها می توانید از برنامه هایی مانند Diptic استفاده کنید و چند عکس مختلف را در یک فریم قرار دهید. اینکار به عکس های شما جذابیت بیشتری می دهد. در نتیجه لایک بیشتری می گیرید.

6) در اینستاگرام نظر دهید تا دیده شوید

اگر به دنبال افزایش فالوور و لایک اینستاگرام هستید باید در پیچ های دوستان خود و افراد دیگر فعالیت بیشتر داشته باشید.مثلاً برای عکس ها و ویدئوهای دیگران کامنت بگذاریدکه با اینکار باعث میشود آنها ترغیب شوند از پروفایل شما بازدید می کنند. مدونید که لایک کردن نیز خوب است اما با کامنت گذاشتن برای کاربران دیگر، بیشتر ترغیب می شوند که به شما یه سری بزنند.

7) فالوور بیشتر، لایک بیشتر

برای افزایش لایک اینستاگرام ، فالوورهای خود را بیشتر کنید.شم ا میتوانیدبا استفاده از عکس های با کیفیت، عکس های چالشی، عکس های جذاب و داشتن پروفایل کاملو منحصر به فرد، از جمله مواردی است که باعث می شود فالوورهای زیادتری داشته باشید. اگر از اینستاگرام برای فعالیت های تجاری استفاده می کنید، اجرای مسابقه و یا ارائه تخفیف و خدماتی ویژه فالوورها نیز از دیگر روش های افزایش فالوور است. البته خرید فالوور و استفاده از ربات های افزایش فالوور نیز راهکار مناسبی برای افزایش فالوور های اینستاگرام است.  فالوور فیک اینستاگرام هرگز تصاویر شما را لایک نمی کند و زیر تصاویر یا ویدیوهایی که شما در صفحه اینستاگرامتان آپلود و منتشر می کنید، کامنت نمی گذارد. این یعنی تعاملی بین شما و این نوع فالوور بوجود نخواهد آمد.

بنابراین هدفتان جذب فالوورهای واقعی در اینستاگرام باشد. بهترین روش برای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که کاربران اینستاگرام با تمایل خودشان پیج شما را دنبال و فالو کنند. که تکنیک های متفاوتی از جمله تبلیغ در سایر پیج های اینستاگرام و همچنین استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا