اقتصادیفعالان کسب و کار

تشریفات گل آرایی چیست؟

گل آرایی تشریفات مجالس، نقش بسیار مهمی در زیبایی انواع مختلف از مراسم و مجالس دارد. نقش و اهمیت به قدری مهم است که هر چه سبک و دکور مجالس تغییر کند، باز هم نمی توان دیزاین حرفه ای و تخصصی گل آرایی را کنار گذاشت. گل آرایی مجالس دلخواه خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا بتوانید از کیفیت نهایی آن راضی باشید.

جهت شرکت در کلاس گل آرایی آکادمی علی ولی کلیک کنید.

دیزاین یک مجلس با گل آرایی می تواند زیبایی آن را دو چندان کند. مجالس عروسی و مراسم تشریفاتی مربوط به آن نیازمند بهترین و مدرن ترین دیزاین است. دکوراسیون زیبا در فیلم برداری و البته عکس ها، بسیار مهم می باشد. برای گل آرایی و تزیین فضا با استفاده از گل لازم است از گل های شاد و متنوع استفاده شود. همچنین لازم است رنگ گل های انتخاب شده با دکوراسیون محیط سازگار باشد. در این صورت می توان یک فضای رویایی ایجاد کرد. برای رسیدن به هارمونی دلخواه در گل آرایی مراسمات، یک تیم کاربلد به خوبی می داند چه فاکتورهایی را جدی بگیرد.

آموزش گل آرایی فنی حرفه ای شیراز |آموزشگاه گل آرایی در شرق تهران

گل آرایی مراسمات

برای گل آرایی تشریفات، دیزاینرهای حرفه ای نکات کلیدی مهمی را در نظر می گیرند. به همین دلیل تاکید می شود اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک هستید، حتما با افراد کاربلد در تماس باشید.  قرار دادن یک شاخه گل بر روی میزها چندان هزینه بر نیست ولی می تواند فضای چشم نوازی را ایجاد کند. رنگ گل، نوع گل انتخاب شده برای گل آرایی باید با المان های گوناگون هماهنگ باشد.

گل می تواند زیبایی هر مراسم تشریفاتی را چند برابر کند. به عنوان مثال در یک مجلس عروسی می توان از ورودی تالار تا صندلی عروس و داماد را با گل های مختلف تزیین کرد. اگر به دنبال یک مراسم باشکوه هستید از خدمات گل آرایی تشریفات ارائه شده توسط تیم ما غافل نباشید. ما بهترین و باشکوه ترین دیزاین را برای شما انتخاب خواهیم کرد.

نقش گل آرایی در دکوراسیون مجالس

نقش گل آرایی تشریفات چیست؟ در روزهای مهم از جمله مراسم عروسی، تولد و …گل آرایی در دکوراسیون محیط بسیار مهم است. هرچه دکوراسیون مراسم قشنگ باشد، بدون شک تصاویر یادبود دلنشینی به جا خواهد ماند. در مهمترین و بزرگترین روز زندگی خود از مزیت و اهمیت گل آرایی غافل نباشید. رنگ ها باید دارای هارمونی مطلوب باشند. در این صورت است که زیبا دیده خواهند شد. در ادامه در نظر داریم به اهمیت و نکات کلیدی برای گل آرایی تشریفات مراسم های مختلف بپردازیم.

گل آرایی عقد

همه ی زوج ها می خواهند بهترین و شیک ترین سفره ی عقد را داشته باشند. به همین دلیل نمی توان از خدمات گل آرایی مراسم عقد غافل شد. گل آرایی میتواند سفره ی عقد را زیبا تر سازد. در سفره های عقد مدرن نیز گل آرایی نقش بسیار مهمی دارد. اگر خواهان یک سفره ی عقد خیره کننده هستید، می توانید از مزیت گل آرایی بهره مند شوید. گل آرایی تشریفات عقد باید با چیدمان سفره و سبک آن هماهنگ باشد. در این صورت است که می تواند چشمگیر و زیبا باشد.

با توجه به فصلی که در آن مراسم عقد برگزار می شود می توان از ترکیب گل های مختلف استفاده کرد. برای باشکوه شدن سفره ی گل نیز معمولا از گل آرایی به همراه شمع آرایی استفاده می شود. اگر سفره ی عقد شما دارای یک سبک سنتی است می توانید از ریسه های گل نیز برای تقارن استفاده کنید. برای سبک های مدرن، تقارن گل آرایی پیشنهاد نمی شود. دلیل این امر نیز آن است که سطح سفره از زمین بالاتر است.

گل آرایی مراسم حنابندان

مراسم حنابندان از دیگر مراسم های قدیمی مربوط به عروسی است. این مراسم شب قبل از عروسی برگزار می شود. گل آرایی تشریفات مراسم حنابندان معمولا پرهزینه نیست. صرفا می توان با تزیین و گل آرایی سبد حنا و همچنین میز هدایا یک فضای شیک ایجاد کرد. برای اینکه یک مراسم شیک حنابندان شیک داشته باشید، از سبک پربرگ و کلاسیک استفاده کنید. البته متناسب با سلیقه ی فردی می توانید یک مراسم حنابندان پرگل نیز داشته باشید. همکاران ما ایده های مختلفی برای گل آرایی، متناسب با فضای موجود در اختیار شما قرار خواهند داد. حتما سلیقه ی شما در انتخاب بهترین ایده در اولویت قرار می گیرد.

گل آرایی مراسم تولد

گل آرایی تشریفات مراسم تولد نیز با ایده های مختلف انجام می شود. سبک و طرح های مختلفی برای دیزاین جشن تولد موجود است. در همه ی مراسم های تولد، شاهد گل آرایی هستیم. انتخاب گل باید مناسب با هارمونی و تم تولد باشد. فصل و ماه تولد نیز می تواند در نوع و رنگ بندی گل های انتخاب شده برای گل آرایی بسیار مهم باشد. معمولا در مراسم تولد، گل آرایی به همراه بادکنک آرایی در اولویت قرار می گیرد. می توانید با دریافت مشاوره از تیم ما، بهترین گل آرایی را برای مراسم تولد خود داشته باشید. گل آرایی جشن تولد خود را نادیده نگیرید تا بتوانید یک تولد رویایی را در خاطرات خود ثبت کنید.

گل آرایی مراسم های گوناگون

گل آرایی تشریفات فقط به مراسم های یاد شده محدود نمی باشد. مراسم های گوناگون را می توان با بهره مندی از گل، تزیین کرد. یکی از ضروری ترین ملزومات بسیاری از مراسم ها، گل آرایی است. برای اینکه بتوانید از گل آرایی و تزیین فضا با گل راضی باشید، حتما ایده های مختلفی را مد نظر قرار دهید. شما می توانید همه ی مراحل مربوط به گل آرایی مراسم های مختلف خود را به ما بسپارید.

گل آرایی مجلس بله برون

عروس خانم هایی که به دنبال یک مراسم بله برون لاکچری و باشکوه هستند، از مزیت گل آرایی غافل نباشند. گل آرایی در مراسم باید با تم آن همخوانی کافی داشته باشد. شما می توانید انگشتر، جایگاه قرار گیری انگشتر و هدایا را با گل تزیین کنید. گل آرایی را باید در آخرین مرحله ی دیزاین قرار دهید. استفاده از گل های شاد میتواند شادی و نشاط را تا انتهای مراسم حفظ کند. اگر به دنبال یک مراسم بله برون شیک و لوکس هستید، در این صورت از تجربه و تخصص افراد کاربلد غافل نباشید. مهمترین خدمات گل آرایی و تشریفات برای مراسم بله برون شامل موارد زیر است:

 • گل آرایی و تشریفات میز بله برون
 • گل آرایی و تشریفات جایگاه عروس و داماد
 • گل آرایی و تزیین صندلی ها
 • گل آرایی و تشریفات فضا و محیط
 • طراحی و تشریفات استند گل
 • گل آرایی و تشریفات هدایا
 • و…

گل آرایی عروسی

گل آرایی تشریفات مراسم عروسی یکی از اصلی ترین فاکتورهای دیزاین این مراسم است. زمانی می توانید از مزیت گل آرایی در این مراسم بهره مند شوید که هارمونی لازم را جدی بگیرید. نوع گل های انتخاب شده و سبک مراسم باید با هم سازگار باشند. متناسب با سلیقه ی عروس و داماد می توان از ورودی مراسم تا مکان های مختلف تالار را با گل تزیین کرد.

در گل آرایی عروسی معمولا برای میزهای تالار از گل های کوچک استفاده می شود. ارتفاع گل های انتخاب شده نباید به گونه ای باشد که مانع دید شود. از جمله خدمات گل آرایی و تشریفات برای مراسم عروسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گل آرایی و تشریفات جایگاه عروس و داماد
 • گل آرایی ورودی عروس و داماد
 • گل آرایی میز مهمان ها و میز شام
 • گل آرایی کیک
 • گل آرایی و تشریفات محیط برگزاری مراسم عروسی
 • و…

گل آرایی مراسم ترحیم

در مراسم های ترحیم نیز بهترین هدیه برای تسکین و همدردی گل است. گل آرایی در این مراسم می تواند انتقال دهنده ی احساسات عمیق باشد. به منظور ایجاد احساس همدردی و مثبت در مراسم ترحیم معمولا از گل استفاده می شود. در گل آرایی تشریفات مراسم ترحیم انتخاب گل مناسب بسیار مهم است. گل هایی که در این نوع از مراسم ها انتخاب می شود باید داری نماد مطلوب باشند. معمولا در مراسمات ترحیم علاوه بر گل آرایی، از شمع آرایی نیز استفاده می شود. در این صورت زیبایی محیط بیشتر خواهد بود.

هزینه ی خدمات تشریفات

هزینه ی خدمات گل آرایی تشریفات یک مقدار ثابت نیست و با توجه به فاکتورهای مختلف تغییر می کند. به منظور اطلاع از هزینه ی گل آرایی مراسم خود با ما در تماس باشید. کارشناسان ما متناسب با بودجه ای که شما در نظر دارید، بهترین ایده ها را معرفی خواهند کرد. با هر بودجه ای که دارید می توانید یک مراسم شیک و دلنشین داشته باشید. به منظور جلب رضایت شما عزیزان نیز در تلاش هستیم هزینه ی معقول دریافت کنیم. از جمله عوامل موثر در هزینه ی خدمات گل آرایی تشریفات می توان موارد زیر را نام برد:

–         نوع گل های به کار رفته

–         رنگ بندی گل ها

–         کیفیت گل ها

–         مدت زمان صرف شده

–         مساحت محیط

–         آپشن های موجود در گل آرایی

لازم به ذکر است که هرگاه هزینه ی بسیار کمتری برای گل آرایی از شما درخواست شد در این صورت به کیفیت نهایی شک کنید. سودجویان زیادی هستند که نه تجربه و نه تخصص لازم را دارند و معمولا هزینه ی بسیار کمتری را به کاربران پیشنهاد می دهند. قرار است برای گل آرایی تشریفات هزینه کنید. به همین دلیل حتما با یک تیم حرفه ای در تماس باشید.

خدمات گل آرایی تشریفات

به منظور بهره مندی از خدمات گل آرایی تشریفات میتوانید هم اکنون با راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید. همکاران ما توضیحات لازم در مورد مدت زمان مورد نیاز و هزینه ی در خواستی را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می توانید صفر تا صد دیزاین و گل آرایی مراسم دلخواه خود را به ما بسپارید. ما اینجا هستیم تا یک روز به یاد ماندنی را برای شما ایجاد کنیم. یک فضای رویایی را می توانید با دریافت ایده های ناب از همکاران ما طراحی کنید. از مهمترین مزیت انتخاب تیم ما برای خدمات گل آرایی تشریفات می توان موارد زیر را نام برد:

–         تیم حرفه ای و کاربلد

–         هزینه ی مناسب

–         مشاوره ی رایگان

–         ارائه ی ایده های ناب و مدرن

–         انجام صفر تا صد دیزاین و گل آرایی

با سال ها تجربه و تخصص در حوزه ی گل آرایی تشریفات، امروزه توانسته ایم جزوه بهترین مراکز برای گل آرایی مراسم و مجالس گوناگون باشیم. شما لایق بهترین ها در مراسم خود هستید و ما بهترین ایده ها را برای دیزاین به شما معرفی خواهیم کرد. خدمات گل آرایی تشریفات از جمله پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در مجالس تشریفاتی می باشد. ناگفته نماند گل آرایی فقط به مراسم های عروسی و شادمانی محدود نیست. شما می توانید از خدمات گل آرایی برای تزیین مراسم های گوناگون از جمله همایش ها، جلسات، جشنواره ها و … نیز بهره مند شوید.

دکمه بازگشت به بالا