اقتصادیفعالان کسب و کار

اکانت لایف تایم اسپاتیفای چیست؟

خرید اشتراک اسپاتیفای لایف تایم ، از واقعیت تا دروغ

خرید اشتراک اسپاتیفای لایف تایم ، اشتراک اسپاتیفای با محبوبیتی که جدیدا بین ایرانی ها مشاهده شده بعد از اپلیکیشن های موزیک رایگان به یکی از بهترین سرویس های مورد استفاده کاربران ایرانی جهت حمایت و گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خودشون تبدیل شده است .

خرید اشتراک اسپاتیفای برای کاربران ایران به دلیل محدودیت های بانکی و تحریم ها تقریبا غیر ممکن است ، یعنی برای تهیه یک اشتراک 1 ماهه اسپاتیفای نیاز به حساب های خارجی می باشد که متاسفانه برای کاربران ایرانی شدنی نیست .

مجازیته توانسته تقریبا راه حل به صرفه ایی برای خرید اشتراک اسپاتیفای مخصوص ایرانی های عزیز فراهم کند ، تا از این سرویس عالی و محبوب با کم ترین قیمت و به صورت قانونی استفاده شود .

خرید اکانت spotify یک ماهه و به صورت subscribe membership می باشد که شما با پرداخت آن میتوانید هر ماه اسپاتیفای خود را شارژ کنید . درواقع اسپاتیفای اشتراکی به عنوان 1 ساله یا 6 ماهه یا بلدمدت ندارد .

اشتراک هایی که توسط ما با عنوان 3 ماه یا 6 ماهه فروخته میشه به صورت قانونی انجام می شود و ما سر رسید های پرداختی خود را مثلا اگر شما اشتراک 6 ماهه دارید به مدت 6 ماه پرداخت می کنیم و اکانت شما بدون مشکل تا تاریخی که سفارش دادید پریمیوم خواهد ماند .

اما حالا با گذشته چندین ماه ، اشتراک های جدیدی توسط مجموعه های دیگر فروخته می شود با عنوان ” اشتراک لایف تایم ” یا ” مادام العمر ” .

باید تاکید کنیم به هیچ عنوان چنین اشتراک هایی در اسپاتیفای موجود نیست و از نظر فکری اگر به عمق داستان توجه کنیم و حساب کنیم … چرا باید یک مجموعه به شما یک اشتراک بدهد که تا آخر عمر شما مثلا 30 سال دیگه کار کنه … ! آیا چنین چیزی از نظر فکری درست است ؟ آیا واقعا اسپاتیفای شرکتی هست تا 20 سال آینده به ما خدمات بده و ما همیشه ازش استفاده کنیم ؟

پس اگر واقع بین باشیم چیزی به نام اشتراک لایف تایم در تاریخ فعالیت شرکت اسپاتیفای وجود نداشته و همچنین شاید شما اشتراک لایف تایم را تهیه کنید و حتی 1 سال برای شما اکتیو باشد . اما حرف اصلی 1 سال یا حتی 2 سال نیست حرف یک عمر اشتراک است که به عنوان اشتراک لایف تایم به شما فروخته می شود و واقعیت ندارد !

در انتخاب اشتراک های قانونی و خرید خود دقت فرمایید ، در صورت بروز مشکل یا خروج از پریمیوم اکانت شما لیمیت می شود و به هیچ عنوان قابل پریمیوم نیست زیرا فامیلی که شما عضو شده ایید از بین رفته و قابلیت پریمیوم سازی اکانتتون در سال به محدودیت میخوره .

اکانت Spotify چیست و چگونه کار می کند؟

اکانت لایف تایم اسپاتیفای یک پخش کننده رسانه ای هوشمند راه اندازی کرده است تا تجربه گوش دادن به خودرو را افزایش دهد. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

برای اولین بار ، اسپاتیفای سخت افزار خود را راه اندازی می کند ، یک ابزار اطلاعات سرگرمی که به طور عجیب و خلاصه ای “Car Thing” نامیده می شود.

با استفاده از Car Thing ، اسپاتیفای قصد دارد زندگی (جریان) را برای شما آسان تر و سریعتر انجام دهد ، و دستگاه بخشی از یک برنامه بزرگتر برای ساده تر کردن جریان خود است.

Car Thing برای همه کاربران ، صرف نظر از اینکه با چه خودرویی رانندگی می کنید ، طراحی شده است و به شما کمک می کند تا در جاده سریعتر محتوای صوتی مورد علاقه خود را پیدا کرده ، پخش کرده و از آن لذت ببرید.

اسپاتیفای چیست؟

Car Thing به عنوان یک کنترل از راه دور برای پخش محتوای اسپاتیفای از تلفن هوشمند خود در حالی که در ماشین هستید ، عمل می کند. این دستگاه یک پخش کننده هوشمند برای ماشین شما است که به شما امکان می دهد به موسیقی ، پادکست ها و موارد دیگر گوش دهید. اسپاتیفای از راه اندازی Car Thing  در 13 آوریل 2021 خبر داد.

    امروز ، ما هیجان زده هستیم تا جدیدترین اکتشاف خود را اعلام کنیم: عرضه محدود Car Thing ، پخش کننده هوشمند جدید که ماشین شما را پر از موسیقی ، اخبار ، سرگرمی ، صحبت و موارد دیگر می کند. جزئیات را دریافت کنید

با مشغله زیاد آمریکایی ها و بنابراین دائماً در حال حرکت ، تقاضای روزافزونی برای راه حل های سریع و مناسب برای نیازهای روزمره – از جمله نیازهای سرگرمی ما – وجود دارد. این توضیح می دهد که چرا بیش از 70 میلیون لیست پخش مرتبط با رانندگی در اسپاتیفای وجود دارد.

با این حال ، حتی با وجود تعداد زیادی از این لیست های پخش ، اسپاتیفای  اظهار داشت که مشتریانش هنوز “تجربه گوش دادن یکپارچه و شخصی را در ماشین از دست داده اند”. بنابراین ، این شرکت فرصتی را برای ارائه خدمات Car Thing به مشتریان ، راه حل اسپاتیفای که تجربه گوش دادن جامع تری را برای شما فراهم می کند ، تعیین کرد.

خرید اکانت spotify  از طریق Car Thing قصد دارد با ارائه یک تجربه پخش بدون وقفه از لحظه ورود به اتومبیل ، همراهی کامل برای سفر شما در اختیار شما قرار دهد.

آیا اسپاتیفای روی سخت افزار سرمایه گذاری می کند؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا اسپاتیفای از طریق این پیشنهاد جدید به طور رسمی وارد بازار سخت افزار می شود یا رقابت می کند؟ پاسخ منفی است. اسپاتیفای تأکید کرده است که همچنان متعهد به تبدیل شدن به پلتفرم پیشرو صوتی جهان است.

این شرکت اظهار داشت که تمرکز آن بر ایجاد یک دستگاه سخت افزاری نیست ، بلکه بر ایجاد یک راه حل است. یک تجربه گوش دادن یکپارچه در اتومبیل که برای شما مناسب است و انواع مختلفی از محتوای صوتی را در راحتی ماشین شما ارائه می دهد-مهم نیست با چه خودرویی رانندگی می کنید و حتی اگر اتومبیل شما دارای سیستم اطلاعات سرگرمی قوی نباشد.

همانطور که در یک پست برای ثبت نام آمده است :

    صرف نظر از سال یا مدل وسیله نقلیه شما ، ما احساس می کنیم همه باید یک تجربه گوش دادن برتر داشته باشند. با Car Thing، اکنون کل کاتالوگ موسیقی و پادکست خود را به طیف وسیع تری از کاربران در طیف وسیع تری از وسایل نقلیه می رسانیم.

رقابت با سیستم های اطلاعات سرگرمی داخل خودرو معنی ندارد

اسپاتیفای اظهار می کند که تلاش نمی کند با سیستم سرگرمی و سرگرمی خودرو شما رقابت کند ، بلکه Car Thing گامی دیگر در استراتژی بزرگتر آن است – ایجاد یک “تجربه صوتی بدون اصطکاک” برای کاربرانش ، در هر کجا که هستند و هرطور که آنها تصمیم می گیرند گوش دهند.

همانطور که استن مارمارک ، معاون محصول اسپاتیفای ، در پستی در For Record اظهار داشت :

    این مهم است که هر لحظه را که در آن هستید – اگر رانندگی می کنید ، در خانه خود هستید ، اگر هدفون دارید ، اگر ورزش می کنید – بگذرانید و مطمئن شوید که می توانید به آسانی و به سرعت به تجربه اسپاتیفای خود برسید. حالت نهایی در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که Spotify عمیق تر با دستگاه های متعدد در زندگی شما هماهنگ است ، به طوری که شما نیازی به پیدا کردن آهنگ ها یا پادکست ها ندارید – آنها شما را پیدا خواهند کرد.

چگونه می توان چیزهای ماشین اسپاتیفای را دریافت کرد؟

از آنجا که این یک محصول محدود است ، در زمان نگارش Car Thing فقط برای شنوندگان منتخب و واجد شرایط به صورت فقط دعوت پذیر است. این دستگاه در حال حاضر رایگان است و کسانی که قادر به دریافت آن هستند فقط باید هزینه حمل و نقل را بپردازند. اسپاتیفای ادعا می کند که Car Thing با عرضه کامل به قیمت 79.99 دلار به فروش می رسد.

برای واجد شرایط بودن برای Car Thing ، باید در برنامه اشتراک اسپاتیفای Premium باشید. و برای استفاده از این ابزار ، باید یک تلفن هوشمند با اتصال به اینترنت داشته باشید. فقط مشترکین واجد شرایط پرداخت می توانند از دستگاه استفاده کنند و تنها یک ماشین خودرو برای هر مشترک واجد شرایط در دسترس است ، تا زمانی که منابع به پایان برسد.

در اینجا برخی از شرایطی که باید هنگام خرید اسپاتیفای پرمیوم به آنها توجه داشته باشید آمده است:

  • به عنوان یک مشترک واجد شرایط ، فقط می توانید از یک پیشنهاد Car Thing استفاده کنید. کدها شخصی هستند و قابل انتقال نیستند.
  • این پیشنهاد Car Thing محدودیت عرضه دارد و بنابراین اسپاتیفای ممکن است واجد شرایط بودن و/یا مدت زمان را برای جلوگیری از سوء استفاده از پیشنهاد محدود کند.
  • برای اینکه Car Thing کار کند ، که در قیمت Car Thing گنجانده نشده است ، باید یک برنامه اشتراک اسپاتیفای Premium داشته باشید.
  • Car Thing فقط در ایالات متحده قابل حمل است و شما مسئول هرگونه هزینه حمل و نقل قابل حمل هستید.

نحوه استفاده از اسپاتیفای

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که می توانید Car Thing را در دست بگیرید ، در اینجا نحوه استفاده از ضروری ترین ویژگی های دستگاه آورده شده است.

1. به راحتی با استفاده از کنترل های صوتی به کتابخانه خود دسترسی پیدا کنید

بسیار شبیه به دستیارهای صوتی که به آنها عادت کرده اید ، مانند Siri اپل و Alexa آمازون. یا حتی سیستم سرگرمی اتومبیل خود ، جستجوی صوتی اسپاتیفای به شما کمک می کند هر چیزی را که دوست دارید پیدا کرده و پخش کنید. چه آهنگ ، آلبوم ، هنرمند ، لیست پخش ، ایستگاه یا پادکست باشد. به سادگی بگویید ، “Hey اسپاتیفای ” ، سپس دقیقاً بگویید که می خواهید چه کاری انجام دهد.

به عنوان مثال ، “Hey اسپاتیفای ، مورد علاقه های من را پخش کن” ، یا “Hey اسپاتیفای ، بهترین بازدیدهای امروز را به هم بزنید.” خرید اکانت spotify اطمینان داده است که Car Thing قادر خواهد بود آنچه شما می گویید بشنود ، حتی وقتی صدای شما زیاد است یا پنجره های شما پایین است ، با قرار دادن چهار میکروفون در بالای دستگاه.

2. از شماره گیری برای راهی برای حرکت در آهنگ ها استفاده کنید

اگر کمی قدیمی هستید و ترجیح می دهید نوع صوتی را که می خواهید به صورت دستی به آن گوش دهید انتخاب کنید ، یا اگر می خواهید به سادگی بیشتر کار کنید و خودتان در کتابخانه اسپاتیفای خود حرکت کنید ، به جای کنترل صدا از شماره گیر استفاده کنید.

احتمالاً می دانید موسیقی و پادکست هایی را که می خواهید گوش دهید از کجا پیدا کنید ، بنابراین ، با استفاده از شماره گیری ، می توانید لیست پخش مورد نیاز خود را به سرعت تنظیم کنید تا به هر کجا که می خواهید برسید. از صفحه شماره گیری برای مرور ، انتخاب ، پخش یا مکث استفاده کنید و با سهولت و سرعت صدای مورد نظر خود را کشف کنید.

3. صفحه نمایش لمسی را مشاهده کنید تا ببینید چه چیزی پخش می شود

مانند بسیاری از سیستم های سرگرمی و سرگرمی خودرو ، Car Thing تعاملی است و به شما امکان می دهد کتابخانه اسپاتیفای خود را با استفاده از صفحه لمسی مشاهده کرده و در آن حرکت کنید و نتایج جستجوی صوتی را مشاهده کنید. همچنین می توانید برای مرور بیشتر یا رد شدن ، یا برای پخش ضربه بزنید.

4. چهار دکمه از پیش تعیین شده را انتخاب کنید

از آنجا که در حین حرکت از Car Thing استفاده می کنید ، دستگاه دارای دکمه هایی است که به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند. به سادگی سوار ماشین خود شوید ، یک دکمه را انتخاب کنید و هنگام رانندگی شروع به گوش دادن به مطالب مورد علاقه خود کنید.

تجربه گوش دادن در خودرو را افزایش دهید

به نظر می رسد Spotify ایده درستی در زمینه ساده سازی تجربه کلی خود و ارائه یک راه حل مفید برای پخش سریعتر ، راحت تر و کارآمدتر در ماشین شما دارد. در حالی که تلفن شما ممکن است کار خود را به خوبی انجام دهد ، Car Thing می تواند با گوش دادن به محتوای صوتی مورد علاقه خود هنگام رانندگی ، با گوش دادن به محتوای صوتی مورد علاقه خود ، تجربه گوش دادن را افزایش دهد.

خرید اکانت اسپاتیفای

خرید اکانت اسپاتیفای در دو نوع پرمیوم و پرمیوم دائمی ارائه می‌شود:

  • اشتراک پرمیوم دائمی تا آخرین روز اشتراک ، اکانت شما لیمیت نمیشود و در همان فمیلی ثابت میماند.
  • اشتراک پرمیوم عادی هر ماه غیرفعال میشود و نیاز به فعالسازی مجدد و تغییر فمیلی دارد.

در تمام اشتراک ها، اکانت شخصی شما بصورت قانونی پرمیوم خواهد شد.

در صورتی که در اسپاتیفای اکانت دارید، لطفا در توضیحات سفارش ، مشخصات لاگین به اکانت خود رو یادداشت کنید.

در صورتی که در اسپاتیفای اکانت ندارید، سفارش خود را با ایمیل دلخواه ثبت کنید ،ساخت اکانت بصورت کاملا رایگان روی ایمیل شما انجام میشود.

اکانت اسپاتیفای شما به صورت عضوی از Spotify Family شارژ میشود و قابل تمدید است.

اکانت در تمام طول مدت اشتراک گارانتی میشود و اگر هر مشکلی بوجود بیاید اکانت شما مجددا اکتیو خواهد شد.

شما میتوانید از آی پی هر کشوری در اسپاتیفای استفاده کنید.

پلی لیست های شما همیشه روی اکانت اسپاتیفای شما ثابت خواهد ماند.

دکمه بازگشت به بالا