پیامک سفید چیست؟

پیامک انبوه چیست و چرا باید از پیامک سفید استفاده کرد؟ پیامک سفید یک ماژول کاربردی از پنل اس ام اس است که امکان ارسال پیامک به مشتریان فروشگاه، مخاطبین با موبایل و کامپیوتر را به راحتی امکان پذیر می کند و با پیامک سفید شما قادر هستید تا با مخاطبین و افرادی که شما را می شناسند در ارتباط باشید و به آنها پیامک سفید ارسال کنید. با ما در ادامه همراه باشید تا با امکانات سامانه پیامکی آشنا شوید.

ارسال پیامک سفید |پنل پیامک سفید

پیامک سفید چیست؟

 • پیامک سفید یا پیامک خدماتی به پیامکی گفته می‌‌شود که جنبه اطلاع رسانی داشته باشد.
 • دریافت کننده پیامک منتظر دریافت پیامک باشد و از دریافت پیامک رضایت داشته باشد.
 • دریافت کننده پیامک، ارسال کننده پیامک را بشناسد و با آگاهی بداند پیامک از طرف چه مجموعه‌ای برای او ارسال شده است.
 • ارسال پیامک کدفعال سازی، ارسال اس ام اس تبریک تولد، ارسال پیامک یاداوری پرداخت بدهی، ارسال پیامک اطلاع از موجودی بانکی، ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی هنگام خرید اینترنتی و… نمونه‌هایی از پیامک سفید هستند و شما می توانید با خط خدماتی پیامک سفید ارسال نمایید.

مزیت ارسال پیامک سفید

بلک لیست چیست؟ یکی از مشکلاتی که این روزها برای استفاده کنندگان از سامانه پیامک بوجود امده است و اکثر مجریان تبلیغات و کسب‌وکار‌های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسئله غیرفعال بودن پیامک تبلیغاتی اکثر مخاطبین همراه اول است. این مسئله متاسفانه به دلیل و عدم نظارت بر محتوای پیامک تبلیغاتی بوجود امده است و اکثر مشترکین همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند.

از انجایی که ما دوست نداریم برای مشترکین همراه اول مزاحمت ایجاد کنیم و ارسال پیامک به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند طبق ابلاغیه اپراتور ممنوع است، استفاده از پیامک سفید برای ارسال پیامک و اطلاع رسانی به افرادی که شما را می‌شناسنید توسط آموت فراهم شده است تا بتوانید یک بلند مدت با مشتری ایجاد نمایید.

پیامک سفید؛ ارسال پیامک از طریق که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از پیامک سفید بسیار ساده و آسان است، اما شرط استفاده از پیامک سفید (پیامک سبز) آن است که مخاطب شما را بشناسد تا بتوانید پیامک اطلاع رسانی برای مخاطب ارسال کنید و از پیامک سفید نمی توانید برای استفاده نمایید.

خط خدماتی عمومی (اشتراکی) پنل پیامک سفید

آموت به عنوان سامانه پیامک سفید دارای چندین خط خدماتی بوده که بدون نیاز به ارائه سفته در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران آموت بتوانند  از طریق ارسال پیامک سفید، متن های اطلاع رسانی خود را به تمام شماره موبایل ها حتی بلک لیست ها ارسال نمایند.

مزایای استفاده از پیامک سفید

 • پیامک سفید کاملا قانونی بوده و با رعایت کلیه قوانین و شرایط حقوق مشترکین همراه اول و ایرانسل رعایت می شود.
 • با اس ام اس سفید، پیامک شما بلافاصله ارسال شده و هیچ تاخیری در ارسال پیامک شما وجود ندارد.
 • در ماژول پیامک سفید چون فقط به افرادی که شما را می شناسند پیامک ارسال می کنید، نتیجه و بازخورد بهترین می گیرید.
 • ارسال پیامک با رضایت مخاطبین بوده و بازاریابی اجازه ای محسوب می شود.

پیامک سفید برای چه افرادی قابل استفاده است؟

 • فروشگاه های کوچک و بزرگ (مثل: نمایندگی های نایک، آدیداس، فروشگاه های پوشاک و لباس، لوازم صوتی و تصویری، طلا فروشی ها، جواهرات، نقره و بدلیجات، فروشگاه های کفش و ….، فروشگاه های موجود در پاساژها و مجتمع های خرید بزرگ و کوچک، تیم مدیریتی مجتمع های خرید، فروشگاه های فرش، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، قطعات کامبپوتری، موبایل، تعمیرات، دفاتر فنی، خودرو و به طور کلی تمامی فروشگاه هایی که قصد ارتباط هفتگی، ماهانه، فصلی و حتی سالانه با مخاطبین و مشتریان خود هستند.)
 • هیئت ها، مساجد، حسینیه ها و اماکن مذهبی و موسسات فرهنگی
 • مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور
 • شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان crm، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند.
 • مغازه دارن، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.
 • شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی مکان های ورزشی و تفریحی (مثل: شهربازی ها، واقعیت مجازی، پینت بال، کارتینگ، استخرها، پارک های آبی، باشگاه ها و…)
 • افرادی که قصد اطلاع رسانی به اعضاء و لیست مخاطبین خود دارند.

هدف از ایجاد پیامک سفید

تمامی پیامک در ماژول پیامک سفید هدفمند است و با اجازه مخاطب ارسال پیامک به مخاطب ارسال می‌شود و تمامی مشترکین به راحتی می‌توان پیامک سفید را فعال یا لغو نماییند. در واقع ما با ایجاد سیستم  پیامک سفید مشکل را دوطرفه حل کرده است هم پیامک به شماره موبایل لیست سیاه مخابراتی ارسال می شود و هم مخاطب از اینکه پیامک را دریافت کرده احساس رضایت دارد و هر زمان که بخواهد با ارسال کد لغو می تواند عضویتش را از سیستم باشگاه مشتریان غیر فعال کند.

راهنمای فعال سازی ماژول پیامک سفید

شما در اولین گام می بایست لیست مخاطبین خود را به سامانه پیامک اضافه نمایید، زیرا در پنل پیامک سفید هیچ بانم شماره موبایلی وحود ندارد و شما می توانید به افرادی که شما را می شناسند و شماره موبایل انها را دارید پیامک ارسال کنید. با اضافه کردن شماره موبایل در نرم افزار باشگاه مشتریان، برای مخاطبین شما پیامکی ارسال می شود که در نام و مشخصات ارسال کننده و نحوه‌ی لغو دریافت پیامک اعلام می‌شود.

در واقع شما برای ورود به حریم خصوصی از مخاطب اجازه می‌گیرد و اگر دریافت کننده پیامک مخالف دریافت اس ام اس تبلیغاتی باشد به راحتی می‌تواند درخواست لغو پیامک تبلیغاتی را ارسال کند. تا دیگر برای از طرف شما پیامکی برای او ارسال نشود. همچنین تمام پیامک‌هایی که برای مخاطب ارسال می کنید دارای کد لغو عضویت هستند و در صورتی که مخاطب بخواهد می تواند درخواست لغو دریافت پیامک را ارسال کند.

پیامک سفید چگونه کار می کند؟

این نرم افزار در قدم اول شماره ی تماس مخاطبین را دریافت کرده و آنها را گروه بندی می کند. پس از وارد کردن مخاطبین، یک پیامک اطلاع رسانی اعلام عضویت برای جذب رضایتمندی دریافت کننده ارسال می گردد.

در قدم بعدی (بعد از 30 دقیقه مهلت رضایت سنجی)، با رفتن به منوی ارسال پیامک سفید، متن پیامک را نوشته و گروه مخاطبین هدف را در قدم سوم انتخاب می کنیم.

سپس ارسال را انجام می دهیم.

2 قدم اول فقط یکبار انجام شده و از آن پس، فقط نیاز به نوشتن محتوای پیامکی برای ارسال است.

دیگر نکات پیامک سفید:

رضایت مشتری در استفاده از شماره تماس وی و کسب اجازه برای ارسال پیام شرط اول مشتری‌مداری است.

دومین عامل مهم تعیین کننده، محتوای پیام شما است. محتوا باید ساده، کوتاه و تأثیرگذار باشد.

پیام اغراق آمیز اعتماد مشتری را سلب می‌کند ولی در عوض صداقت، مخاطب را به مشتری دائمی تبدیل می‌کند.

همچنین زمان ارسال پیامک با توجه به مخاطب هدف، عامل تأثیرگذاری است.

دکمه بازگشت به بالا