اقتصادیفعالان کسب و کار

نامزد کادو ولنتاین برای پسر چی بخریم؟

انتخاب بهترین هدیه برای آقایان؛ ۵ توصیه‌‌ای که خانم‌ها باید بدانند

یکی از ساده‌ترین راههای خوشحال کردن دیگران، هدیه‌دادن به آنهاست. بیشتر خانم‌هایی که جوراب و لباس زیر را بهترین هدیه برای آقایان می‌دانند، عموما بهانه‌شان این است که «انتخاب هدیه برای آقایان سخت است.» شاید خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند برای خرید بهترین کادو تولد پسر برای آقایان باید ساعت‌های زیادی وقت بگذارند و انرژیِ زیادی صرف کنند.

آیا هرگز به‌نظرتان رسیده که بیش‌ازاندازه به این قضیه فکر می‌کنید و اصلِ قضیه را فراموش کرده‌اید؟ انتخاب بهترین هدیه برای مردانی که در زندگی‌تان هستند، همسر، پدر، برادر و… شاید در ابتدا اضطراب‌آور به‌نظر برسد، اما پیروزی در این مبارزه و یافتنِ هدیه‌ی ایدئال کاملا امکان‌پذیر است.

ابتدا بیایید به این پرسش بپردازیم که آیا آقایان و خانم‌ها نگاه‌ یکسانی به هدیه دارند؟

وقتی آقایان و خانم‌ها در مورد خواسته‌هایشان صحبت می‌کنند، گاهی اوقات به‌نظر می‌رسد که اصلا به دو زبان مختلف حرف می‌زنند! اما قبل از هرچیز باید بدانید آنهایی که دوست‌شان دارید، مثل همسر، پدر، برادر و… بدون توجه به خودِ هدیه، از این تلاش و توجه شما ذوق می‌کنند.

یکی از شایع‌ترین دام‌هایی که شاید خانم‌ها گرفتارش می‌شوند، این است که تلاش کنند بر اساس آن ارزشی که خودشان در هدیه می‌بینند، تشخیص دهند که آقایان چه می‌خواهند. مسلما اشتراکاتی بین نگاه آقایان و خانم‌ها نسبت به هدیه وجود دارند، اما بسیاری از معیارهای فرهنگی و اجتماعی مرتبط با جنسیت هم هستند که بر نحوه‌ی دادن و گرفتن هدیه تأثیر می‌گذارند و نمی توان کادو تولد دختر را با پسر  دقیقا یکی دانست.

اما شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید، مسلما دوست دارید آنها را غافلگیر ‌کنید و تحت‌تأثیر قرارشان بدهید؛ پس وقت خود را صرف گوش دادن به حرف‌هایشان می‌کنید تا از میان حرف‌های روزمره حدس بزنید احتمالا چه چیزی می‌خواهند. خلاصه آن‌قدر حدس می‌زنید و حدس می‌زنید تا بالاخره ناامیدی و محدودیتِ زمان شکست‌تان می‌دهند و باز هم راهیِ جوراب‌فروشی می‌شوید.

آقایان مثل خانم‌ها نیاز به غافل‌گیری ندارند

حقیقت این است که خانم‌ها وقتی به هدیه برای آقایان فکر می‌کنند، معمولا از زاویه‌ی دید خودشان در مورد آن هدیه فکر می‌کنند. اما در اینجا تفاوتی اساسی بین نگاه خانم‌ها و آقایان وجود دارد. خانم‌ها صرف‌نظر از خودِ هدیه که معمولا پلاک طلا دوست دارند، تحت‌تأثیر نیت و تلاش آقایان در تهیه و تقدیم آن هدیه قرار می‌گیرند اما در مقابل، آقایان بیشتر به خود هدیه توجه نشان می‌دهند، زیرا به آنها درک خانم از نیازهایشان را نشان می‌دهد. آقایان معمولا هدایای کاربردی را دوست دارند که در زندگی شخصی و حرفه‌ای به‌کارشان بیاید.

پس از این به بعد، وقتی وحشت تهیه‌ی بهترین هدیه‌ی ممکن سرتاپای وجودتان را می‌گیرد و آن سناریوی ابتدای مقاله را در ذهن‌تان ترسیم می‌کنید، به این فکر کنید که واقعا چه مقدار از این فرایند هدیه دادن، برای طرف مقابل و چه مقدار برای خودتان است. شاید شما به‌عنوان یک خانم از اینکه ساعت‌ها روی یک پروژه‌ی هدیه برای آقایان وقت صرف کنید، بخرید، کادوپیچ کنید و نهایتا روبان را به‌شکل عجیب‌وغریبی روی آن ببندید خوشحال شوید، اما اگر او خوشش نیاد، پس احتمالا آن هدیه نیازِ خودتان را برآورده کرده، نه آقای موردنظر را.

به‌جای اینکه ماه‌ها وقت ارزشمند خود را برای غافل‌گیری او صرف بافتن ژاکتی کنید، به چیزی فکر کنید که واقعا نیاز دارد. البته مطمئنا اگر آن ژاکت را ببافید، او قدر این مهربانی شما را خواهد دانست، اما شاید به همان شیوه‌ای نباشد که وقتی او برای‌تان شال‌گردن می‌بافد، شما ذوق‌زده می‌شوید!

۵ نکته در انتخاب هدیه برای آقایان

خانم‌ها معمولا خرید هدیه را بیش‌ازحد پیچیده می‌کنند، اما باور کنید یافتنِ هدیه‌ی ایدئال بدون رنج و سختی هم امکان‌پذیر است.

۱. ابتدا نیازهای او را بدانید

آیا چیزهایی وجود دارند که به او برای لذت از سرگرمی‌ها یا انجام بهتر کارهایش کمک کنند؟ آیا او می‌خواهد این سرگرمی را در مسیر جدیدی پیش بگیرد و آیا چیزی وجود دارد تا این تغییر را آسان کند؟

۲. بیش‌ازحد فکر نکنید

آقایان وقتی پای خواسته‌ها و نیازهایشان به‌میان می‌آید، خیلی رُک‌وراست هستند. آنها هدیه‌ی شما را آن‌طور که شما معنای پشت هر هدیه‌ای را رمزگشایی می‌کنید، تجزیه و تحلیل نمی‌کنند! مجبور نیستید ماه‌ها زمان را صرفِ ساختن یک کلاژ از زندگی دونفره‌تان کنید؛ مگر اینکه آقا خودش بگوید واقعا چنین چیزی می‌خواهد که آن را هم بعید می‌دانم! گاهی اوقات هدیه‌ای که وقت یا پول کمتری صرف آن کرده‌اید، ارزش بیشتری دارد. مانند یک نامه عاشقانه.

۳. ببینید آنها دوست دارند چه چیزی برای خودشان بخرند

اگر به‌طور منظم بازی‌های ویدئویی خریداری می‌کند، پس برای او چیزی مرتبط با این بازی‌ها تهیه کنید. وقتی مردی روی سرگرمی‌های خودش سرمایه‌گذاری می‌کند، می‌توانید مطمئن باشید که از هدیه‌ای در آن زمینه خوشش می‌آید.

۴. ببینید چگونه زمان خود را می‌گذرانند

شاید شخص موردنظر شما از آن دسته افرادی نباشد که دوست دارند مدام پول خرج کنند، اما بالاخره وقتش را باید جایی بگذراند. او چه اهمیت زیادی به شغلش بدهد، چه ورزشی باشد و یا عاشق ماشین‌ها، در هر صورت احتمالا نشان می‌دهد به چه چیزی علاقه دارد.

۵. بفهمید به چه چیزی احتیاج دارند

حتما می‌دانید چه چیزی علاقه‌ی او را تحریک می‌کند و احتمالا او به چیزهایی نیاز دارد تا بتواند علاقه‌مندی‌هایش را به سطح بعدی ببرد. اگر چیزی را دوست دارد که اطلاعات زیادی در مورد آن ندارید، می‌توانید تحقیقاتی ابتدایی انجام دهید. اصلا گوگل را هم برای همین آفریده‌اند! مجبور نیستید هدیه‌ای به او بدهید که فراتر از سطح درک شماست. می‌توانید خرید مطمئنی داشته باشید و درعین‌حال نیازهای او را هم برآورده کنید.

اصلا بگذارید یک داستان برایتان تعریف کنم. رفیق بنده، مردی عاشق عکاسی است. همسرش هم می‌دانست که او عاشق وسایل جانبی عکاسی است، چون پول پس‌انداز و وقت آزاد محدودش را همیشه صرف عکاسی می‌کند. این بود که همسرش فکر کرد برایش لنز جدیدی تهیه کند، اما خب لنزها از نظر قیمت و عملکردشان بسیار متفاوت هستند و انتخاب لنز مناسب از آن کارهاست.

 پس به‌جای خرید لنز نو، کمی تحقیق کرد و درنهایت سه‌پایه‌ی خوبی را که مناسب دوربین آقا بود، پیدا کرد. رفیق ما عاشق این هدیه شد. حالا با سه‌پایه‌ی جدید می‌تواند تکنیک‌های جدید عکاسی را تمرین کند. تهیه‌ی هدیه‌ای که آقا واقعا دوست داشته باشد، پول فراوان یا وقت بیش‌ازاندازه و تجربه‌ی عکاسی نمی‌خواست.

چند پیشنهاد هدیه برای آقایان

خانم‌ها، حالا وقت آن است که این چرخه‌ی هدیه‌های همیشگی را برهم بزنید. بیایید هم‌قسم شوید که طی یک سال آینده هیچ‌کس برای همسرش، پدرش یا هر مرد دیگری که در زندگی‌اش هست، جوراب و لباس زیر نخرد. شاید کمی سخت باشد، اما آپولو هم قرار نیست هوا کنیم!

برای کسانی که عاشق کارشان هستند

  • ماهیت کاری را که انجام می‌دهد، درنظر بگیرید. پزشک، مدیر فروش، مربی ورزشی، هرکدام خواسته‌ها و نیازهای متفاوتی دارند.
  • فکر کنید چه چیزی به او کمک خواهد کرد تا به اهداف شغلی‌‌اش برسد یا کارآمدتر شود. آیا از ابزار خاصی که استفاده می‌کند شاکی است؟ آيا می‌توانید جایگزین مناسبی برای آن پیدا کنید؟ آیا چیزی وجود دارد که به راحت‌تر یا سریع‌تر انجام دادن کارش کمک کند؟

تصور کنید پدرتان نجار است. سال‌هاست چوبی را که برای کارش استفاده می‌کند، با دست می‌چیند، خودش برش می‌دهد و می‌تراشد. شاید متوجه شوید که یکی از اره‌های دستی‌اش کهنه و فرسوده شده‌اند و پدرتان شکایت می‌کند که به‌خوبی گذشته کار نمی‌کند. قبل از خرید اره‌ی نو، اول بفهمید آیا پدرتان درصدد تعویض اره‌ی قدیمی هست یا نه. اگر جواب مثبت است، احتمالا ترجیح می‌دهد برند خاصی را پیدا کند که مطمئن‌تر است. شاید اصلا دوست دارد اره‌ای دقیقا از همان برند قبلی، با همان سبک و سیاق داشته باشد. باز هم تأکید می‌کنم به‌خاطر داشته باشید که آقایان مثل خانم‌ها فکر نمی‌کنند.

برای مردهایی که سرگرمی خاصی دارند

فکر کنید چه چیزی به لذت بردنِ همسرتان از سرگرمیِ موردعلاقه‌اش، حتی بیشتر از گذشته کمک می‌کند. در اینجا به هدایایی اشاره می‌کنیم که مناسب مردان علاقه‌مند به ورزش است،‌ چون خیلی از آقایان از تماشای مسابقات ورزشی لذت می‌برند!

  • چه چیزی کمک می‌کند تا او به اهداف ورزشی خود برسد؟ بدن‌ساز، دونده‌ی استقامت، یوگی و کسانی که در حال ترکِ خوردن و خوابیدن جلوی تلویزیون هستند، نیازهای متفاوتی دارند. آیا چیزی وجود دارد که به نرمش و ورزش بهترش کمک کند؟ به وسایلی فکر کنید که در باشگاه استفاده می‌کند.
  • حوله‌ی نو، مخلوط‌کن پروتئین، بطری آب، وزنه یا از این گجت‌های تناسب اندام، همگی انتخاب‌های خوبی هستند. حتی اگر بعضی را از قبل هم دارد، آیا ایرادی دارد که حوله یا دمبل اضافی داشته باشد؟

چند ایده خرد کادو برای مردان

ایده خرید کادو تولد پسر و راهنمای انتخاب کادو ولنتاین برای پسر را در این مقاله بررسی می کنیم.حتما سوال شما این است که  واسه شوهرم چی بخرم؟ گزینه های پیشنهادی برای کادو ولنتاین چه است؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات خود را بیابید.

کتاب

شاید آقایون به اندازه خانم ها به کتاب بخصوص از نوع رمان علاقه ای نداشته باشند ، اما مطمئناً وقتی کتابی توی زمینه های مورد علاقشون مثل نجوم ، فلسفه ، تاریخ باشه از خوندنش لذت خواهند برد .

قهوه ساز

اگر همسر شما هم جز اون دسته از آقایونی هست که علاقه ی زیادی به خوردن قهوه داره پس دادن یه قهوه ساز میتونه بهترین گزینه باشه ، البته بهتره قبلا مطمئن بشین که خودش قبلا نگرفته باشه !

اسپیکر بلوتوثی

در زمانی زندگی میکنیم  و نوآ جز برنامه روزانه غالب مردم شده ، یکی از بهترین راه ها بر‌ای گوش دادن به موسیقی استفاده از اسپیکر های بلوتوثی همراه هست ، که در هر مکانی لذت رو به شما و همراهانتون هدیه میکند .

برند JPL یکی از بهترین گزینه هاست .

رنج قیمت از 150 هزارتومان تا 4 میلیون!

 ماگ

اینکه شما و عشقتون هردو از ماگ های مشابه استفاده کنین میتونه به حس نوشیدنتون اضافه کنه ! پس میتونین به عنوان یه هدیه جالب بهش نگاه کنین .

کوله پشتی

آیا  شما اهل سفر و مسافرت یا کوهنوردی است؟ اگر جواب بله هست کوله پشتی یکی از بهترین هدیه هایی هست که میتونین بهش تقدیم کنین تا در هر مکانی که میرود یادی از شما در کنارش باشد .

واسه کادو ولنتاین مرد ها چی بخریم؟

کیف پول

لازم به گفتن نیست که در جیب شلوار هر مرد یا پسر وجود کیف پول از هرچیزی واجب تر هست و چه زیبا که اون کیف هدیه ای از طرف شما بوده باشه! ضمناً کیف پول جز معدود هدیه هایی هست که همیشه همراه خواهد بود و فوق العاده پر استفاده است .

سیستم صوتی

دوست ، نامزد یا همسرتان عاشق دیدن  هست؟ پس یک سیستم صوتی ساندبار به او هدیه کنید تا لذت دیدن فیلم برایش چند برابر شود.

گلچینی از عکس انواع کـا‌د‌و متناسب با هر سلیقه

کمربند

کمربند یکی از پر استفاده ترین اکسسوری های مرد ها هست که تنوع بسیار بالایی هم داره ، پس میتونین از سلیقه خودتون استفاده کنید تا یه هدیه زیبا بر‌ای پسر ها تهیه کنید .

گوگل هوم

یک دستیار صوتی همه کاره ، که کارهای خیلی زیادی میتونه انجام بده از پخش موسیقی تا پاسخ به سوالات شما! البته در حال حاضر زبان پارسی را پشتیبانی نمیکند ولی بهرحال جز وسایل جذاب بر‌ای پسر های اهل تکنولوژی محسوب میشود .

تابلو 

یک هدیه شیک و لاکچری انتخاب یک اثر  زیبا و تقدیم آن به عشق است .ترجیحا میتونین از کپی آثار مطرح نقاشان استفاده کنین ، چون معمولا قیمت کار اورجینال بسیار بالاست .

جا کلیدی

بصورت مستقل یک هدیه محسوب نمیشه ولی در کنار هدایای دیگه گزینه خوبی هست و جز کادو هایی هست که همیشه همراه مخاطب خاص شما خواهد بود .

چاقوی خاص

انتخاب یه چاقوی خاص، با نوشته خاص ، جز کادو های خاص حساب میشه .

تخت نرد

تخت نرد نیز یکی دیگر هدایای جذاب سرم گرم کننده است که می تواند بسیار جذاب باشد.

شطرنج

شطرنج جز محبوب ترین بازی های فکری جهان هست و در نتیجه پسر ها و های زیادی عاشق بازی کردن با شطرنج هستند .

دارت

یک وسیله سرگرم کننده تقویت کننده قدرت تمرکز مخصوص پسر ها و مرد ها.

کفش

این مورد خیلی پیشنهاد نمیشه ولی ممکن هست هدیه گرفتنش بر‌ای بعضی آقایون جالب و جذاب باشه . یک وسیله پر مصرف بر‌ای آقایون که مسلماً پسر ها و مرد ها از هدیه گرفتنش خوشحال میشن .

لباس

جز رومانتیک ترین هدیه ها حساب میشه و بسته به سلیقه شما طیف وسیعی از مدل ها موجود می باشد. در این مورد بهتر است که از تمام سلیقه خودتون یا دوست خودتون در انتخابش استفاده کنید .

دفتر خاطرات

نوشت خاطرات مشترک شما و مخاطب خاصتون در دفتری که شما به او هدیه داده اید . گرچه بیشتر دختر خانم ها به این مورد علاقه دارند ولی هستند پسر هایی که علاقه دارند به نوشتن احساسات و خاطرات خود .

عطر و ادکلن

عطر جز پیشنهادات ویژه حساب میشه! از قدرت بو و عطر ها که حس  را تحریک میکند به هیچ وجه غافل نشوید! البته این نکته را در نظر بگیرید که معمولا بهتر است عطر و ادکلن را به تنهایی هدیه ندهید و در کنارش از کادو های دیگر هم استفاده کنید .

ساعت

به جرات میشه گفت جز بهترین کادو هایی هست که هر پسر یا مرد ی دوست دارد هدیه بگیرد و به تنهایی همه مزایایی که هدیه های دیگر دارند را خود به تنهایی دارد. همچنین ساعت های هوشمند نیز امروزه طرفدارهای زیادی دارد .

دوربین عکاسی

دوست شما عاشق عکاسی است؟؟ پس نیاز به گفتن ندارد که چقدر این کادو میتواند بر‌ای اون دلچسب باشد .

لباس ورزشی

اگر همسر یا نامزد تان ورزشکار است بر‌ای شما یکی از بهترین انتخاب ها است .

هدفون

جز بهترین هدیه ها بر‌ای افراد عاشق موسیقی.

سایر هدایای پیشنهادی ما عبارتند از:

هندزفری

پاپیون

سشوار

افتر شیو

کاپشن

پالتو

کیف اداری

دکمه سر آستین

ساز موسیقی

موزیکال باکس

هارد اکسترنال

مکعب ربیک

گردنبند

لپ تاپ و تبلت

راهنمای انتخاب کادو ولنتاین پسر برای نامزدی

روانویس

یک کادو شیک و رسمی حساب میشه . پسر ها و اصولا مرد ها در هر سنی که باشند مسلماً عاشق اینجور وسایل هستند و هدیه دادن اینجور کادو ها براشون یه سورپرایز عالی میشه .

گیمبال و کنسول بازی

واسه آقایون فوتبال یعنی همه چیز! مخصوص اگر بتونن خودشون بازی کنن اونم PS4!

پلیور

یک هدیه زیبا که می تواند استایل مرد مورد علاقه شما را زیباتر کند.

گلدان مینیاتوری 

کادو ولنتاین پسرانه متفاوت

موبایل

مشاهده عکس کادو ولنتاین برای پسر و هدیه ولنتاین مردانه پر مصرف و هدیه واسه ولنتاین پسر وسیله پر کاربرد و کادو ولنتاین مرد خشن و کادو ولنتاین پسرانه ارزان و کادو برای ولنتاین پسر مبارک و کادو برای ولنتاین پسر های جذاب و کادو برای ولنتاین پسر سینگل و هدیه ولنتاین مردانه قیمت مناسب

شارژر فندکی

اگر اهل مسافرت است یک وسیله بسیار کاربردی است .

کاور گوشی

کادو ولنتاین برا آقایان سخت پسند

دستبند

هدیه بسیار زیبا که البته بهتر است در کنار کادو های دیگه به عشقتون تقدیم کنید .مچ بند های هوشمند در بازار وجود دارد که میتواند سلامت عشق شما را پایش کند .

تجهیزات ورزشی

این مورد بر اساس رشته مورد نظر مرد یا پسر شما میتواند متغیر باشد .

زیرپوش

این مورد از اون هدیه هایی هست که بیشتر بر‌ای تقدیم به پدرها استفاده میشه تا پسر ها یا مرد ها که البته خوشبختانه همان هم دیگه دار از رسم می افتد .

آلبوم موسیقی

اگر به خواننده خاصی علاقه دارد کافی است جدیدترین اثر آن خواننده را خریداری کرده و به او تقدیم کنید .

جعبه گل

با کمی خلاقیت میتونین اول اسم خودتون و عشقتون را مثل عکس زیر درست کنید . فقط خانوم ها نیستند که عاشق گل هستند، مردها و پسرها هم از هدیه گرفتن گل لذت میبرند .

تابلو نقاشی از خودش

جز هدیه های ماندگار و به یاد ماندنی است ! بر‌ای اینکار یک عکس زیبا از شوهر خود بگیرید و به نقاش بدهید تا با سیاه قلم نقاشی او را بکشد .

تلسکوپ

کم نیستند پسر ها و مرد هایی که به نجوم علاقه مند هستند و در نتیجه هدیه گرفتن یک تلسکوپ نمیدانید که تا چه حد میتواند آنها را هیجان زده کند! البته باید این نکته را در نظر گرفت که تعداد زیادی از تلسکوپ هایی که به فروش میروند بدرد دیدن ماه هم نمیخورند چه برسد به دیدن  ها!

موس و صفحه کلید

خوره کامپیوتر هست؟ پس حتما از هدیه گرفتن موس و صفحه کلید خوشحال خواهد شد .

بدمینتون

بلیط کنسرت

Wow! چقدر رومانتیک !

فوتبال دستی

 یک هدیه حذاب  که عاشقش می شود.

فندک با نوشته سفارشی خاص

البته این مورد بیشتر جنبه دکور و فانتزی دارد نه مصرفی!

کت تک

هد‌یه ای شیک و با ارزش!

دکمه بازگشت به بالا