اعلام نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد

در بیانیه بسیج اساتید کشور مطرح شد؛

دولت سوئد

اساتید بسیجی در بیانیه پایانی نشست سراسری مسئولان و مدیران سازمان بسیج اساتید نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد را اعلام کردند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اساتید بسیجی در بیانیه پایانی نشست سراسری مسئولان و مدیران سازمان بسیج اساتید ضمن اعلام نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد، از مواضع قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در توطئه آمیز خواندن و خطر آفرین بودن جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید تشکر و قدردانی نموده و آمادگی خویش را جهت تحقق منویات معظم له اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور در متن این بیانیه آمده است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیمِ

«والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله لمع المحسنین»

 آن‌ها که در راه ما با خلوص نیت جهاد می‌کنند قطعا به راه‌های خود هدایتشان خواهیم کرد قطعا خداوند با نیکوکاران است. (۶۹ عنکبوت)

سپاس بیکران خداوند متعال را که عنایتی فرمود تا نشست سراسری چهار روزه مسئولان و مدیران سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش و پژوهشی کشور در ایام حزن و اندوه آل الله برگزار گردد تا پس از دیدار و گفتگو با جمع کثیری از مسئولان بلند پایه کشوری و لشکری پیرامون کمک به نظام حکمرانی کشور، تحقق شعار سال، اندیشکده‌های مسأله محور، نقش آفرینی در راستای نیل به تمدن نوین اسلامی، جهاد تبیین و امید آفرینی، اهتمام به تولید علم نافع، تاسیس مراکز نوآوری و فناوری، تحکیم بنیان خانواده و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب و نحوه بکارگیری ظرفیت‌های دانشگاه و توان تخصصی اساتید جهت حل مشکلات مردم و کشور بپردازد. 

 ما مسئولان و مدیران شرکت کننده در این نشست ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری اعلام می‌داریم: 

اهانت مجدد به ساحت قدسی قرآن کریم را بشدت محکوم و هرگونه کوتاهی دولت سوئد تحت هر عذر و بهانه‌ای را تقبیح و غیرقابل گذشت دانسته و بر حمایت خود را از دولت محترم و دستگاه دیپلماسی در عدم پذیرش سفیر این کشور تاکید می‌نمائیم.
سکوت مجامع بین­المللی بویژه شورای امنیت و سازمان‌های فرهنگی و حقوق بشری که به تکرار و تداوم این گونه رفتار‌های شنیع و هتاکانه منجر می‌گردد را محکوم و از همه نهاد‌های بین المللی و دولت‌های اسلامی و غیراسلامی می‌خواهیم تا ضمن تقبیح این اقدام هتاکانه، اجازه سوء استفاده از آزادی بیان را به متجاهران و ایادی استکبار جهانی ندهند.
ضمن تشکر از ملت شریف ایران و سایر کشور‌های اسلامی در محکوم سازی این اقدام سخیف درخواست می‌نمائیم هوشیار خود را حفظ نموده و اجازه ندهند تا صهیونیزم بین الملل به عنوان طراح اصلی این نقشه شوم به اهداف پلید خود در تقابل مذهبی و شکاف میان ملت‌ها نائل شود.
تلاش دشمنان ملت ایران در ارزش زدایی و کمرنگ سازی عفاف و حجاب زنان این سرزمین را محکوم به شکست دانسته و ضمن اعلام آمادگی برای تییین جهادی علیه نقشه‌های شوم دشمن، از دولت و مسئولان فرهنگی درخواست می­کنیم تا نسبت به هرگونه هنجارشکنی سازماندهی شده دشمن و غافلان فریب خورده برخورد مدبرانه و قاطع مبذول دارند. 
در خاتمه ضمن اعلام نفرت جامعه نخبگی در برابر آرایش جنگی دولت سوئد، از مواضع قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در توطئه آمیز خواندن و خطر آفرین بودن جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید تشکر و قدردانی نموده و آمادگی خویش را جهت تحقق منویات معظم له اعلام می‌داریم.

دکمه بازگشت به بالا