بیانیه دانش آموزان اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانش‌آموزان در خصوص انتخابات

بیانیه دانش آموزان اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانش‌آموزان در خصوص انتخابات

دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در خصوص انتخابات بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری علم و فناوری آنا، دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در خصوص انتخابات بیانیه‌ای صادر کردند.

انتخابات یک نفس تازه به ملت ایران است.

مقام معظم رهبری

استکبار جهانی به خوبی می‌داند که امروز ایران اسلامی به الگویی بی‌بدیل برای استکبارستیزی و نماد مردم سالاری دینی در جهان تبدیل شده است.

آنان به خوبی می‌دانند که انقلاب بیدارسازِ ما که نقطه ی آغاز خیزش بیداری اسلامی و شکل گیری جبهه ی مقاومت در منطقه بوده، با تاسی از ملتی شکل گرفته که ۴۵ سال پیش توانست هیمنه‌ پوشالی آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در هم بشکند و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با برگزاری پرشور ده‌ها انتخابات عزت و سربلندی را نصیب خود سازد.

مردم ما می­ دانند در شرایط کنونی دشمنان اختلاف سیاسی را در جامعه ما دنبال می­ کنند و تلاش دارند با ایجاد یأس و نا امیدی مردم را از مشارکت در تعیین سرنوشت خود باز دارند و درصدد ایجاد توطئه در این عرصه هستند.

مردم شریف ایران این بار نیز با شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند، بار دیگر دشمنان و تفرقه افکنان را که قصد ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند کور خواهند کرد و ضربه عظیمی به افکار پوچ و سرمایه های هنگفت خواهند زد. امروز برای عبور موفق از مشکلات، یک اختیار بزرگ و موثر در دست عموم مردم قرار دارد و توجه به این اختیار، می تواند منجر به تحولی عظیم در جامعه شود.

همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند: ما نزدیک قله هستیم؛ از این رو مردم آزاده و سربلند ایران که از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون، با حضور مومنانه و آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی پیش روی جهانیان به تماشا گذاشته و برای ایران افتخار و عظمت آفریده‌اند، بار دیگر در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت ملی و دینی خود، حماسه‌ای تازه آفریده و ایران عزیز را به اوج قله برسانند.

حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است.

ما دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی از مردم و جوانان عزیز کشور خواستاریم باری دیگر مردم غیور ایران بااگاهی وبصیرت نماینده اصلح خویش را شناخته و باحضور فعال دراین وظیفه شرعی و عمومی در پیشرفت و آینده ایران قوی نقش داشته باشند و کشورشان را به اوج افتخار برسانند. 

دکمه بازگشت به بالا