ژاوی: این پیروزی برای ما دردآور بود

سرمربی بارسا تیمش را شایسته کسب پیروزی برابر سلتاویگو دانست.

به گزارش اخبار ورزشی، بارسلونا در هفته بیست‌وپنجم لالیگا موفق شد با نتیجه دو بر یک سلتاویگو را از پیش رو بردارد.

ژاوی هرناندس در پایان بازی تیمش را شایسته کسب پیروزی سه امتیاز این مسابقه دانست.

به نوشته روزنامه اسپانیایی مارکا، سرمربی آبی‌-اناری‌ها در نشست خبری پایان بازی گفت: امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. با این حال در زدن ضربه‌های آخر خوب نبودیم. سلتاویگو زیاد موفق شد که دروازه ما را تهدید کند. تیم حریف در کارهای دفاعی دیوانه‌وار تلاش کرد و این پیروزی برای ما دردآور بود و به‌سختی به دست آمد و با این حال خوشحال‌کننده بود.

او ادامه داد: از زمانی که جدایی‌ام از بارسلونا را اعلام کردم در ۱۲ بازی ۱۰ بار به پیروزی دست پیدا کرده‌ایم. از این سه امتیاز طلایی خوشحالم؛ چرا که در یک بازی سخت توانستیم به آن دست پیدا کنیم. سلتاویگو شرایط را برای ما سخت کرد اما خوشبختانه در نهایت این ما بودیم که به پیروزی رسیدیم.

ژاوی: در فوتبال عدالت وجود ندارد

ژاوی در ادامه صحبت‌هایش گفت: گل آسپاس در دقایق نخست نیمه دوم بود و به خاطر عدم تمرکز ما در خط دفاعی زده شد. او بازیکن بسیار باهوشی است. ما نباید چنین گل‌هایی را دریافت کنیم و نیاز به استحکام بیشتر در کارهای دفاعی داریم. اکنون باید روی لیگ قهرمانان اروپا و دیدار حساس با ناپولی تمرکز کنیم. خوشبختانه اتحاد تیمی در بارسلونا شگفت‌انگیز است و ما با ارائه یک بازی خوب به پیروزی رسیدیم.

او تعویض آرائوخو را احتیاط‌آمیز خواند و افزود فکر نمی‌کند آسیب‌دیدگی بازیکنش جدی باشد.

ژاوی در پایان گفت: در فوتبال عدالت وجود ندارد؛ چرا که امروز سلتاویگو تلاش زیادی داشت ول به هیچ چیز دست پیدا نکرد. ما بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و در نهایت با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا