اقتصادیفعالان کسب و کار

آموزش حرفه ای شدن در کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی یا ندای وظیفه، یک بازی در سبک استراتژیک است. روند بازی با مبارزه کردن و انجام شیوه‌های استراتژیک پیش می‌رود. بسیاری از افراد تصور می‌کنند برای حرفه ای شدن کالاف دیوتی موبایل، باید کشتار بیشتری انجام دهند، یا در بازی‌های متعددی برنده شوند. به‌طور کلی هر اندازه میزان مهارت بیشتری نسبت‌به سایر بازیکن‌ها داشته باشید، شما در آن بازی حرفه‌ای هستید و به اصطلاح نوب تلقی نمی‌شوید. حتماً می‌دانید که نوب را برای تحقیر بازیکنان تازه‌وارد و به قول عامیانه رو مُخه به‌کار می‌برند و یکی از اصطلاحات گیمینگ است.

 

مزایای خرید سی پی ارزان چیست؟

از مهم ترین مزایای خرید سی پی ارزان از وب سایت ارزان جم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

امکان خرید سلاح های قدرتمند

یکی از مزیت های خرید سی پی ارزان ، امکان خرید سلاح های قدرتمند برای انجام موفقیت آمیز مراحل بازی کالاف دیوتی است. بدون CP نمی توان اسلحه های مناسب دریافت کرد و موفق شد.

برای حرفه ای شدن در کالاف دیوتی و رهایی از نوب خطاب شدن، کافیست چند ترفند سادهٔ زیر را به‌کار ببرید:

آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل از اول

احتمالاً شمایی که به دنبال روش‌هایی برای حرفه ای شدن کالاف دیوتی موبایل هستید، با این بازی آشنایی دارید و نیاز به آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل از اول نخواهید داشت. با این حال در یک پاراگراف، مختصراً روش انجام این بازی را توضیح می‌دهیم.

حرفه ای شدن در بخش بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل

در انتهای این مقاله اموزش حرفه ای شدن در کالاف بتل رویال را نیز به شما ارائه خواهیم دارد. فعلاً ترفندهای کلی برای حرفه ای شدن کالاف دیوتی موبایل را یاد بگیرید.

تجربهٔ بازی

تجربه نقش مهمی در حرفه‌ای شدن بازی کالاف دیوتی دارد، بنابراین کاملاً طبیعی است که با بازی بیشتر و صرف زمان بیشتر، به‌تدریج در این بازی حرفه‌ای شوید، اما یک‌سری نکات وجود دارد که اگر آن‌ها را بلد نباشید یا رعایت نکنید، حتی با تجربهٔ فراوان هم به یک بازیکن فوق حرفه‌ای تبدیل نمی‌شوید و به عبارتی نمی‌توانید در مقابل حریف به ویژه در دوئل‌های تن‌به‌تن پیروز شوید.

ترفندها و تکنیک‌های بازی کالاف دیوتی موبایل را جدی بگیرید

همان‌طوری که گفتیم، حتی تجربه و صرف زمان زیاد برای حرفه‌ای شدن بازی کالاف دیوتی موبایل کافی نیست. امکان دارد کسی که به‌تازگی وارد این بازی شده‌است، با استفاده از یک‌سری ترفندهای خاص، بر شمایی که مدت بیشتری بازیکن این بازی هستید چیره شود. برویم که این نکات را با هم یاد بگیریم.

سرعت بازی را بالا ببر؛ چهار تا انگشت به شما کمک می‌کند

یکی از بهترین ترفندها برای حرفه ای شدن کالاف دیوتی موبایل، استفاده از چند انگشت در حین بازی کردن است. به‌طور معمول افراد از دو انگشت برای مدیریت و تمام کنترل‌های بازی استفاده می‌کنند، اما چهار انگشت سرعت عمل بیشتری به شما می‌دهد و موجب دقت عمل بیشتر و درنهایت حرفه‌ای شدن در بازی می‌شود.

فکرش را هم نمی‌کردید که دستکش انگشتی چقدر مؤثر است

عرق کردن انگشت حین بازی و یا لیز خوردن آن جدای از این‌که عذاب‌آور است، روند بازی را مختل می‌کند. استفاده از دستکش یا یک صفحهٔ گلس مات تأثیر زیادی در رفع این معضل و افزایش سرعت و دقت عمل شما در بازی دارد که درنهایت به حرفه ای شدن کالاف دیوتی موبایل منجر می‌شود. توجه داشته باشید که دستکش‌ها از جنس فیبر رسانا هستند و هیچ‌گونه مشکلی برای صفحه گوشی و دست شما ایجاد نمی‌کنند.

سرعت چرخش دوربین را با تنظیم SENSITIVITY بهبود ببخشید

اگر به تنظیمات بازی کالاف دیوتی بروید و از بخش SENSITIVITY سرعت چرخش دوربین را تغییر دهید، بازی روان‌تر و قوی‌تری را تجربه خواهید کرد. درنهایت هم سرعت بازی بیشتر می‌شود و شما به یک بازیکن حرفه‌ای در این بازی تبدیل می‌شوید.

ناگفته نماند که نباید تنظیمات SENSITIVITY خیلی هم از حالت استاندارد خارج شود. چون سرعت خیلی بالای چرخش دوربین، هدف‌گیری‌ها را تند و سریع می‌کند و ممکن است کنترل کمتری روی هدف‌ها داشته باشید. عدد استاندارد این حالت بین 50 تا 100 است. برای تنظیمات این بخش هم کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد تنظیمات بازی و سپس قسمت SENSITIVITY شوید.

ترفندهای کالاف دیوتی موبایل بتل رویال

بتل رویال یکی از حالت‌های بازی کالاف دیوتی محسوب می‌شود. احتمالاً برایتان سوال باشند که چگونه در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم. به‌طورکلی داشتن یک نقشه برای زمین بازی، به همراه داشتن اسلحه‌ها و ابزارهای مختلف و همچنین کوچک شدن زمین مسابقه، به مرور می‌توانند به اول شدن شما در بازی کالاف دیوتی بتل رویال کمک کنند.

ناگفته نماند که یکی از روش‌های حرفه‌ای شدن در این بازی است. البته شما می‌توانید از ترفندهای ذکرشدهٔ دیگر نیز برای حرفه‌ای شدن در این بازی بهره بگیرید.

برای حرفه ای شدن بازی کالاف دیوتی موبایل، کافیست چند ترفند ساده مثل استفاده از چهار انگشت،بیش از یک ده بود که فرنچایز کال آف دیوتی تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای کنسولی دنیای ویدیوگیم شده بود. موفقیت‌های این فرنچایز، زمینه‌ای عالی بود تا استودیوی اکتیویژن فکری به حال ساخت نسخه‌ای موبایلی از دنیای این بازی کند. نهایتا کال آف دیوتی موبایل در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد یک بتل رویال تمام عیار بود. گیم‌مودهای مختلف و گرافیک شاهکار کال آف دیوتی موبایل، باعث شد تا این بازی خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین عناوین موبایلی آن سال شود و همچنان طرفداران خاص خودش را دارد.

اگر بخش مولتی پلیر و گیم‌مودهای محتلف بازی را فاکتور بگیریم، بخش بتل رویال کال آف دیوتی موبایل یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌هایی است که شما می‌توانید به پای تجربه‌اش بنشینید. جایی‌که شما باید به همراه ۱۰۰ بازیکن دیگر در جزیره‌ای بزرگ فرود بیاید و برای بقای خودتان بجنگید. طبیعتا هرکسی که آخرین بازمنده این جنگ باشد، برنده بازی خواهد شد و کار واقعا سختی پیش رو دارد. بنابراین در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا نکاتی را به شما معرفی کنیم که می‌توانند باعث بهبود عملکردتان در بخش بتل رویال بازی شوند.

هرگز از ۲ اسلحه مختلف با مهمات مشترک استفاده نکنید

خوشبختانه کال آف دیوتی موبایل تنوع خوبی از اسلحه‌های مختلف را برایتان به ارمغان آورده و دست شما برای انتخاب این سلاح‌ها کاملا باز است. اما فراموش نکنید که هرگز نباید از ۲ سلاح مختلف که از یک مهمات مشترک بهره می‌برند، استفاده کنید! وقتی شما از ۲ سلاح مختلف با مهمات مشترک استفاده می‌کنید، باعث می‌شود تا مهمات شما در بین اسلحه‌هایتان تقسیم شود. این به آن معناست که اگر شما از ۲ سلاحی استفاده کنید که تیرهای یکسان دارند، عملا نصف مهماتی که می‌توانید حمل کنید را خواهید داشت!

بنابراین همیشه از سلاح‌های مختلف با تیرهای متنوع استفاده کنید تا عملکردی بهتر در دنیای بازی داشته باشید. وقتی شما از ۲ سلاح مختلف با تیرهای مختلف استفاده می‌کنید، دیگر تیراندازی کردن با یکی از این اسلحه‌ها باعث کم شدن تیر اسلحه دومی نمی‌شود و شما مدیریت بهتری خواهید داشت. سعی کنید که همیشه از یک سلاح دور برد برای اهداف دور‌تر، مانند اسنایپر رایفل‌ها استفاده کنید و دومین سلاح خودتان را نیز به رایفل‌های دوست داشتنی اختصاص دهید تا درصورت بروز درگیرهای نزدیک، حرفی برای گفتن داشته باشید.

از صخره‌ها بالا بروید

خبر خوب این است که نقشه بازی کال آف دیوتی موبایل به اندازه‌ای که باید بزرگ است که شما بتوانید استراتژی‌های خودتان را در این نقشه پیاده کنید. نقشه‌های بخش بتل رویال کال آف دیوتی موبایل مملو شده‌اند از کوه‌ها و تپه‌های مرتفعی‌که دیدی عالی از محیط اطراف بازی را در اختیارتان قرار خواهند داد. شما با استفاده از این کوه‌ها، می‌توانید دید فوق‌العاده‌ای به اطراف داشته باشید و پیش از آن‌که دشمنان شما را پیدا کنند، شما آن را ببینید و به آن‌ها شلیک کنید. البته موضوع به همین راحتی‌ هم نیست و شما باید همیشه حواستان به اطرافتان باشد تا لو نروید و سعی کنید تا جای ممکن، محتاطانه عمل کنید.

در مواقع ضروری از بالای کوه‌ها به پایین بپرید

اگر تجربه انجام دیگر بازی‌های بتل رویال موبایلی را داشته باشید، ممکن است که با کمی ترس به لبه‌ کوه‌های بازی کال آف دیوتی موبایل نزدیک شوید. هرکسی که بازی‌های بتل رویال را تجربه کرده باشد، خوب می‌داند که یک اشتباه کوچک ممکن است که کراکترش را از بالای کوه به پایین پرتاب کند و آسیبی جدی ببیند! اما سازندگان کال آف دیوتی موبایل، این کلیشه اذیت‌کننده را تغییر داده‌اند و شرایط در دنیای کال آف دیوتی موبایل تا حد زیادی متفاوت است.

شما در کال آف دیوتی با پریدن از بالای تپه‌ها و کوه‌ها به پایین، هیچ آسیبی نخواهید دید. در واقع وقتی در این بازی شما خودتان را به پایین پرت می‌کنید، کراکتر شما به صورت خودکار گلایدر خودش را باز خواهد کرد و در آرامش روی زمین فرود خواهد آمد. گاهی نیز ممکن است که شما خیلی راحت، تنها با سر خوردن خودتان را به پایین برسانید! بنابراین یادتان نروید که در صورت بروز هرگونه درگیری‌های شدید و یا احساس خطر، فورا خودتان را به پایین برسانید و تغییر استراتژی دهید.

از کلاس مدیک استفاده کنید

یکی از کانسپت‌های خلاقانه کال آف دیوتی موبایل این است که شما باید در ابتدای بازی از بین ۶ کلاس مختلف، یکی را انتخاب کنید. هرکلاس و اپراتور مربوط به آن، ویژگی‌های خاص خودش را دارد و در روند بازی شما تاثیر خواهند داشت. یکی از کلاس‌های دوست داشتنی که نباید آن را درست کم بگیرید، کلاس مدیک است. جایی‌که این کلاس یک کیت پزشکی را در اختیارتان قرار خواهد داد که شما می‌توانید به هنگام آسیب، سلامتی خودتان را فورا پر کنید.

اگرچه شما می‌توانید به سراغ آیتم‌های درمانی و کیت‌های پزشکی داخل خود بازی نیز بروید، اما کلاس مدیک تضمین می‌کند که شما همیشه چیزی برای پرکردن سلامتی خودتان دارید و دیگر نیازی نیست که به سراغ این آیتم‌ها بروید. از آن‌جایی که با انتخاب کلاس مدیک دیگر نیازی به آیتم‌های درمانی نخواهید داشت، می‌توانید جای آن‌ها را با مهمات و نارنجک‌های بیشتری نیز پر کنید.

پیش از درگیری از پر بودن اسلحه‌‌هایتان مطمئن شوید

طبیعی است که اسلحه شما بعد از هربار استفاده کردن و تیراندازی با آن، نیاز به ریلود مجدد داشته باشد. اگر اسلحه‌ شما خالی باشد، چیزی شلیک نخواهید کرد و شما به محض درگیر شدن با بازیکن دیگری؛ مجبور به ریلود ناگهانی اسلحه‌یتان خواهید شد. این پروسه ممکن است زمان‌بر باشد و دربدترین سناریو ممکن؛ حتی باعث مرگ و یا از دست دادن فرصت‌های بسیاری خواهد شد. بنابراین بهتر است که همیشه قبل از وارد شدن به درگیری و یا نبرد با بازیکنی، از پر بردن خشاب اسلحه‌یتان مطمئن شوید و در صورت نیاز آن را مجددا ریلود کنید.

 

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.
دکمه بازگشت به بالا