اقتصادیفعالان کسب و کار

انواع جالیوانی روی آب بادی

یکی از مشهور ترین و محبوب ترین شناور های بادی که دارای دو نوع بزرگ و کوچک می باشد فلامینگو است که هم از ساختاری زیبا و جذاب برخوردار است و هم کیفیت بالا و برتری را ارائه می دهد. کیفیت و مرغوبیت بدنه به گونه ای است که می توان از آن نهایت بهره برداری های لازم را به دست آورد و تنها برای ایجاد بهترین تفریحات آبی از آن استفاده کرد. شناور بادی به محصولی گفته می شود که قادر به داشتن تعادل و موقعیت معلق بودن بر روی سطح آب های آرام می باشند. در نتیجه به صورت شناور بر روی سطح آب قرار می گیرد و می تواند افراد را نیز بر روی خود نگه دارد. با داشتن انواع شناور های بادی تفریحی جدید و خاص برای افراد ایجاد می شود و می تواند بهترین لحظات را برای استفاده کنندگان رقم بزند. کسانی که تمایل به رفتن به مسافرت و گردش به محیط هایی که دارای آب های آرام می باشد دارند می توانند شناور بادی را تهیه کرده و در شرایط به وجود آمده به استفاده کردن از آن اقدام نمایند. وسایل شنا یک از کاربردی ترین وسایل شنا می باشد

از بهترین و با کیفیت ترین و در نتیجه پر فروش ترین شناور بادی می توان به شناور بادی فامینگو اشاره کرد که به راحتی می تواند موقعیت داشتن تفریحات آبی منحصر به فرد را فراهم سازد. در نتیجه تعدادی از این محصولات و نمونه هایی که برای کودکان و بزرگسالان ساخته شده است در کنار هم محیطی بی نظیر با تمامی امکانات تفریحات آبی را مهیا می سازد که دارای لوازم دیگر با طرح فلامینگو نیز می باشند و می تواند بهترین موقعیت را برای آن ها رقم بزند. به جهت آشنایی بیش تر با چنین محصول بادی و معرفی آن به عنوان محصولی با کیفیت و پر کاربرد با ما همراه باشید.

شناور بادی روی آب فلامینگو بزرگسال

همان طور که گفته شد این محصول از انواعی برخوردار است که هم برای رده سنی بزرگسال ساخته شده است و هم رده سنی کودکان را تحت پوشش قرار می دهد. این شناور بادی برای بهره مندی بزرگسالان سطحی بزرگ و جادار را مهیا کرده است که لحظات خوشی را برای آن ها رقم می زند و می توان از وجود آن بهره کافی را برد. شناور بادی مد نظر از طرح فلامینگو برخوردار است که با داشتن ظاهری جذاب به راحتی قادر به جذب مخاطب می باشد و می تواند برای آن ها لحظاتی خوش را ایجاد سازد.

شناور بادی سطح گرد و بزرگ ایجاد کرده است تا افراد بر روی آن ایمنی داشته باشند و دچار مشکلات مختلف نیز نشوند. با این وجود است که موقعیت برای بهره مندی بزرگسال از شناور بادی مهیا می شود و در نتیجه می توان آن را مورد استفاده در تفریحات آبی خود قرار داد. به دلیل طرح فلامینگو در ساخت این محصول سر بزرگی در ساختار آن وجود دارد که به عنوان یک عروسک بادی نیز می باشد که در نتیجه هم ایجاد زیبایی و جذابیت کرده است و هم به عنوان یک تکیه گاه برای قرار گیری استاندارد و ایمن بر روی شناور بادی به حساب می آید. این سر بزرگ و بلند که برای بدن فلامینگو است افراد را به محصول جذب می کند و موجب زیبا شدن آن در زمان قرار گیری بر روی سطح آب های آرام می باشد. در واقع کسانی که به خرید این محصول اقدام می کنند به خاطر داشتن ساختاری منحصر به فرد آن است که با سایر شناور های بادی تفاوت دارد. این محصول دارای مقاومت زیاد در برابر فشار وزن افراد است و می تواند در برابر ضربه و برخورد از خود سازگاری نشان دهد. در نهایت افراد بزرگسال بدون مشکل بر روی ان قرار می گیرند و ساعات خوشی را به دست خواهند آورد.

بدنه بزرگ دارای تحمل وزن بالا نیز می باشد که در نتیجه تمامی بزرگسالان بدون مشکل قادر به لذت بردن از موقعیت به وجود آمده می باشند. مد نظر رنگ صورتی دارد و می تواند توجه عده زیادی را به خود جلب کند که بر روی سطح آب های آرام زیبایی آن دو چندان می شود. سطح قرار گیری افراد در این شناور بادی دارای دستگیره نگه دارنده پلاستیکی نیز می باشد که بهترین موقعیت برای قرار گیری آن ها به صورت ایمن بر روی محصول خواهد بود.

شناور بادی روی آب فلامینگو کوچک

محصولی دیگر که با این خصوصیات و طراحی ساخته شده است شناور بادی روی آب فلامینگو با ابعاد کوچک می باشد که برای رده سنی کودکان ساخته شده است. این محصول را می توان برای کودکان مورد استفاده قرار داد و برای آن ها فضایی مناسب و جذاب در زمان داشتن تفریحات آبی را مهیا کرد. شناور بادی برای این رده سنی جذابیت بسیار زیادی دارد که آن ها را قادر به قرار گیری بر روی سطح آب های آرام می کند. در نتیجه کودکانی که توانایی حضور در محیط های آبی را ندارند و فاقد تعادل می باشند می توانند از شناور بادی مد نظر برای داشتن موقعیت تفریحی استفاده کنند. دارای سازگاری های زیاد برای بهره مندی و استفاده کودکان است و بهترین موقعیت و شرایط را برای آن ها ایجاد می کند تا دچار مشکل نشوند و بتوانند در فصول گرم سال بهترین تفریحات آبی را داشته باشند. ساختار این محصول مشابه با نمونه سایز بزرگ است که تنها بدنه ای کوچک تر دارد و مقاومت بدنه در برابر تحمل وزن افراد نیز کم تر از محصول بزرگ می باشد. اما سازگاری هایی مانند ضد حساسیت و مقاومت را دارد و در نتیجه کودکان که دارای پوست های حساس می باشند را بهره مند می سازد.

شناور بادی روی آب فلامینگو سبب ایجاد هیچ عارضه پوستی برای افراد نخواهد شد و در نتیجه می تواند بهترین شرایط و اوقات را برای استفاده کنندگان مهیا سازد. بدنه غیر قابل نفوذ نسبت به رطوبت و آب است که در نهایت موقعیت شناور ماندن خود بر روی سطح آب را حفظ می کند. شناور بادی قابلیت تاشو شدن و حمل آسان برای بردن به مسافرت و گردش می باشد و می تواند فضای کمی را اشغال کند. در این صورت با در دست داشتن پمپ باد می توان راه اندازی آن را انجام داد و برای استفاده در مسافرت و گردش آن را مناسب دانست.

شناور بادی روی آب فلامینگو جا لیوانی

این طرح دارای مجموعه ای از محصولات بادی است که می تواند شرایط داشتن تفریحات آبی مجهز را ایجاد کند تا در نتیجه افراد بتوانند بر روی سطح آب های آرام امکانات لازم را داشته باشند. جا لیوانی بادی نیز جزو یکی از انواع محصولات بادی می باشد که با طرح فلامینگو ساخته شده است و به صورت شناور بر روی سطح آب های آرام کاربرد دارد. جا لیوانی در واقع محصولی است که برای دسترسی آسان بر روی سطح آب به نوشیدنی و آب ساخته شده است و بدنه ای کوچک و کمجا دارد تا فضای کمی را نیز بر روی سطح آب اشغال کند.

دارای بخش استوانه ای در مرکز خود می باشد که محل قرار گیری این موارد است در نتیجه شرایط برای به همراه داشتن آن برای رفتن به تفریحات آبی مهیا است و مزیت و کاربرد های زیادی نیز دارد. این شناور بادی بر روی آن حرکت می کند تا افرادی که در چنین محیطی به تفریحات آبی مشغول می باشند نوشیدنی را در دسترس داشته باشند.

تیوپ شناور بادی روی آب فلامینگو

از سری محصولات پر فروش و منحصر به فردی که افراد در سنین کودک به آن نیاز دارند تیوپ شناور بادی می باشد که دارای بدنه ای با چنین ساختاری بوده و می تواند مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. مد نظر دایره ای تو خالی است که کودکان به وسیله آن دارای تعادل بر روی سطح آب های آرام می شوند. در نتیجه بهترین شرایط و بهترین اوقات برای افراد به دست می آید که به وسیله آن می توانند تفریحات آبی مهیج اما ایمن را داشته باشند.

این محصول طرح فلامینگو است و ساختاری مشابه با انواع شناور بادی های معرفی شده با طرح فلامینگو دارد تا کسانی که تمایل دارند بتوانند تمامی این مجموعه کامل را برای مجهز کردن تفریحات آبی خود خریداری کنند. جنس بدنه بسیار با کیفیت است و دارای طول عمر و سازگاری زیاد می باشد. در نتیجه افراد با خرید آن در طی مدت زمان طولانی قادر به بهره مندی از آن هستند و بیش ترین لذت را خواهند برد. این بدنه حالت شناور بودن خود را حفظ می کند و به داخل آب فرو نخواهد رفت در نتیجه برای استوانه کنندگان نیز ایجاد تعادل کرده است و لذت داشتن تفریحات آبی ایمن را مهیا می کند.

خرید شناور بادی روی آب فلامینگو

بهترین برند ساخت شناور بادی روی آب فلامینگو اینتکس است که با استفاده از بهترین مواد اولیه محصولی سازگار و منحصر به فرد را ایجاد کرده است. برای خرید محصولات با کیفیت و مقاوم می توان به سراغ انتخاب از بین محصولات اینتکس رفت تا شرایطی سازگار و مناسب مهیا شود و افراد بتوانند از وجود آن بهره مند شوند. شناور بادی روی آب فلامینگو با تمامی طرح ها و مدل های معرفی شده با جنس و کیفیت اینتکس در موجود است که برای داشتن آن تنها می توان به این فروشگاه مراجعه کرد و خرید خود را ثبت نمود. یکی از جذاب‌ترین شناورهای بادی می‌توان به جا لیوانی بادی روی آب طرح طاووس اشاره کرد که توسط طراحان برند جهانی بست وی با بهترین مواد اولیه در ساختار بدنه خود تولید و عرضه شده است. این جا لیوانی بادی دارای طراحی استانداردی بوده که لذت تفریحات آبی و شناور ماندن شما را در گرمای تابستان صد چندان می‌کند، به‌گونه‌ای که حین استفاده بر روی سطح آب می‌توانید با قرار دادن بطری و نوشیدنی خود درون آب استفاده نمایید. طراحی ساختاری این جا لیوانی به صورت حرفه‌ای و بسیار مجهز بوده طوری که بسیار مستحکم و بادوام است.
نقد و برسی جا لیوانی بادی روی آب طرح طاووس
از دیگر شناور‌های فانتزی و بسیار مورد نیاز تولید شده توسط طراحان شرکت بست وی می‌توان به جا لیوانی بادی روی آب طرح طاووس اشاره کرد که به دلیل ساختار جذاب و متفاوت خود بسیار مورد توجه و استقبال کودکان قرار گرفته است، اگر چه این جا لیوانی بادی برای تمامی سنین کاربردی و مورد استفاده می‌باشد طوری که با شناور ماندن بر روی سطح آب به‌راحتی نیاز شما را برطرف می‌کند. جا لیوانی بادی طاووس بست وی ساخته شده با موادی اورجینال و درجه یک بوده که بسیار مورد توجه و پسند مخاطبان قرار گرفته و فروش ویژه‌ای را از آن خود کرده است. این جا لیوانی بادی دارای طراحی جذاب طاووس بوده که در وسط آن یک استوانه فرو رفته ساخته شده است که شما می‌توانید لیوان و یا بطری همراه خود را درون آن قرار داده و حین نیاز استفاده نمایید. رنگ‌بندی زیبای آبی و سفید و طراحی فانتزی طاووس بدنه جا لیوانی به آن حالتی جذاب را داده است طوری که در نگاه اول توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند. جنس بدنه این طاووس بادی ساخته شده از PVC باد شونده بوده که از مرغوبیت بالایی برخوردار می‌باشد، همچنین مواد اولیه استفاده شده در بدنه آن به‌گونه‌ای بوده که حین تابش مستقیم‌ نور خورشید و دیگر شرایط دمایی کیفیت درونی خود را حفظ نکرده و دچار پوسیدگی نمی‌شود. این محصول دارای طول 34 سانتی‌متر و عرض 31 سانتی‌متر است که ابعاد مناسب و استاندارد آن به شما این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی و بدون اشغال فضای زیادی این جا لیوانی را در هر کجا با خود حمل کرده و در هر کجا استفاده نمایید. در بسته‌بندی این جا لیوانی بر چسب تعمیرات بست وی بوده که حین ایجاد هر‌گونه سوارخ و آسیب‌ می‌توانید به آسانی محصول خود را تعمیر و ترمیم نمایید. راه‌اندازی جا لیوانی طرح طاووس به‌آسانی و در کمترین زمان به وسیله انواع پمپ بادهای دستی و دهان قابل انجام می‌باشد.
قیمت و خرید جا لیوانی بادی روی آب طرح طاووس
شما می‌توانید برای خرید این محصول با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به وبسایت ما مراجعه کرده و جا لیوانی بادی طاووس را در کمترین زمان تهیه نمایید.
نوشته شده توسط مدیر سایت در 30 -3443.

جا لیوانی بادی طرح نخل یکی از محصولات کاربردی و منحصر بفرد بادی است که طراحی و تولید می‌شود. همه شناورهای بادی دارای جایی برای گذاشتن لیوان نیستند و به همراه داشتن نوشیدنی خنک هنگام استراحت بر سطح آب بسیار لذت بخش خواهد بود. به همین دلیل جا لیوانی روی آب می‌تواند بسیار کاربردی باشد. این محصول از یک حلقه بادی و یک درخت نخل بادی تشکیل می‌شود که لیوان در قسمت حلقه آن قرار می‌گیرد. رنگ‌های جذاب و طراحی منحصر بفرد این محصول، طرفداران زیادی را به خود علاقه‌مند کرده است. جا لیوانی بادی شناور طرح نخل از جنس پی وی سی مقاوم، ضد حساسیت، ضد آب و انعطاف‌پذیر تولید می‌شود. ابعاد این جا لیوانی شناور ۱۷×۲۰ سانتی‌متری است. در هر بسته از این محصول یک عدد جالیوانی قرار دارد.

نوشته شده توسط مدیر سایت در 30 -3443.

جا لیوانی بادی طرح اسب تک شاخ واندرفول یکی دیگر از محصولات پرطرفدار بادی واندرفول به شمار می‌رود. در گرمای طاقت‌فرسا تابستان، شناور ماندن بر سطح آب به همراه یک نوشیدنی خنک می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. اما همه محصولات شناور بادی قابلیت جای بطری یا لیوان را ندارند، به همین دلیل کمپانی واندرفول انواع جا لیوانی شناور بادی را در طرح‌های متنوع تولید کرد. یکی از این طرح‌ها، اسب تک شاخ یا همان یونیکورن افسانه‌ای و پرطرفدار است. جا لیوانی شناور اسب تک شاخ به دلیل طراحی منحصر بفرد و رنگ‌های شاد و زیبایی که در بدنه آن به کار رفته، بسیار پرفروش و پرطرفدار به شمار می‌رود.

جا لیوانی بادی اسب تک شاخ واندرفول عرض ۲۰ و طول ۲۵ سانتی‌متری دارد. این محصول از یک حلقه سفید، دم و بالاتنه اسب تک شاخ تشکیل می‌شود و ارتفاع آن به ۱۸ سانتی‌متر می‌رسد. جالیوانی شناور روی آب واندرفول از جنس پی وی سی تولید می‌شود. از ویژگی‌های PVC می‌توان به مقاومت، ضد حساسیت، ضد آب و استحکام بالا اشاره کرد. در هر بسته بندی این محصول، یک عدد جا لیوانی یونیکورن قرار دارد.

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا