برد میلیمتری گیتی پسند و گچسارانی‌ها/پیروزی سپاهان در اصفهان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران |اصفهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، هفته دوازدهم از سی و ششمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال مردان امروز پنجشنبه دهم اسفندماه با برگزاری ۴ دیدار به پایان رسید که با پیروزی گیتی‌پسند، نفت و گاز گچساران، پلیمر خلیج فارس خرم آباد و سپاهان اصفهان به پایان رسید. یک بازی هم برگزار نشد و یک بازی به تعویق افتاد.

در بازی های امروز گیتی‌پسند که به طبس رفته بود، توانست با یک اختلاف گل بیشتر ۲۲-۲۳ به برتری برسد تا با ۲۰ امتیاز در کورس قهرمانی باقی بماند. پلیمر نیز دومین پیروزی پیاپی خود را کسب کرد و توانست ۳۰-۳۲ فرازبام خائیز دهدشت را از پیش رو بردارد.

نفت و گاز گچساران نیز که به اصفهان رفته بود در دیدار سخت و جذاب توانست میلیمتری و با نتیجه ۱۹-۲۰ مقابل سپاهان نوین به پیروزی برسد تا با دست پر به گچساران بازگردد. فولاد سپاهان نیز در دربی اصفهان کار سختی نداشت و ۳۴ بر ۲۱ همشهری خود را با شکست بدرقه کرد.

بازی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و آلومینیوم اراک نیز به علت عدم حضور نماینده اراک در زمین بازی برگزار نشد و گزارش این مسابقه به کمیته انضباطی رفت. بازی صنعت مس کرمان و پیکان سبزوار نیز به تعویق افتاد.

نتایج کامل هفته دوازدهم از این قرار است:

سپاهان نوین ۱۹ – نفت و گاز گچساران ۲۰

پلیمر خلیج فارس خرم آباد ۳۲ – فرازبام خائیز دهدشت ۳۰

زغال‌سنگ طبس ۲۲ – گیتی‌پسند ۲۳

فولاد سپاهان ۳۴ – پرواز هوانیروز ۲۱

هم اکنون صنعت مس با ۲۴، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۲۲، گیتی پسند با ۲۰، فولاد سپاهان با ۱۷، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد و نفت و گاز گچساران با ۱۶، زغال‌سنگ طبس با ۱۵، پیکان خراسان با ۱۰، سپاهان نوین با ۸، آلومینیوم اراک با ۵، پرواز هوانیروز با ۴ و فرازبام خائیز دهدشت با ۲ در رده‌های اول تا دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ سی و ششم قرار دارند.

هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال مردان ۱۶ اسفند برگزار می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا