تجربه یک سفر معنوی با تور مشهد از کرمان

تور مشهد از کرمان آژانس مسافرتی نهال‌گشت، چه مشخصاتی دارد که انتخاب اول بسیاری از کرمانی‌هایی شده که قصد سفر به مشهد مقدس را دارند؟ از شرایط تور لحظه آخری مشهد از کرمان مطلع هستید؟ می‌دانید در تور مشهد از کرمان نهال‌گشت از چه وسایل نقلیه‌ای استفاده می‌شود؟ پاسخ به این سوالات را با مطالعه کامل این متن دریافت خواهید کرد.

تور کرمان به مشهد زمینی

اگر تور ارزان مشهد از کرمان را برای سفر انتخاب کنید تور زمینی کرمان به مشهد تنها گزینه شما است. نهال‌گشت تور مشهد کرمان با قطار را به شما پیشنهاد می‌کند. چرا که برای طی این مسافت طولانی، قطار راحت ترین وسیله نقلیه است. مدت زمان پیمودن مسیر حدودا 17 ساعت طول می کشد، پس شما یک شب را در قطار سپری می‌کنید، اینجا مزیت قطار نسبت به اتوبوس خود را نمایان می کند.مثلا شما می‌توانید تمام شب را به راحتی در کوپه و بر روی تخت خواب خود به استراحت و خواب بپردازید، سرویس بهداشتی واگن همیشه در دسترستان بوده و می‌توانید در صورت تمایل اندکی در راهرو قطار قدم بزنید. مواردی که در اتوبوس در دسترستان نیست.

آژانس جنوب شرق کرمان تور مشهد |تور کرمان مشهد علی بابا

تور کرمان مشهد با قطار

تور مشهد با قطار از کرمان و در کوپه‌های 4 یا 6 نفره یک گزینه ایده‌آل برای افرادی است که خانوادگی سفر کرده‌اند. در زمان نگارش این مقاله 2 شرکت بن ریل و چوپار در مسیر ریلی کرمان مشهد و بالعکس قطار دارند. در تور مشهد از کرمان، در روزهای زوج قطار شرکت بن ریل و در روزهای فرد قطار شرکت چوپار مسافران را از کرمان به مشهد می‌برد.
زمان حرکت این قطارها از ایستگاه کرمان، ساعت 16:20 دقیقه بعد از ظهر بوده و ساعت ورود به ایستگاه مشهد 8:20 دقیقه خواهد بود. در هنگام برگشت، زمان حرکت قطار از مشهد هم حوالی ساعت 14:15 دقیقه و زمان ورود به ایستگاه کرمان در روز بعد حوالی ساعت 07:00 صبح خواهد بود. کوپه های قطار شرکت چوپار 4 و 6 تخته بوده و قطار شرکت بن ریل 4 تخته است. البته در طول زمان و بنا به تصمیم شرکت های ریلی ممکن است ساعت حرکت قطار ها تغییر داشته باشند.

تور مشهد از کرمان هوایی

ماهان با سابقه ترین ایرلاین هوایی فرودگاه کرمان است و اکثر پروازها از مبداء یا به مقصد این فرودگاه توسط این خط هوایی برگزار می شود. در زمان نگارش مقاله، پرواز رفت و برگشت تور هوایی مشهد از کرمان، همه روزه امکان برگزاری دارد. اما ساعات پروازها متغییر است.

چه زمان هایی برای سفر به مشهد مناسب‌تر است

• اوایل مهر و در زمان برگزاری امتحانات مدارس در دی و خردادکه مشهد خلوت می شود. قیمت ها هم کاهش می یابد. اگر فرزند محصل ندارید و به دنبال تور مشهد از کرمان با قیمت ارزان هستید این یک موقعیت مناسب برای شما است.
• بعد از تعطیلات نوروزی مشهد خلوت می شود و نرخ بلیط وسیله نقلیه و رزرو هتل کاهش پیدا می کند و تور مشهد با قیمت مناسب در دسترس شما است. هوای مطبوع مشهد در فصل بهار هم انگیزه مضاعف برای سفر در این فصل است.
• مناسبت های مذهبی را از دست ندهید، خصوصا شب قدر و اربعین. با توجه به مراسماتی که در این دو مناسبت در حرم امام رضا برگزار می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم شب قدر و اربعین مشهد را از دست ندهید.

دکمه بازگشت به بالا