فعالان کسب و کارورزشی

قرص چربی سوز بدون ضرر

مصرف مکمل چربی سوز بدون عوارض برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند؛ بسیار جالب توجه و محبوب شده است. مکمل‌های چربی سوز برای فعال کردن بدن، افزایش متابولیسم، افزایش ​​فرایند چربی سوزی، سرکوب اشتها و افزایش سطح کلی انرژی کاربرد دارند. با افزایش توانایی شما در سوزاندن چربی بدن، در کنار یک رژیم غذایی خوب و ورزش، یک مکمل چربی سوز بدون عوارض به کاهش وزن کمک می‌کند. آن زمان دیگر نیازی نیست از گن ساعت شنی برای زیر لباس مجلسی خود استفاده کنید تا چربی های خود را بپوشانید. قرص چربی سوز باید زمانی مصرف شود که در برنامه‌های ورزشی و کاهش وزن خود به سطح بالایی رسیدید.

برای اینکه بیشترین بهره را از فرایند چربی سوزی ببرید، باید از چربی سوز خود قبل یا به محض بیدار شدن همراه با صبحانه استفاده کنید و شکم بند لاغری خود را بپوشید. این همچنین می‌تواند به مکمل‌های حاوی دوزهای زیاد کافئین کمک کند تا شما را از خواب شبانه باز ندارند. با این حال، برای چربی سوزی بدون محرک، نیازی به رعایت این زمان‌ها نیست.

انواع مختلف مکمل‌ها برای کاهش وزن

امروزه بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی در داروخانه و بازار وجود دارند که دارای انواع مختلفی هستند و  هرکدام از آن‌ها در کنار شباهت‌هایی که دارند عملکرد متفاوتی نیز  با یکدیگر دارند. به طور مثال برخی متابولیسم را افزایش می‌دهند، برخی دیگر به‌عنوان سرکوب‌کننده اشتها عمل می‌کنند و برخی به کاهش چربی کمک می‌کنند. تعیین نوع قرص لاغری موردنیاز می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر انتخاب کنید و در نهایت بهترین نتیجه را کسب کنید. پس بیایید انواع مختلف قرص‌های کاهش وزن که به‌عنوان  بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی از آن‌ها یاد می‌شود را با جزئیات بیشتری موردبحث قرار دهیم.

چربی‌سوزهای ترموژنیک

چربی‌سوز ترموژنیک یکی از محبوب‌ترین انواع قرص‌های کاهش وزن است.ترموژنز فرایند تولید گرما توسط بدن شما است. هنگامی که غذاهایی می‌خورید که فرایند گرمازایی شما را آغاز می‌کنند، بدن شما شروع به سوزاندن کالری بیشتری می‌کند و به کاهش چربی بدن کمک می‌کند. اگر از این قرص های چربی سوز استفاده میکنید، پوشیدن گن ترکیه ای میتواند به تولید گرمای بیشتر و لاغری زودتر کمک کند. اگر می‌خواهید چربی‌های سرسخت شکم را بسوزانید یا به کاهش چربی کل بدن برسید، به دنبال بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی با خواص ترموژنیک باشید.

داروهای سرکوب‌کننده اشتها

سرکوب‌کننده اشتها نوعی قرص کاهش وزن است که به کاهش اشتها و میل به غذا کمک می‌کند و در نتیجه کالری کمتری مصرف می‌کنید. با کاهش کالری دریافتی، داروهای سرکوب‌کننده اشتها می‌توانند به کاهش وزن سریع‌تر کمک کنند. یکی از مهم‌ترین و اغلب چالش‌برانگیزترین جنبه‌های کاهش وزن سوزاندن کالری بیشتر از آنچه دریافت می‌کنید است. مطالعات متعددی از این مفهوم حمایت کرده‌اند که کم خوردن با کمبود کالری می‌تواند تلاش شما برای چربی‌سوزی و کالری‌سوزی را به حداکثر برساند و به شما کمک می‌کند وزن بدن را از دست بدهید.

یکی از راه‌های مبارزه با چالش کاهش مصرف غذا، مصرف بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی بدون عوارض است که اشتهای شما را سرکوب کرده و از افزایش وزن جلوگیری ‌کند؛ بنابراین اگر با رعایت یک رژیم غذایی کم کالری مشکل دارید، مصرف بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی که کاهش‌دهنده اشتها باشد می‌تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

مسدودکننده‌های کربوهیدرات

قرص‌های لاغری ممانعت کننده از جذب کربوهیدرات نوعی قرص کاهش وزن است که آنزیم‌های موردنیاز برای هضم و تجزیه کربوهیدرات‌های پیچیده را مهار می‌کند. مسدودکردن این آنزیم‌ها باعث می‌شود کربوهیدرات‌های پیچیده مستقیماً به روده بزرگ شما منتقل شوند و به کاهش وزن شما کمک کنند. محدودکردن مصرف کربوهیدرات یکی از جنبه‌های مهم کاهش وزن و چربی‌های اضافی است، اما اگر هر از چند گاهی کربوهیدرات مصرف می‌کنید، می‌توانید به یک قرص رژیمی مسدودکننده کربوهیدرات اعتماد کنید تا از کمک به افزایش وزن شما جلوگیری کنید.

ترکیبات محبوب بهترین قرص‌های گیاهی لاغری

ترکیبات محبوب بهترین قرص‌ های گیاهی لاغری در لیست ما ممکن است حاوی برخی از مواد طبیعی باشد که شما با آنها آشنا نیستید. اگر از فواید گیاهانی مثل کتون‌های تمشک یا دانه‌های قهوه سبز اطلاعی ندارید، نگران نباشید. ما در ادامه درباره این که چگونه این مواد موجود در قرص‌های رژیمی می‌توانند به کاهش چربی کمک کنند صحبت کرده‌ایم.

عصاره چای سبز

عصاره چای سبز یک عنصر محبوب در بسیاری از بهترین قرص‌ های گیاهی لاغری است. عصاره چای سبز می‌تواند به روش‌های مختلف به کاهش وزن شما کمک کند. اول اینکه چای سبز حاوی آنتی‌اکسیدان است که به اکسیداسیون چربی کمک می‌کند. اکسیداسیون چربی فرایندی است که بدن شما برای تجزیه اسیدهای چرب انجام می‌دهد. عملکرد، چای سبز به‌گونه‌ای است که  سوخت‌وساز بدن شما تحریک می‌کند و به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید. همچنین چای سبز همچنین دارای مقدار کمی کافئین است که به شما انرژی می‌دهد، اشتهای شما را سرکوب می‌کند و گرمازایی را آغاز می‌کند.

کافئین

کافئین یک ماده معمولی است که در بسیاری از قرص‌ های لاغری گیاهی قوی یافت می‌شود. کافئین چندین مزیت قابل‌توجه برای کاهش وزن مانند افزایش متابولیسم، انرژی بخشیدن به بدن شما، سرکوب اشتها و سوزاندن چربی دارد. به‌جای مصرف کافئین از طریق نوشیدنی قهوه سرد شیرین، می‌توانید یکی از بهترین قرص‌ های گیاهی لاغری طبیعی در بازار موجود را مصرف کنید و از همان فواید بدون کالری اضافه بهره‌مند شوید.

اسید لینولئیک مزدوج

اسید لینولئیک مزدوج (CLA) به‌عنوان یک عنصر مؤثر قرص‌های رژیمی معرفی می‌شود که می‌تواند به افراد در کاهش چربی و حفظ توده عضلانی بدون چربی کمک کند. یک اسید چرب ضروری است که از گوشت گاو و محصولات لبنی به دست می‌آید. اگرچه تحقیقات بیشتری موردنیاز است، برخی از مطالعات نشان می‌دهد که CLA ممکن است به بهبود ترکیب بدن و کمک به کاهش وزن کمک کند.

عصاره گارسینیا کامبوجیا

گارسینیا کامبوجیا یک ماده کاهش وزن محبوب است که در بسیاری از بهترین قرص‌ های لاغری گیاهی گنجانده شده است. اعتقاد بر این است که گارسینیا کامبوجیا می‌تواند به جلوگیری از تولید چربی در بدن و سرکوب اشتهای شما کمک کند. ماده فعال گارسینیا کامبوجیا هیدروکسی سیتریک اسید (HCA) است. HCA ظاهراً آنزیمی به نام سیترات لیاز را که بدن ما از آن برای تولید چربی استفاده می‌کند مسدود می‌کند. HCA همچنین سطح سروتونین، یک ماده شیمیایی مهم در مغز را افزایش می‌دهد. با افزایش سطح سروتونین، شما کمتر احساس گرسنگی می‌کنید و در نهایت میل به خوردن در شما از بین می‌رود.

عصاره دانه قهوه سبز

دانه قهوه سبز شکل بوداده نشده دانه قهوه است. عصاره این ماده می‌تواند با افزایش چربی‌سوزی و مسدودکردن هضم کربوهیدرات‌ها در روده به کاهش چربی شکم کمک کند.عصاره دانه قهوه سبز سطح قند خون را کاهش داده و فشارخون بالا را کاهش می‌دهد. نگه‌داشتن قند خون و فشارخون در محدوده سالم می‌تواند کاهش وزن بدن را در مقایسه با افراد مبتلا به فشارخون و قند بالا آسان‌تر کند.

علت ایجاد چربی شکم و پهلو

پیش از آنکه به دنبال قرص و یا روشی برای از بین بردن چربی‌ها باشید، ابتلا باید علت ایجاد چربی‌های شکم و پهلو را بدانید. چربی شکم و پهلو به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود و در بیشتر مواقع در پی سبک زندگی ناسالم به وجود می‌آید. در ادامه این بخش با علل چربی شکم و پهلو آشنا می‌شوید.

پرخوری و رژیم غذایی ناسالم

غذا خوردن و مصرف گروه‌های مختلف غذایی برای بدن لازم و ضروری است تا از یک سو انرژی موردنیاز تامین شده و از سوی دیگر ویتامین‌ها و مواد غذایی در دسترس بدن قرار گیرند. درواقع چربی‌ها به طور کلی بد نیستند، اما زمانی که میزان آن‌ها از نیاز بدن بیشتر شود، در اندام‌هایی مانند شکم و پهلو تجمع می‌کنند. پس پرخوری و یا مصرف مواد غذایی بیش از نیاز بدن، از جمله عوامل چاقی است.

از سوی دیگر گاهی اوقات علت تجمع چربی‌ها، پرخوری نبوده و دلیل آن داشتن یک رژیم غذایی ناسالم است. خوردن غذاهای فست‌فود، چربی‌های اشباع و غذاهای سرخ شده، از عوامل اصلی ایجاد چربی هستند. رژیم غذایی شما باید متعادل بوده و در آن از مواد غذایی سالم‌تر استفاده شود.

کم تحرکی

شما معمولا در طول روز چقدر فعالیت دارید؟ متاسفانه یکی از دلایل اصلی چاقی در دنیای امروز، کم تحرکی است. با پیشرفت زندگی ماشینی، فعالیت‌های فیزیکی اغلب افراد کاهش یافته و رشد مشاغل پشت میزنشینی هم بر این کم تحرکی افزوده است. در واقع شما به طور مرتب غذا می‌خورید و انرژی جذب می‌کنید، بدون آنکه این کالری‌ها سوزانده شوند و نتیجه آن اضافه وزن و چاقی است.

زمینه‌های ژنتیکی

«حتی وقتی آب می‌خورم، چاق می‌شوم!» احتمالا شما هم تاکنون این جمله را شنیده‌اید که این گفته درباره برخی افراد درست است. درواقع برخی افراد به صورت ژنتیکی راحت‌تر از دیگران چاق می‌شوند و کافی است کمی نکات مربوط به رژیم غذایی را رعایت نکنند.

ابتلا به بیماری‌های مختلف

ابتلا به بعضی از بیماری‌ها نیز موجب اضافه وزن شده و تجمع چربی‌ها در نواحی شکم و پهلو را به دنبال دارد. از جمله بیماری‌های شایع که موجب چاقی می‌شوند، می‌توان به کم‌کاری تیروئید و افزایش ترشح هورمون کورتیزول بر اثر استرس اشاره کرد. همچنین چاقی ممکن است عوارض مصرف برخی از داروها باشد.

نحوه عملکرد قرص های چربی سوز

قرص‌ چربی سوز، اشتها را کاهش می دهد. این کاهش اشتها به کمک بر هم خوردن تعادل هورمون‌ها صورت گرفته و باعث می شود که مغز، فرمان سیری را زودتر دریافت کند. مشکلی که در برخی افراد باعث افزایش وزن می شود، کم بودن میزان سوخت و ساز در بدن می‌باشد. این قرص‌ها، کمک می‌کنند تا میزان سوخت و ساز افراد به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و میزان بیشتری از اکسیژن وارد بدن شود. در پی این فرآیندها، کالری سوزی اتفاق افتاده و وزن کاهش پیدا می‌کند. بهترین قرص چربی سوز، قادر است چربی‌ها را از بدن و از طریق مدفوع دفع کند. کاهش میزان چربی به صورت مستقیم باعث کاهش وزن فرد می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا