قیمت تویوتا لندکروز در ترکیه

برای خرید خودرو در ترکیه شرایط بسیار بهتر و ایده آل تری نسبت به ایران وجود دارد هدف بسیاری از آنها خرید خانه در ترکیه، فراهم کردن شرایط برای زندگی در ترکیه و خرید خودرو یکی از آنهاست. اگر علاقه مند به دانستن اطلاعات کامل در مورد خرید خودرو در ترکیه هستید، نکات زیر را مطالعه فرمایید قصد داریم بر اساس آمارهای رسمی وضعیت بازار خودرو این کشور را با ایران مقایسه کنیم. پس تا آخر با شرکت مهاجرتی باشید

قیمت خودرو در ترکیه به واحد پول ایران است.

از آنجایی که برندهای خارجی و جهانی در کشور فعال هستند، قیمت و هزینه خرید خودرو در ترکیه عموماً مقرون به صرفه تر از ایران است. در واقع حتی اگر بر اساس ضریب تبدیل ارز و واحد پول ایران محاسبه شود، قیمت خودرو در ترکیه برای ایرانی ها جذاب و قابل قبول است. تویوتا یاریس 2020 (XLE) خودرویی جدید و مقرون به صرفه در بازار ترکیه با برچسب قیمتی 2 میلیارد دلاری است. فراموش نکنید که این قیمت نهایی برای یک ماشین 2020 با 0 مایل است!

همانطور که می بینید قیمت خودرو در ترکیه به ارز ایران کاملا مناسب و معقول است. البته وقتی به قیمت خودرو در ایران و ترکیه نگاهی بیندازید و آنها را با هم مقایسه کنید، راحتی خرید خودرو از ترکیه را بهتر درک خواهید کرد. قیمت سایر محصولات مشابه را نیز برای درک هزینه خرید خودرو در ترکیه و مقایسه آن با ایران درج کردیم.
تویوتا |تویوتا لندکروز
مقایسه قیمت خودرو در ایران و ترکیه

اگرچه نمی توان مقایسه عینی و دقیقی انجام داد و باید به نیازهای شرایط مختلف بازار در دو کشور توجه کرد، اما راه حل مناسب مقایسه برخی خودروهای پرطرفدار در این دو بازار است. با این مقایسه می توانید به وضعیت کلی خرید خودرو در ترکیه پی ببرید.

تویوتا یاریس (XLE) مدل 2020

قیمت در ترکیه: 2 میلیارد تومان / قیمت تویوتا یاریس 2015 در ایران به طور متوسط ​​1.4 میلیارد تومان است.

هیوندای اکسنت مدل 2022

قیمت در ترکیه: 1.5 میلیارد تومان / قیمت هیوندای اکسنت مدل 2017 در ایران به طور میانگین 2.1 میلیارد تومان است.

تویوتا لندکروزر مدل 2021

قیمت در ترکیه: 7 میلیارد دلار / قیمت تویوتا لندکروزر مدل 2012 در ایران به طور متوسط ​​11 میلیارد دلار است.

پورشه ماکان (GTS) مدل 2022

Rega ing ترکیه: 8.8 میلیارد تومان / Rega 2018 Porsche Macan مدل در ایران میانگین 14 میلیارد تومان.

مقایسه بسیار ساده لیست بالا می تواند نشان دهد که قیمت خودرو در ترکیه بسیار کمتر از ایران است.با توجه به این لیست می بینید که این تفاوت قیمت در مقایسه دو مدل محصول بیشتر به چشم می خورد. مثلا تویوتا لندکروز 2021 در ترکیه نصف تویوتا لندکروز 2012 در ایران قیمت دارد! این تفاوت قیمت بسیار چشمگیر و جدی است. بر این اساس، عموم مردم متقاعد شده اند که قیمت خودرو در ترکیه معقول تر است.

آیا ایرانی ها می توانند در ترکیه خودرو بخرند؟

اما اکنون پس از تحلیل تفاوت چشمگیر قیمت خودرو در ترکیه با قیمت خودرو در ایران، نوبت به بررسی این موضوع رسیده است که آیا اصولاً ایرانی ها می توانند در ترکیه خودرو بخرند یا خیر. در هر صورت این قیمت ها هر چقدر هم که جذاب هستند، تا زمانی که نتوانید به صورت قانونی خودرو را بخرید، اهمیتی ندارد. علاوه بر قیمت مناسب خودرو در ترکیه، شرایط خرید قانونی نیز کاملا عالی و مطلوب است. طبق قوانین ترکیه تقریبا تمامی خارجی ها حتی با امکان اقامت موقت برای مدت کوتاهی می توانند هر خودرویی را که می خواهند خریداری کنند.

بنابراین با هزینه مناسب خرید خودرو در ترکیه، ایرانی ها نیز مشکلی برای خرید ندارند و به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. در این بین خارجی ها و اتباع خارجی در ترکیه می توانند برای اولین خرید خود از مزیت های مختلفی بهره مند شوند و همچنین از قیمت های عالی برای خرید خودرو در ترکیه بهره مند شوند. از جمله این مزایا می توان به معافیت مالیاتی اولین خرید خودرو اشاره کرد

قیمت خودروهای ارزان در ترکیه

حال با وجود درک قیمت های عالی خرید خودرو در ترکیه و این امکان در اختیار ایرانیان، اجازه دهید جزئیات کوچک این فرآیند را با وضوح بیشتری بررسی کنیم. همانطور که از عنوان این قسمت پیداست، قصد داریم به یکی از متداول ترین سوالات کاربران پاسخ دهیم. اکثر افرادی که برای خرید خودرو در ترکیه اقدام می کنند می خواهند از وضعیت بازار و قیمت خودروهای ارزان قیمت در ترکیه مطلع شوند.

اگر شما هم قصد خرید ماشین در ترکیه  را دارید و به دنبال آپشنی جدید با صفر کیلومتر هستید، پیشنهاداتی برای شما داریم. در حالی که پوشش همه گزینه های خرید خودرو در ترکیه غیرممکن است، نگاهی به این چند گزینه به شما کمک می کند تا دیدگاه خود را روشن کنید.

دکمه بازگشت به بالا