ورزشی

نکونام تیمی قوی با بازیکنان ملی‌پوش خواهد داشت

امیری: نکونام تیمی قوی با بازیکنان ملی‌پوش خواهد داشت

معاون باشگاه استقلال درباره شرایط نقل و انتقالاتی این تیم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی، علی امیری در خصوص اتفاقات رخ داده در یک گفت و گوی تلویزیونی در مورد اولین جلسه تمرینی استقلال گفت: جمعیت زیادی به کمپ آمد و ازدحام سبب شد که نیروهای انتظامات نتوانند فضا را کنترل کنند. رخ دادن این اتفاقات روی سکوهای کمپ که اسم ناصر حجازی روی آن است تاسف عمیقی را به وجود آورد و باز هم از هواداران عذرخواهی می‌کنم و مسئولان انتظامی در حال بررسی هستند که این اتفاقات هیج جای دیگری تکرار نشود.

وی افزود: وقتی تمرین باز اعلام می‌شود، هر کسی حضور پیدا می‌کند و مسئولیتی متوجه باشگاه نیست و این افراد در فصل‌های گذشته هم در تمرینات حضور داشته‌اند.این افراد داخل رختکن نبودند اما با عملکرد ضعیف انتظامات وارد زمین شدند.برخورد با انتظامات انجام شد و در اولین اقدام کانون هواداران منحل شد و لیدرها تعلیق شدند. ترس از شعار؟ چرا باید مدیریت باشگاه از سکوها بترسد، در حالی که با شروع به کار حجت کریمی به عنوان سرپرست باشگاه، تیم از نظر مالی منضبط شده است و بدهی‌ها پرداخت و جواد نکونام به عنوان سرمربی معرفی شد، تنش در سکوها جای شک و شبهه دارد.

قائم مقام باشگاه استقلال درباره بنرهای نصب شده در تمرین اظهار داشت: در جریان این بنر نبودیم، یکی از بچه‌های کمپ ناصر حجازی این بنر را نصب کرده بود و با او برخورد شد. هر کسی که این بنر را پاره کرد، کار خوبی کرد و با وجود بزرگانی مانند منصور پورحیدری، ناصر حجازی و دیگر بزرگان، ما در این باشگاه فرد خاصی محسوب نمی‌شویم. احوالپرسی سرپرست باشگاه با یکی از ارازل و اوباش؟ کریمی وی را نمی شناسد و مدیرعامل به هر حال چهره شناخته‌شده‌ای است و همه با وی سلام و علیک می‌کنند.

امیری در مورد وضعیت نقل و انتقالات استقلال ادامه داد: با توجه با لیست نکونام با ۱۰ بازیکن در حال مذاکره هستیم. هواداران صبوری کنند و اگر اسم مطرح شود قیمت بازیکن بیشتر می‌شود و کار ما را خراب می‌کند اما هواداران مطمئن باشند که یک تیم خوب و قوی با بازیکنان ملی‌پوش خواهیم ساخت. نکونام لیست خروجی نداده است. با مرادمند تمدید کرده‌ایم و چون بقیه قرارداد داشتند در تمرینات حضور پیدا کردند. استوری جدایی حسینی؟ سید حسین بازیکن بزرگی است و کاپیتان تیم است و هر زمان در لیست نکونام قرار بگیرد، با او مذاکره می‌شود. برداشت باشگاه از این استوری خداحافظی نبود.حسینی خودش گفت این استوری به معنی خداحافظی نبوده و این بازیکن برای باشگاه زحمت کشیده است.

وی در خصوص وضعیت قایدی و محبی عنوان کرد: کریمی مشغول مذاکره با باشگاه اماراتی و خود قایدی است و تمام تلاشمان را می‌کنیم و اگر بحث مالی در سقف بگنجد انجام می‌دهیم. باشگاه اماراتی هنوز به ما عدد و رقم نداده است. محبی؟ سانتاکلارا با توجه به اینکه سال گذشته بخشی از۲۴۰ هزار یورو پول رضایتنامه محبی به دلیل تحریم‌ها به حساب این باشگاه ننشست، با ابطال قرارداد، به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده است. با این حال نماینده باشگاه استقلال در پرتغال در حال مذاکره با این باشگاه است.

قائم‌مقام باشگاه استقلال درباره مذاکره با بیرانوند پیش از فسخ قرارداد گفت: این را تکذیب می‌کنم، استقلال یک باشگاه حرفه‌ای است و همان طور که وکیل این دروازه‌‎بان اشاره کرد بعد از فسخ، کریمی با وی یک جلسه مفصل داشته و این مذاکرات فردا ادامه پیدا می‌کند. شکایت پرسپولیس؟ باشگاه پرسپولیس هر موضوعی را می‌تواند بگوید و بعد از فسخ با وکیل وی صحبت شده است و این حق هر باشگاهی است. ما کار غیرقانونی انجام ندادیم و بعد از فسخ مذاکره کردیم، اینکه فسخ قانونی بوده است یا نه، را ما دیگر تشخیص نمی‌دهیم.

امیری ادامه داد: با توجه به سقف بودجه، نکونام از برخی بازیکنان خواسته است قراردادشان را پایین بیاورند. یکی از بازیکنان تعریف می‌کرد سال گذشته به قرارداد ۸ میلیاردی هم قبل از صحبت با مدیران وقت استقلال راضی بوده است اما وقتی پای مذاکره می‌رود،مسئول تیم به او گفته بود ۱۵ میلیارد خوب است؟ که این بازیکن گفته است با ۱۶ میلیارد امضا می‌کند. با توجه به بستن چنین قراردادهای به دنبال اصلاح آنها هستیم. خیلی از بازیکنان همراهی کردند و اگر این قراردادها اصلاح نشود استقلال با چالش عجیبی روبه‌رو می شود.

امیری تاکید کرد: سیلوا قراردادش را یک طرفه به واسطه طلبش فسخ کرده است اما در حال مذاکره برای بازگشت وی هستیم اما وکیل او درخواستی دارد که مورد قبول باشگاه نیست. قرارداد سیلوا برای فصل آینده ۵۰۰ هزار دلار است که وکیل درخواست افزایش آن به ۸۰۰ هزار دلار را دارد که مورد قبول کریمی و نکونام قرار نگرفت. سعید مهری؟ او با مدیرعامل و سرمربی جلسه داشت و ظرف امروز و فردا به تمرین برمی‌گردد.

وی در پایان در خصوص هاشمی‌نسب گفت: این در حوزه اختیارات سرمربی تیم است و کادر فنی هر درخواستی داشته باشد، باشگاه آن را اجابت می‌کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا