اقتصادیفعالان کسب و کار

گانودرما برای لاغری معجزه می‌کند؟

با این حال، اضافه وزن می تواند ناشی از عملکرد نادرست کلیه ها باشد. در چنین شرایطی علاوه بر مصرف گانودرما توصیه می شود قندها، غلات تصفیه شده (نان سفید، پاستا، پیتزا، بیسکویت و غیره)، لبنیات و گوشت را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

چاقی هنگام اختلال در عملکرد تیروئید

اغلب اوقات، اضافه وزن با اختلال در عملکرد غده تیروئید مرتبط است. عملکرد نامناسب این غده مهم می تواند منجر به تجمع غیرطبیعی چربی یا حتی چاقی شود.برای کسانی که مشکلات اضافه وزن مرتبط با تیروئید دارند، گانودرما برای لاغری عالی عمل می کند. به لطف ویژگی های گانودرما، عوارض ناشی از عدم تعادل خنثی می شود و به روند لاغری و حفظ وزن سالم به روشی کاملا طبیعی کمک می کند.

بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما برای لاغری |پک لاغری قهوه گانودرما

با گانودرما چند کیلوگرم لاغر میشوم؟

مطمئناً نمی توان با یک رژیم غذایی سالم و کم کالری چند ده کیلوگرم وزن کم کرد، اما شروع یک رژیم غذایی صحیح و سالم همراه با گانودرما مطمئنا باعث کاهش وزن می شود. علاوه بر مصرف منظم گانودرما برای کاهش وزن باید فعالیت های هوازی، یعنی پیاده روی، شنا، دوچرخه سواری و ترکیب آنها با ماساژهای تخلیه لنفاوی انجام شود.

خلاصه عملکرد گانودرما برای کاهش وزن
حذف چربی های بد
با تبدیل غذا به انرژی متابولیسم را افزایش می دهد
حس گرسنگی را کاهش می دهد
گرسنگی عصبی را مهار می کند
با احتباس آب در بدن مقابله می کند
عملکرد تیروئید و کلیه را بهبود و چاقی حاصل از آن را درمان می کند

تاثیر قارچ گانودرما بر لاغری از چه طریقی است؟

اکسیژن رسانی بیشتر
ترکیبات فعال موجود در قارچ گانودرما به صورت خاص و منحصر به فرد باعث می شود مقدار اکسیژن بیشتری از طریق خون به سلول های بدن برسد. اکسیژن رسانی بیشتر موجب افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شده و این افزایش به نوبه خود باعث می‌شود، افراد انرژی بیشتری مصرف کنند. با صرف انرژی بیشتر از تجمع چربی در بدن جلوگیری به عمل می آید که در نهایت منجر به کاهش وزن در افراد می شود. همچنین قهوه گانودرما برای لاغری با مکانیزم اثری که دارد، اشتها را کاهش داده و باعث بروز حس سیری در فرد می گردد

افزایش سوخت و ساز بدن

از آنجایی که قارچ گانودرما می‌تواند باعث کاهش درصد باکتری های بد در دستگاه گوارش (و التهابات) نیز شود در نتیجه به روند تسریع سوخت و ساز و کاهش وزن نیز کمک می کند.

تقویت عملکرد دستگاه گوارش

همانطور که می‌دانیم پلی ساکارید ها تاثیر زیادی در تقویت ارگان های بدن و سلامتی بدن دارند که به وفور در قارچ گانودرما وجود دارند. این ترکیبات (پلی ساکارید ها) فعال موجود در قارچ گانودرما باعث تقویت عملکرد دستگاه گوارش و هضم غذا میشود که در نهایت به کاهش وزن و لاغری منجر خواهد شد.

تعدیل فلور میکروبی روده

میسلیوم ماده ای است که از رشته های نازک و شاخه های تشکیل شده که مواد مغذی را از محیط خود جذب می کند. این ماده که در قارچ گانودرما موجود است باعث تعدیل فلور میکروبی روده میشود که هم در سلامتی بدن و هم در کاهش وزن نقش مهمی را ایفا می کند. در واقع فلور روده باعث کنترل و تنظیم باکتری هایی می شود که سطح مواد مغذی و انرژی را در روده تنظیم می کند و با کاهش التهابات مزمن باعث کاهش وزن می گردد.

کاهش اشتها

مصرف جوشانده قارچ گانودرما، ۳۰ دقیقه قبل از هر وعده غذایی موجب احساس سیری و کاهش اشتها خواهد شد. به این ترتیب می توانید جوشانده قارچ جان افزا را همراه با مکمل هایی مانند سبوس برنج و عسل، جایگزین یک وعده غذایی خود کنید. این روش نه تنها به لاغری و تناسب اندام، بلکه به سلامت بدن و شفافیت پوست شما نیز کمک خواهد کرد.

چربی سوزی

ترکیبات فعال موجود در قارچ گانودرما سبب افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش انرژی می شود. افرادی که روزانه جوشانده قارچ گانودرما را مصرف می کنند، تحرک بیشتری دارند که روی کاهش وزن، چربی سوزی و لاغری آنها موثر خواهد بود.

فواید گانودرما برای لاغری

رژیم حاوی قارچ گانودرما یک مکمل غذایی برای همه کسانی است که مایل به کاهش وزن هستند. همانطور که اشاره شد این قارچ به کمک دو ترکیب اصلی خود یعنی تری ترپن ها و بتاگلوکان‌ها میتواند:

باعث از بین بردن چربی های بد شود
با تبدیل غذا به انرژی متابولیسم را افزایش دهد
احساس گرسنگی را کاهش دهد
گرسنگی عصبی را مهار کند
با احتباس آب مقابله کند.

در فروشگاه ما این محصول را به طور مستقیم از کمپانی بیز دریافت کرده و با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. با یکبار نوشیدن پودر قهوه فوری سوپریم دکتر بیز ، تفاوت این محصول را با نمونه‌های مشابه درک می‌کنید.

آیا گانودرما می تواند باعث کاهش وزن همه افراد شود؟

در پاسخ باید بگوییم لزوما همه‌ی افراد با مصرف گانودرما، کاهش وزن را تجربه نمی کنند. محققان تایوانی در مطالعه ای دریافتند که قارچ گانودرما لوسیدوم، دارای باکتری روده است که می تواند به کاهش وزن و جلوگیری از چاقی کمک کند. این مطالعه نشان می دهد که گانودرما می تواند ترکیب میکروبیوتای روده را تنظیم کرده و باعث کاهش وزن شود. پس اگر یکی از شرایط زیر را دارید گانودرما می تواند در کاهش وزن قطعی باشد:

اگر شما SLE (لوپوس) یا بیماری خود ایمنی دیگری داشته باشید، به دلیل مصرف طولانی مدت استروئید به تدریج اضافه وزن پیدا خواهید کرد. در این حالت، مصرف گیاه گانودرما سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم کرده و به آرامی شرایط شما را بهبود می بخشد. هنگامی که بیماری خود ایمنی شما بهبود می یابد، پزشک ممکن است برای استروئید مقدار کمتری تجویز کند. درنهایت وزن شما کاهش می یابد.

یا اینکه در صورت بروز مشکل در هورمون هایی مانند کم کاری تیروئید، وزن شما نیز افزایش می یابد. گانودرما لوسیدوم یک گیاه موثر برای تنظیم تعادل هورمونی شما است. و هنگامی که تعادل هورمون شما ترمیم شود، طبیعتاً شما کاهش وزن را تجربه می کنید.
بعضی اوقات هم افزایش وزن به دلیل احتباس آب به جای چربی ها ایجاد می شود. در این حالت، بدن بیشتر از حد لازم آب خود را حفظ می کند. و این ناشی از ضعف کلیه یا ضعف قلب است. برای کلیه ضعیف، می توانید از گیاه Cordyceps Sinensis و یا قارچ گانودرما برای تقویت کلیه استفاده کنید. برای قلب ضعیف، گانودرما لوسیدوم یکی از بهترین گیاهان دارویی است. گانودرما همچنین گردش خون شما را بهبود می بخشد، که ممکن است به از بین بردن آب اضافی در بدن شما کمک کند.

همچنین مصرف قهوه سوپریم باعث افزایش جریان خون در کل بدن می‌شود. به همین دلیل افرادی که سابقه مشکلات انتعقادی، قلبی عروقی و فشار خون بالا دارند مصرف این محصول و حتی محصول قهوه گانودرما و جینسینگ دکتر بیز توصیه نمی‌شود.

البته مشخص است که حتی اگر شرایطی که در بالا ذکر شد را ندارید و اضافه وزن دارید مصرف گیاه گانودرما نیز بسیار ضروری است. چراکه به طور مؤثر به جلوگیری از عوارض شایع ناشی از اضافه وزن به خصوص فشار خون بالا و دیابت کمک می کند.

دکمه بازگشت به بالا