اقتصادیفعالان کسب و کار

به چه دلیل باید بازدید استوری اینستاگرام را افزایش دهیم؟

من این مقاله را برای کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را با پول بخرند ننوشته‌ام. اما اگر دنبال افزایش بازدید استوری پیجتان، با روش‌های واقعی و البته تضمینی هستید، این مقاله برای شماست. همه چیز در این دنیا امکان پذیر است. شما هم می‌توانید با روش‌هایی که به شما خواهیم گفت، بازدید استوری‌تان را بالا ببرید. آماده‌اید؟

افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان |بازدید استوری فیک

چه کنیم تا تعداد بازدید استوری زیاد شود؟

این روزها استوری‌ها خیلی بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. پس باید تمام تلاش خودتان را برای بالا بردن بازدید استوری انجام دهید. روش‌هایی که این‌جا به شما می‌گوییم، راهی برای بالا بردن تعداد بازدید استوری شماست. برای حکومت کردن در اینستاگرام، آن هم با استوری آماده‌اید؟ 

1- هیچ وقت از هشتگ غافل نشوید

آیا می‌دانستید وقتی کاربرها هشتگ‌ها را سرچ کنند، استوری‌های مرتبط هم نمایش داده می‌شوند؟ پس هیچوقت هشتگ‌ها را در استوری فراموش نکنید. سعی کنید از هشتگ‌های پرطرفدار و البته مرتبط استفاده کنید. مرتبط با پرسونای مخاطب‌ها. مثلا ببینید فالوورها بیشتر دنبال چه چیزی هستند؟ یعنی چی سرچ می‌کنند؟

اگر دنبال افزایش بازدید استوری و تعامل پیجتان هستید، حتما از هشتگ‌های پرطرفدار و داغ استفاده کنید. اگر هم که یک بیزینس پروفایل دارید، یک مدت از هشتگ‌ها استفاده کنید، تا متوجه تغییر در تعداد بازدید استوری بشوید.

2- افراد و برندها را منشن کنید

اگر در یک همایش شرکت کرده‌اید، با یک برند همکاری داشته‌اید، یا استوری شما به یک فرد خاصی مرتبط است، حتما آن‌ها را منشن یا تگ کنید. این کار باعث بالا رفتن بازدید استوری‌ها و تعامل افراد می‌شود. هم این‌که به احتمال زیاد، آن برند استوری شما را در پیج خودش منتشر می‌کند. پیشنهاد می‌کنم این روش را حتما امتحان کنید. 

3- از لوکیشن برای بالا بردن بازدید استوری استفاده کنید

وقتی شما در استوری لوکیشن بگذارید، پست شما در اکسپلور برای کابرهای آن منطقه نمایش داده می‌شود. پس اگر استوری شما مربوط به لوکیشن خاصی هست، حتما آن را در استوری بگذارید. اگر هم مربوط نیست، سعی کنید از لوکیشن‌های مختلف برای افزایش بازدید کمک بگیرید.

4- در زمان مناسب استوری بگذارید

زمان مناسب کی هست؟ وقتی که فالوورها فعال‌تر باشند! برای بالا بردن تعداد بازدید استوری، باید بدانید که فالوورها چه زمان‌هایی بیشتر اینستاگرامشان را چک می‌کنند. ما در مقاله به شما می‌گوییم که چه زمانی باید پست بگذارید.

5- از کاربران بخواهید استوری بعدی را ببینند

خیلی وقت‌ها در پیجتان بیشتر از چند تا استوری می‌گذارید. حتما می‌دانید که خیلی از کاربرها هم با دیدن یک استوری، از آن خارج می‌شوند. پس برای بالا بردن بازدید استوری، کاری کنید که کاربرها تشویق به دیدن استوری‌های بعدی شوند. ساده‌ترین کار هم این است که از آن‌ها بخواهید استوری بعدی را ببینند. یا داستان نیمه تمامی را در یک استوری بگذارید و ادامه آن در استوری بعدی!

6- با فالوورها تعامل داشته باشید و سرگرمشان کنید

بیشتر فالوورها دنبال محتواهای سرگرمی هستند، مخصوصا در استوری! اصلا تجربه نشان داده استوری‌هایی بیشترین بازدید را دارند که سرگرم کننده باشد. مثلا استوری‌های سریالی تهیه کنید. پشت سر هم باشد و مثلا بخشی از آن را هم یک روز دیگر ادامه دهید.

نوعی از محتوا که فالوورها حسابی دوستش دارند، پشت صحنه است. مثلا اگر کسب و کاری دارید، پشت صحنه مربوط به کارها و کارمندها را منشتر کنید. یا اگر بلاگرید، مسائل مربوط به زندگی شخصیتان (البته آن‌هایی که قابل انتشارند????) را استوری کنید. ولی برای این‌که تعامل کاربران را افزایش دهید، پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله را مطالعه کنید.

7- نظرسنجی کنید و به فالوورها گوش کنید

اصلا همه ما آدم‌ها دنبال شنیده شدنیم! این‌که یکی به حرف‌های ما گوش کند. حالا اگر آن‌ها را عملی هم کند که چه بهتر! پس وقتی در استوری از کاربرها نظرسنجی کنید تا حرف‌هایشان را بزنند، هم بین آن‌ها محبوب‌تر می‌شوید، هم این‌که منتظر پست‌ها و استوری‌هایتان می‌مانند. پس از نظرسنجی در استوری، آن هم با کمک معجزه استیکرها غافل نشوید. الان هم مقاله ما را بخوانید تا اطلاعاتتان در این زمینه کامل کامل شود.

8- دست از استوری گذاشتن برندارید

در پست گذاشتن باید قناعت کنید اما در استوری گذاشتن نه! البته منظورم این نیست که هر 5 دقیقه یک استوری بگذارید!! ولی سعی کنید در روز حداقل 1 یا 2 استوری را در تقویم محتوایتان داشته باشید. ولی دقت کنید که استوری‌های تکراری نگذارید. استوری‌های جذاب و باحال را اولویت قرار دهید و برای آن برنامه ریزی کنید.

9- هایلایت کردن را برای افزایش بازدید استوری فراموش نکنید

خب همان‌طور که شما می‌دانید و ما هم می‌دانیم، استوری‌ها فقط 24 ساعت دوام دارند. یعنی بعد از این تایم، استوری شما در صفحه فید نشان داده نمی‌شود. اما یک راه حل وجود دارد و آن هم هایلایت کردن است. با هایلایت کردن، استوری‌ها در صفحه پروفایلتان می‌مانند. بعد از آن هم تا ابد هرکسی وارد پیجتان شد، می‌تواند استوری‌ها را ببیند.

چطوری یک استوری را هایلایت کنم؟ استوری را که باز کنید، پایین صفحه سمت راست گزینه هایلایت کردن (Highlight) را می‌بینید. روی آن کلیک کنید و یک اسم و یک کاور برای آن انتخاب کنید. کاربرها هایلایت را در بالای پیجتان با اسم و کاورش می‌بینند. پس در انتخاب این دو گزینه خیلی دقت کنید!

10- از موهبت اینستاگرامی insight غافل نشوید

ابزار insight به شما در بالا بردن تعداد بازدید استوری کمک می‌کند. چطوری؟ insight بخشی دارد که اطلاعات و آمار استوری‌ها را نشان می‌دهد. یعنی اگر از این ابزار استفاده کنید، می‌توانید ببینید که هر استوری چه تعداد بازدید داشته، چند اکانت از آن بازدید کرده‌اند و خلاصه این‌که فالوورها چقدر استوری شما را دوست داشته‌اند. بعد هم نتیجه گیری کنید که حالا برای استوری‌ها چه برنامه‌ای داشته باشیم بیشتر جواب می‌گیریم. می توانید از روش خرید فالوور اینستاگرام هم دنبال کننده جذب کنبد.

11- خلاق باشید و همه را غافلگیر کنید

خلاقیت یعنی ارائه یک چیز متفاوت! حالا چه مربوط به محتوا چه گرافیک! تصاویر، آیکون‌ها و عناصر جذاب و جدید برای جلب نظر کاربران مختلف استفاده کنید. مثلا فالوورها از فونت‌های خاص استقبال می‌کنند. اگر پست‌های شما به زبان فارسی است، استفاده از فونت‌های ایران‌سنت نسخه دست‌نویس، ایران یکان و آوینی که محصولات سایت فونت ایران هستند را برای طراحی پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام پیشنهاد می‌کنم. در استوری‌ها داستان تعریف کنید و فالوورها را در هر استوری به دنبال خود بکشید. آن‌ها را به چالش دعوت کنید تا بازدید استوری‌ها هر روز بیشتر از دیروز شود.

12- فریب خرید بازدید استوری را نخورید!

خیلی از سایت‌ها و پیج‌ها برای بالا بردن تعداد بازدیدهای استوری، به شما پیشنهاد می‌کنند که از ربات استفاده کنید! شما که دوست ندارید بعد از مدتی پیجتان مسدود شود؟! ما هم دوست نداریم شما کلی پول خرج کنید و بعد هم هیچی به هیچی! چرا؟ چون الگوریتم‌های اینستاگرام به قدری پیشرفت کردند که ربات‌ها را تشخیص می‌دهند! آن هم خیلی سریع‌! پس به فکر بازدیدهای جعلی نباشید و خودتان دست به کار شوید.

چرا باید بازدید استوری اینستا را افزایش دهیم؟

اگر به اینستاگرام خود و صفحه اصلی که در آن پست‌ها و استوری‌های مختلف را می‌بینید دقت کنید، متوجه می‌شوید که امکان دیدن همه استوری‌های پیج‌های مختلف از دیدن پست‌ها بیشتر است. چون الگوریتم اینستاگرام همه پست‌ها را در صفحه اصلی برای ما نمایش نمی‌دهد. به همین دلیل این روزها اهمیت استوری بیشتر از پست است و در صورت افزایش بازدید استوری های پیجتان می‌توانید سود خوبی از این طریق به دست بیاورید.

دکمه بازگشت به بالا