فعالان کسب و کار

تاثیر قهوه در رابطه جنسی

افزایش تستوسترون با قهوه

قهوه نوشیدنی است که در میان مردم محبوبیت زیادی دارد و برای رفع خستگی و دوری از تنش های عصبی میل میشود. ولی بسیاری از افراد در برابر این سوال که برای درمان خانگی بی میلی جنسی مرد چه بخوریم ؟ بلافاصله قهوه را پیشنهاد می دهند.  تحقیقات نشان می دهد.

قهوه می تواند باعث افزایش تستوسترون شود. تستوسترون هورمونی است که برای فعالیت جنسی مرد و زن حیاتی است. ,وقتی که شما استرس دارید  احتمالا زمان مناسبی برای رابطه زناشویی نیست ، زیرا استرس یک قاتل مشهور و بی رحم برای میل جنسی شماست.

تاثیر قهوه در رابطه جنسی

چه مقدار قهوه مفید است

برای مقابله با تاثیرات استرس میتوانید به کافی شاپ بروید یا خودتان یک لیوان قهوه آماده کنید و نوش جان کنید.زوج ها  با اشتراک گذاشتن قهوه صبح میتوانند رابطه جنسی و عاطفی بهتری باهم داشته باشند. برای دوستداران قهوه ، حتی عطر یک فنجان قهوه تازه دم کرده می تواند استرس آنها را از بین ببرد.
مطالعات علمی نشان می دهند که نوشیدن فقط دوفنجان قهوه در روز می تواند زندگی جنسی شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. دانشمندان معتقدند که این امر می تواند به این دلیل باشد که کافئین باعث ایجاد واکنش شیمیایی می شود که با شل شدن عضلات باعث افزایش جریان خون به آلت می شود و در مردان نعوظ قوی تری ایجاد می کند.

هر چند دو فنجان میتواند مفید باشد ولی دو فنجان قهوه بیشتر برای علاقه جنسی مضر است. مردانی که سه فنجان و بیشتر قهوه در روز می نوشند میل جنسی کمتر، ناتوانی نعوظ بیشتر نسبت به مردانی که دو فنجان قهوه می نوشند دارند. در حقیقت اگر قهوه را درست مصرف کنید می تواند یک درمان گیاهی ناتوانی نعوظ باشد .

تاثیر قهوه بر زنان

تحقیقات قبلی قبلاً نشان می داد که کافئین می تواند انگیزه جنسی را در زنان تقویت کند. پس بنابراین قبل از اینکه به اطاق خواب بروید یک لیوان قهوه نوش جان کنید تا بتوانید هم تنظیم روحیه خوبی داشته باشید و هم رابطه زناشویی لذت پذیری را تجربه کنید.

در یک آزمایش در سال 2006 روی موش های صحرایی نر توسط دانشگاه جنوب غربی تگزاس ، دانشمندان دریافتند که نوشیدن قهوه باعث تحریک بخش هایی از مغز می شود که نشانه برانگیختگی جنسی است. اما این تأثیر احتمالاً فقط در زنانی دیده می شود که به طور مرتب قهوه نمی نوشند.

تاثیر قهوه بر سلامت جسمی

مطالعات علمی نتایج متناقضی را در باره اثرات قهوه بر سلامتی نشان می دهد. بعضی از مطالعات نشان می دهد که مصرف بیش از حد قهوه برای زندگی زناشویی شما بد است . در این مطالعات تاکید می کنند که نوشیدن بیش از چهار فنجان در روز باعث بی قراری ، لرزش ، تحریک پذیری ، بی خوابی و درد معده می شود. یک مطالعه دیگر در مورد 25000 زن و مرد میانسال نشان داد که نوشیدن سه تا پنج فنجان در روز می تواند احتمال ابتلا به بیماری های قلبی یا سکته را کاهش دهد.

بر این اساس مردانی که روزانه 85 الی 170 میلی گرم کافیین به بدنشان می رسد در مقایسه با آنهایی که صفر تا 7 میلی گرم کافئین مصرف می کنند 42 درصد کمتر به اختلال نعوظ مبتلا می شوند ، این مقدار برای آن دسته که کافئین مصرفیشان چیزی حدود 171 تا 303 میلی گرم است معادل 39 درصد است. بنابراین به مردان توصیه می شود به جای روی آوردن به روش های عجیب برای حفظ قوای جنسی تنها مصرف کافیین خود را افزایش دهند و قهوه بخورند.

دو ماده مهم قهوه برای نعوظ بهتر

قهوه حاوی 2 ترکیب طبیعی است که به ویژه برای عملکرد جنسی مفید است و باعث حفظ سلامت جنسی می شود. این دو ماده موجود در قهوه عبارتند از :

  • کافئین
  •  نیتریک اکساید

هم کافئین و هم نیتریک اکساید در توانایی جنسی مرد و نعوظ قوی تر نقش بارزی دارند . در نتیجه نوشیدن قهوه می تواند شما را از اضطراب ناتوانی جنسی نجات دهد . کافئین ماده موثری برای آرامش در سطح مغز و نیتریک اکساید ماده اصلی برای نعوظ است. البته باید توجه کنید اعتدال در مصرف قهوه باعث می شود شما برای سالها از مفید بودن آن بهره ببرید. توصیه ما برای میزان مصرف قهوه دو فنجان در روز است. با خواص قهوه فوری سوپریم برای زود انزالی می توانید از لذت زیادی بهره بگیرید.

تاثیر کافئین بر مردان

کافئین قهوه موجب می شودکه هر زمان قهوه می نوشید ، می تواند در تحریک بخش های خاصی از مغز شما که در برانگیختگی جنسی نقش دارند ،کمک کند. به علاوه ،  کافئین همچنین به افزایش جریان خون به قسمت های دستگاه تناسلی شما کمک می کند ، که خبر خوبی برای نعوظ شما است.
علاوه بر این ، قهوه همچنین حاوی اکسید نیتریک است ، نیتریک اکساید یک انتقال دهنده عصبی است  که برای گشاد کردن شریان های شما مهم است و باعث می شود عضلات صاف آلت تناسلی شما شل شود. هنگامی که ماهیچه های صاف در آلت تناسلی شما شل می شوند ،  شریانهای آلت تناسلی به آرمی شروع به باز شدن و گشاد شدن می کنند.

این بدان معنی است که اگر عضلات صاف آلت تناسلی شما منقبض شود ،  نعوظ  و سفتی آلت شروع نمی شود. به همین دلیل است که اکسید نیتریک برای عملکرد نعوظ شما بسیار مهم است. اکسید نیتریک باعث تولید و ترشح cGMP می شود ، این ترکیبی است که عضلات صاف آلت تناسلی شما را تحریک می کند تا آنها شروع به شل شدن کنند.

علاوه بر این ، اکسید نیتریک بر سلولهای جدار رگهای خونی شما نیز تأثیر می گذارد. هنگامی که مشکلی قهوه به عنوان دومین نوشیدنی محبوب دنیا (بعد از آب) روز به روز بیشتر فواید خود را نمایان می کند، یکی از این موارد می توان به تاثیر قهوه بر زندگی زناشویی نام برد. موضوعی که اخیرا محققان به آن پی بردند نتیجه مستقیم نوشیدن قهوه بر میل و قوای جنسی چه مردان و چه زنان می باشد.

سوالاتی از جمله دلایل علمی تاثیر قهوه بر زندگی زناشویی و اینکه چگونه این نوشیدنی می تواند بر فعالیت جنسی افراد تاثیر گذار باشد؟ چه زمانی بهتر است قهوه خود را برای این منظور بنوشیم؟ آیا قهوه نتایج منفی و خطرناک مانند سکته مغزی نیز ممکن است برای رابطه جنسی به همراه داشته باشد؟ مهمترین مواردی می باشد که دراین مقاله کافی مافی بررسی خواهیم کرد.

قهوه و کاهش فعالیت جنسی (اشتباهی تاریخی)

قبل از آنکه بخواهیم به رابطه قهوه بر زندگی زناشویی بپردازیم به سراغ اشتباهی تاریخی که در گذشته در مورد قهوه وجود داشت می رویم، موضوعی که بیان می کرد نوشیدن قهوه باعث کاهش میل و قوای جنسی در مردان می شود. این موضوع بر میگردد به سالیان بسیار قبل در کشور انگلستان، در آن زمان استفاده از کافی شاپ ها تنها برای مردان مجاز بود، این با مدل های امروزی کاملا متفاوت بود و بیشتر شبیه به بارهای عصرجدید بود.

مردان به این کافی شاپ ها برای نوشیدن قهوه مراجعه می کردند، اما تنها نوشیدن قهوه نبود که برای مردان جذاب بود، بلکه این مکان ها اصولا دارای دو طبقه بودند و در طبقه بالا محلی برای برقراری رابطه جنسی تعبیه شده بود. همین موضوع باعث شده بود که وقتی مردان به خانه بر میگشتند دیگر میل و کششی برای ایجاد ارتباط و فعالیت جنسی نداشته باشند، به همین خاطر زنان از همه جا بی خبر تصور می کردند که نوشیدن قهوه باعث و عامل این مورد می باشد، در نتیجه به مرور باعث شد این تفکر به وجود بیاید که قهوه قوای جنسی مردان را کاهش می دهد.

تاثیر قهوه بر میل جنسی بانوان

برای اثبات این موضوع که آیا نوشیدن قهوه بر میل جنسی زنان تاثیر گذار است یک آزمایش در دانشگاه جورج تون در تگزاس انجام شد که در آن بر روی تعدادی موش ماده یک تحقیقات ساده انجام دادند. در این آزمایش به تعدادی موش ماده کافئین خورانده شد و نتایج جالبی به همراه داشت که این موش ها نسبت به سایر موش های ماده تمایل بسیار بیشتری برای ایجاد ارتباط جنسی داشتند.

البته این موضوع فقط در حد یک سری تحقیقات می باشد و به طور علمی به اثبات نرسیده است ولی موضوعی که کاملا مشخص و واضح بود نتیجه مثبت این آزمایش بر فعالیت جنسی موش های ماده بود. البته فراموش نکنید این کافئین استفاده شده باید درون مواد به صورت طبیعی حضور داشته باشد و استفاده از نوشیدنی هایی مانند نوشابه های انرژی زا که دارای کافئین می باشد شاید در کوتاه مدت نتایج مثبتی داشته باشد ولی به طور قطع در طولانی مدت نتایج مخربی به همراه خواهد داشت.

به طور کلی اما موضوعی که کاملا اثبات شده است این است که مصرف کافئین که مهمترین منبع آن قهوه می باشد باعث افزایش جریان خون در اندام تناسلی می شود که همین موضوع باعث می شود قهوه به نوعی که محرک جنسی برای زنان به حساب بیاید و نشان دهنده تاثیر مستقیم قهوه بر زندگی زناشیویی می باشد.

قهوه و کاهش اضطراب برای برقراری رابطه در زنان

مورد بعدی که لازم است بررسی کنیم می باشد که با نوشیدن قهوه به آن دست پیدا می کنیم، قهوه علاوه بر از بین بردن اضطراب و استرس باعث می شود که خستگی و خواب آلودگی نیز از شما دور شود.

درسته که برای ایجاد یک رابطه جنسی سالم و خوب لازمه که هم مرد و هم زن در آرامش کامل باشند اما تجربه نشان داده است که این موضوع در مورد زنان بسیار قوی تر می باشد و عدم وجود آرامش در آنها باعث می شود نه تنها از رابطه جنسی خود لذت نبرند بلکه حالت ارگاسم و ارضا شدن آنها را بسیار طولانی تر می کند.

موردی که شاید کمی با بالا رفتن سن برای زنان ایجاد می شود ترس از دست دادن میل و قوای جنسی می باشد که گاها مشاهده شده در هنگام سکس برای بانوان استرس زا می شود، نوشدین قهوه برای کاهش این اضطراب و استرس بسیار موثر است. فراموش نکنید که برای دریافت نتیجه استفاده قهوه بر زندگی زناشویی تعادل در مصرف را در وهله اول قرار دهید.

تاثیر قهوه بر میل جنسی مردان

همانطور که گفتیم قهوه باعث می شود رگ های شریانی باز شوند و خون رسانی به سایر نقاط بدن به خوبی انجام شود که این موضوع و افزایش گردش خون مخصوصا در زمان برقراری رابطه جنسی بسیار موثر و مثبت خواهد بود. آزمایشات نشان داده است مردانی که روزانه 85 الی 170 میلی گرم کافیین به بدنشان می رسد در مقایسه با آنهایی که صفر تا 7 میلی گرم کافئین مصرف می کنند 42 درصد کمتر به اختلال نعوظ مبتلا می شوند ، این مقدار برای آن دسته که کافئین مصرفیشان چیزی حدود 171 تا 303 میلی گرم است معادل 39 درصد است.

قهوه همچنین می تواند باعث ایجاد نشاط و سرحالی برای مردان پس از گذشت یک روز پرمشغله کاری ایجاد کند که همین موضوع باعث افزایش تحریک پذیری آنها در منزل و کنار همسرشان می باشد و به همین خاطر می توانید به وضوح نقش قهوه بر زندگی زناشویی خود را مشاهده کنید.

افزایش قدرت تحریک پذیری در مردان توسط قهوه

موضوع بعدی که می تواند در مورد قهوه بیان کرد این است که کافئین موجود در آن یک ماده‌ی محرک و  تحریک کننده است و بر روی بدن انسان تاثیر مستقیم می گذارد. می توان گفت پس از مصرف کافئین تمامی اعضا و بافت‌ های بدن تحریک می ‌شوند. کافئین بطور مستقیم با سلولهای بدن واکنش می ‌دهد و واکنش‌ های شیمیایی درون سلولی را تغییر می ‌دهد و بطور غیر مستقیم نیز سبب افزایش آدرنالین در غدد ترشح کننده‌ ی بدن می ‌شود  و این موضوع باعث افزایش قوا و فعالیت سلول ‌ها جنسی می‌ شود .

همچنین کافئین می ‌تواند باعث تحریک سلول‌ های مغزی شود، این امر باعث بهبود تمرکز می‌ شود و واکنش نسبت به موضوعات مختلف که یکی از آنها ایجاد ارتباط جنسی می باشد را سریع‌ تر می ‌کند. کافئین  می تواند همچنان مانند یک محرک برای فعالیت قلب به حساب بیاید که نتیجه آن خون رسانی بالا و ایجاد گرم شدن مردان و همچنین زنان شود که نتیجه آن تاثیر قهوه بر زندگی زناشویی می باشد.

قهوه و افزایش احتمال سکته مغزی در ایجاد ارتباط جنسی

بعد از تمام این مواردی که در مورد تاثیرات مثبت نوشیدن قهوه بر زندگی زناشویی بیان کردیم لازم است این نکته را نیز بیان کنیم که مصرف بیش از حد قهوه ممکن است تاثیرات خطرناکی در زمان ایجاد رابطه جنسی نیز به همراه داشته باشد. همانطور که گفتیم قهوه و کافئین موجود در آن می تواند به عنوان یک عامل محرک برای ایجاد رابطه جنسی عمل کند، این موضوع بر روی مغز انسان نیز تاثیر گذار است.

تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که سالانه بیش از 150 هزار نفر در بریتانیا سکته می کنند که از این تعداد حدود 30 هزار نفر به دلیل خون ریزی مغزی به این حمله دچار می شوند. دلیل اصلی این خونریزی های مغزی ایسن است که یکی از عروق خونی ضعیف موسوم به آنوریسم مغزی پاره شود، این وضعیت موجب آسیب دیدن مغز و یا مرگ در فرد مبتلا می شود.

که آزمایشات نشان می دهد که مصرف بیش از حد قهوه مخصوصا در زمان ایجاد رابطه جنسی می تواند خطر پاره شدن آنوریسم مغزی را تا 10 درصد افزایش دهد. البته این نتایج هنوز اثبات شده نیستند ولی عقل حکم می کند که شما برای ایجاد یک رابطه زناشویی و جنسی مطمئن در نوشیدن قهوه افراط نکنید و در حد مناسب آن که در حدود حداکثر 3 فنجان در روز می باشد را رعایت ;kdn.

تاثیر قهوه در رابطه جنسی:

قهوه نوشیدنی بسیار محبوبی در بین مردم است و برای رفع خستگی و دوری از تنش های عصبی مصرف می شود. اما بسیاری از مردم با این سوال روبرو هستند که برای درمان های خانگی بیزاری جنسی مردان چه بخورند؟ فورا قهوه تعارف کردند. تحقیقات نشان میدهد. قهوه می تواند تستوسترون را افزایش دهد.

تستوسترون هورمونی است که برای فعالیت جنسی مردانه و زنانه بسیار مهم است. زمانی که تحت استرس هستید احتمالا بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی نیست، زیرا استرس به عنوان یک قاتل شدید میل جنسی شناخته شده است. برای مردان، یک فنجان قهوه روزانه چیزی بیش از تحریک ذهن است. برخی از مطالعات نشان می دهد مردانی که دو تا سه فنجان قهوه در روز می نوشند، کمتر دچار اختلال نعوظ می شوند.

تاثیر قهوه و رابطه جنسی در زنان

دانشمندان دریافته‌اند که از آنجایی که کافئین حاوی محرک‌هایی است که ضربان قلب و فشار خون را افزایش می‌دهد، مصرف غذاهای کافئین‌دار نیز می‌تواند زایمان را تسهیل کند، به عبارت دیگر، زایمان را تحریک کند. در آزمایشی در سال ۲۰۰۶ با موش‌های نر در دانشگاه جنوب غربی تگزاس، دانشمندان دریافتند که نوشیدن قهوه قسمت‌هایی از مغز را تحریک می‌کند که سیگنال‌های تحریک جنسی را نشان می‌دهند.

اما این اثر تنها در زنانی مشاهده می شود که به طور منظم قهوه نمی نوشند. پس قبل از رفتن به اتاق خواب یک فنجان قهوه بنوشید تا روحیه خوبی به شما بدهد و رابطه خوبی داشته باشید. قهوه ۲ خاصیت ویژه دارد که برای عملکرد جنسی و سلامت خانواده بسیار مفید است. کافئینی که با هر فنجان قهوه می نوشید می تواند به تحریک بخشی از مغز شما که درگیر رابطه جنسی است کمک کند.
به علاوه، کافئین همچنین به افزایش جریان خون در اندام تناسلی شما کمک می کند که نعوظ خوبی داشته باشید.

کافئین چیست:

کافئین یکی از ترکیبات خانواده پورین ها است که از منابع طبیعی مانند گیاهان و یا به صورت شیمیایی از اسید اوریک در آزمایشگاه به دست می آید. به عنوان یک عنصر قلیایی طبیعی در قهوه، چای، کاکائو، گوارانا و آجیل کولا یافت می شود. برخی از آب میوه ها، شکلات ها، قرص های لاغری و مکمل های قبل از تمرین نیز حاوی کافئین هستند که به راحتی در داروخانه ها یافت می شود. به عنوان مثال، بسیاری از پزشکان قهوه را به عنوان محرک قلبی و تنفسی توصیه می کنند.

قهوه بر سلامت جسمی تاثیر دارد؟

بر این اساس، مردانی که روزانه ۸۵ تا ۱۷۰ میلی‌گرم کافئین مصرف می‌کنند، ۴۲ درصد کمتر از افرادی که ۰ تا ۷ میلی‌گرم کافئین مصرف می‌کنند، اختلال نعوظ کمتری دارند، این میزان برای کسانی که حدود ۱۷۱ تا ۳۰۳ میلی‌گرم کافئین مصرف می‌کنند، معادل ۳۹ درصد است. بنابراین به مردان توصیه می شود به جای استفاده از روش های عجیب و غریب برای حفظ قوای جنسی، مصرف کافئین را افزایش دهند و قهوه بنوشند.

تاثیر قهوه بر نعوظقهوه حاوی ۲ ترکیب طبیعی است که به ویژه برای عملکرد جنسی و حفظ سلامت جنسی مفید است. این دو جزء قهوه عبارتند از:

  1. کافئین
  2. نیتریک اکساید

کافئین و اکسید نیتریک نقش مهمی در میل جنسی و نعوظ مردان دارند. در نتیجه، نوشیدن قهوه می تواند شما را از اضطراب ناتوانی جنسی نجات دهد. کافئین یک شل کننده مغز قوی است و اکسید نیتریک محرک اصلی است. البته، باید بدانید که اعتدال در مصرف قهوه می‌تواند برای سال‌های آینده از فواید آن بهره‌مند شود. مصرف توصیه‌شده قهوه ۲ فنجان در روز است.

تاثیر قهوه و رابطه جنسی مردان:

قهوه حاوی اکسید نیتریک است، یک انتقال دهنده عصبی که برای گشاد کردن شریان ها و آرامش عضلات صاف آلت تناسلی مهم است. همانطور که ماهیچه های صاف آلت تناسلی شما شل می شوند، شریان های آلت تناسلی به آرامی باز می شوند و منبسط می شوند. این بدان معنی است که عضلات صاف آلت تناسلی شما منقبض می شوند و نعوظ نمی کنید. به همین دلیل است که اکسید نیتریک برای عملکرد نعوظ شما بسیار مهم است.

اکسید نیتریک باعث تولید و آزادسازی cGMP می شود، ترکیبی که ماهیچه صاف آلت تناسلی شما را برای شل شدن تحریک می کند. اکسید نیتریک همچنین بر سلول های عروق خونی شما تأثیر می گذارد. وقتی مشکلی در سلول های دیواره رگ های خونی شما وجود دارد. رگ های خونی سخت و باریک می شوند. این تجمع باعث اختلال در جریان خون به آلت تناسلی شما می شود. و نعوظ در شما شروع می شود.

ارتباط قهوه و رابطه جنسی:

رابطه جنسی عالی مهارتی است که نیاز به برقراری ارتباط و تمرین دارد. همچنین به مقداری انرژی و استقامت نیاز دارد. برای کسانی که به دنبال تقویت بیشتر جنسی هستند، مخلوط کردن قهوه با رابطه جنسی می تواند به معنای تفاوت بین رابطه جنسی طبیعی و جنسی غیر طبیعی باشد. از آنجایی که اندام‌های تناسلی مردانه و زنانه نیز از رگ‌های خونی تشکیل شده‌اند، نتیجه‌گیری منطقی این است که این اندام‌ها از افزایش جریان خون برای افزایش عملکرد و لذت در حین مقاربت استفاده می‌کنند.

نوشیدن قهوه و کاهش اضطراب در رابطه؟

برای شروع رابطه داشتن آرامش بسیار مهم  است که می توانید با نوشیدن قهوه به این آرامش برسید. قهوه در از بین بردن اضطراب و استرس که تاثیر دارد باعث می شود خستگی شما را کاهش دهد و همینطور در کاهش خواب شما ام کمک می کند. در واقع برای ایجاد یک رابطه جنسی سالم نیاز است که هم زن و هم مرد به طور کامل آرامش داشته باشند، اما تجربه نشان داده است که این مشکل در زنان بیشتر است و عدم آرامش در این نه تنها رابطه جنسی را ناخوشایند می کند، بلکه ارگاسم را رضایت بخش تر می کند.

موردی که با افزایش سن ممکن است در خانم ها ایجاد شود ترس از دست دادن میل و قدرت جنسی است که گاهی اوقات برای خانم ها در حین رابطه جنسی استرس زا دیده می شود، نوشیدن قهوه در کاهش این ترس و استرس بسیار موثر است.

چه نوع قهوه ای برای زود انزالی خوب است:

برای درمان زود انزالی بدوت استفاذه از داروهای شیمیایی نوشیدن قهوه بسیار راه حل مناسبی است. حال چه قهوه ای برای این درمان مناسب است در حال حاضر مصرف قهوه گانودرما می باشد. علاوه بر این استفاده از قهوه های سوپریم برای درمان زود انزالی مفید است که یک گزینه و راهکار بسایر مناسب برای درمان زود انزالی به شمار می رود. انزال زودرس مشکلی رایج در بین مردان است و برای درمان زود انزالی ابتدا باید علل و عوامل موثر در بروز زود انزالی را شناسایی کرد.

معمولاً زمانی که فرد نتواند کیفیت مطلوب رابطه و رابطه جنسی را ارائه دهد، مدت زمان آن بسیار کوتاه است، می گویند فرد دارای اسپرم نابالغ است. عوامل متعددی در مقابله با انزال زودرس بسیار موثر هستند که وجود هر یک از آن ها می تواند فرد را دچار انزال زودرس کند.

تاثیر قهوه با سکته مغزی در رابطه:

پس از تمام مواردی که در مورد اثرات مثبت مصرف قهوه بر زندگی زناشویی بیان کردیم، لازم به ذکر است که مصرف زیاد قهوه می تواند اثرات خطرناکی در حین رابطه جنسی داشته باشد. همانطور که گفتیم، قهوه و کافئین موجود در آن می تواند به عنوان یک ماده تقویت کننده جنسی عمل کند، مشکلی که مغز انسان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

علت اصلی این خونریزی مغزی یکی از رگ های خونی ضعیف است که به پارگی آنوریسم مغزی معروف است، وضعیتی که می تواند منجر به آسیب مغزی یا مرگ در فرد مبتلا شود. البته این نتیجه ثابت نشده است، اما عقل سلیم حکم می‌کند که برای داشتن یک رابطه جنسی و ازدواج ایمن، زیاد قهوه ننوشید و در حد معقول یعنی حدود ۳ فنجان در روز نگه دارید.

سوالات متداول:

آیا نوشیدن قهوه باعث افزایش تستوسترون می شود؟

مطالعات نشان می دهد که قهوه می تواند به طور موقت سطح تستوسترون را افزایش دهد که می تواند قبل از رابطه جنسی مفید باشد. نوشیدن قهوه می تواند ماهیچه های صاف آلت تناسلی را شل کند و جریان خون را در شریان های آلت تناسلی بهبود بخشد.

رابطه کافئین با بهبود اختلال در نعوظ:

مصرف متوسط ​​کافئین می تواند به بهبود اختلال نعوظ کمک کند. تحقیقات نشان می دهد مردانی که بین ۸۵ تا ۱۷۰ میلی گرم کافئین مصرف می کنند، ۴۲ درصد کمتر از افرادی که کافئین مصرف نمی کنند، دچار اختلال نعوظ می شوند..

نتیجه گیری کلی:

در مورد مصرف کافئین با پزشک خود مشورت کنید. اگر مشکل خاصی در مصرف کافئین وجود ندارد، یک یا دو فنجان قهوه را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید. اما اگر راهنمایی دقیق تری در مورد تاثیرات کافئین بر نعوظ می خواهید، با مشاوره روانشناسی بادبادک شاپ  تماس بگیرید.

در سلولهای جدار رگ شما وجود دارد رگ های خونی شروع به سفت و منقبض شدن می کند ، این سفتی باعث اختلال در جریان خون به آلت تناسلی شما می شود و مشکل نعوظ  در شما شروع می شود.

دکمه بازگشت به بالا