اقتصادیفعالان کسب و کار

لیست گروه های حمایتی ادمین های اینستاگرام

گروه‌ حمایتی یا تعاملی اینستاگرام که اصطلاحاً به آنها گروه‌ POD نیز گفته می‌شود یک گروه اینستاگرامی است که افرادی را گرد هم می‌آورد تا در اینستاگرام از پست‌های همدیگر حمایت کنند؛ یعنی پست‌های یکدیگر را بلافاصله بعد از انتشار لایک ‌کنند و برای یکدیگر کامنت بگذارند و با این کار به رشد سریع‌تر پیج‌هایشان در اینستاگرام کمک ‌کنند.  شما از طریق https://mymember.shop/خرید-لایک-اینستاگرام میتوانید لایک و شماره مجازی و گروه حمایتی داشته باشید.

این گروه‌ها یک ادمین (مدیر گروه) دارند که برنامه فعالیت گروه را تنظیم کرده و بر کار اعضا نظارت دارد؛ مثلاً ادمین، ساعت مشخصی را برای انتشار پست، لایک کردن و کامنت گذاشتن همگانی تعیین می‌کند و مراقب است که همه اعضا در برنامه‌های لایک و کامنت گذاری گروه مشارکت داشته باشند.

عضویت در گروه‌های حمایتی چه تأثیری در رشد پیج اینستاگرام دارد؟

عضویت در گروه‌های حمایتی سبب می‌شود تا پست شما در اینستاگرام در همان دقایق ابتدایی پس از انتشار، بازخورد فوق‌العاده‌ای (از اعضای گروه) جذب کند و به سرعت توسط افراد زیادی لایک شود یا از آنها کامنت بگیرد. این کار سبب می‌شود اینستاگرام گمان کند آن پست شما آن قدر جذاب است که بلافاصله پس از انتشارش چنین واکنش مثبتی را دریافت کرده است.

سیاست اینستاگرام بر این اساس است که افراد بیشتری را برای ساعات بیشتری با خود همراه کند؛ لذا کاری می‌کند تا پستی که محبوبیت پیدا کرده است را به دیگران نیز پیشنهاد دهد؛ مثلاً آن پست را راهی اکسپلور کرده تا از این طریق آن را به سایر کاربران علاقمند نیز نشان ‌دهد. بدین ترتیب، اینستاگرام این شانس را به آن پست می‌دهد که توسط افراد زیادی مشاهده شود. همین بازدید چندین برابری است که منجر به رشد انفجاری آن پیج نیز خواهد شد.

چگونه گروه‌های حمایتی را پیدا کنیم؟

پیدا کردن گروه های حمایتی کار چندان آسانی نیست ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد تا بتوانید یک گروه حمایتی مناسب پیدا کنید، زیرا اغلب افراد تلاش می‌کنند تا استفاده از گروه های حمایتی را مخفی نگه دارند. با این وجود، برای پیدا کردن گروه های حمایتی روش‌های مختلفی وجود دارد.

بهترین کار این است که با افراد فعال در حوزه کاری خودتان در ارتباط باشید . این افراد می‌توانند به لطف روابط و شبکه‌ قوی‌ای که دارند، گروه‌های حمایتی زیادی را به شما معرفی کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید با همکاری این افراد گروه حمایتی خودتان را نیز ایجاد کنید!

در ادامه، دیگر روش‌های متداول برای یافتن گروه‌های حمایتی در اینستاگرام را برای شما لیست کرده و به توضیح هر یک از آنها پرداخته‌ایم.

  • شما می‌توانید هشتگ‌ گروه حمایتی یا گروه تعاملی را در اینستاگرام جستجو کنید و از این طریق به پیج‌های اینستاگرامی برسید که در زمینه ایجاد گروه حمایتی در اینستاگرام فعالیت دارند. سپس با ارسال دایرکت به ادمین این پیج‌ها از آنها بخواهید که شما را عضو گروه‌هایشان کنند، البته برای عضویت در برخی گروه‌‌ها ممکن است ادمین از شما بخواهد مبلغی را به عنوان حق عضویت بپردازید.
  • گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی هم محل مناسبی برای پیدا کردن گروه حمایتی می‌باشند. شما می‌توانید واژه گروه‌های حمایتی را در تلگرام جستجو کنید و بسیاری از این گروه‌ها و کانال‌ها را بیابید.
  • علاوه بر اینها، شما با سرچ عبارت «گروه حمایتی» یا «گروه تعاملی» در گوگل می‌توانید گروه‌های حمایتی رایگان متعددی را در اینستاگرام پیدا کنید.

مهم‌ترین اصول صحیح فعالیت در گروه‌های حمایتی اینستاگرام چیست؟

تنها عضویت در گروه‌های حمایتی برای کسب نتیجه رضایت‌بخش از این گروه‌ها کافی نیست و لازم است مطابق با اصول و قواعدی عمل کنید که انرژی صرف شده در این گروه ها را به نتیجه مطلوبی برای شما تبدیل کند. در ادامه مهم‌ترین قواعدی که می‌تواند برای رسیدن به این هدف به شما کمک کند را شرح داده‌ایم:

انتشار پست در ساعت از پیش تعیین‌شده توسط ادمین گروه حمایتی

همواره در همان ساعتی که ادمین گروه تعیین کرده است پست بگذارید زیرا در این ساعت خاص، سایر اعضای گروه نیز آنلاین هستند، پست شما را می‌بینند و مطابق با برنامه گروه آن را لایک کرده و برایش کامنت می‌گذارند. این کار سبب می‌شود پست شما بازخورد خوبی در ساعات اولیه انتشارش جذب کند و نظر مثبت الگوریتم اینستاگرام را به خود جلب کند.

پرهیز از ارسال لینک پست در گروه حمایتی

از فرستادن پست و یا لینک پست در این گروه‌ها خودداری کنید و از افراد بخواهید که خودشان وارد پیج شما شوند و پست‌های شما را لایک کنند زیرا اینگونه، لایک و کامنت‌هایی که دریافت می‌کنید طبیعی‌تر جلوه کرده و تأثیر بهتری روی رشد پیج شما خواهد داشت.

جذب اعضای بیشتر به گروه حمایتی

نهایت تلاش خود را بکنید تا اعضای بیشتری را به عضویت این گروه‌ها درآورید و گروه خود را بزرگتر کنید تا از این طریق تعامل در گروه را افزایش دهید و لایک و کامنت بیشتری بگیرید.

فالو داشتن همه اعضای گروه حمایتی

بعید است که کسی شما را فالو نکند اما بلافاصله بعد از این که پستی منتشر می‌کنید آن را لایک کند یا برایش کامنت بگذارد؛ لذا اعضای گروه‌های حمایتی باید یکدیگر را فالو داشته باشند زیرا لایک و کامنتی که از این طریق در دقایق ابتدایی بعد از انتشار دریافت می‌کنید طبیعی‌تر به نظر می‌آید.

حمایت متقابل از پست‌های سایر اعضای گروه حمایتی

سعی کنید تمامی پست‌های منتشر شده توسط سایر اعضا را در همان بازه زمانی مشخص شده لایک کنید. این کار باعث می‌شود سایر اعضای گروه با میل و رغبت، با لایک و کامنت‌هایشان از تمامی پست‌های شما حمایت کنند و به رشد سریع پیج شما کمک کنند.

چگونه پست‌های سایر اعضای گروه حمایتی را پیدا کنم؟

حال که با نحوه کار گروه‌های حمایتی آشنا شده‌اید، احتمالاً این سوال برایتان پیش آمده است که چگونه می‌توان پست‌های همه اعضای گروه را بعد از انتشار به راحتی پیدا کرد بدون اینکه پستی از نگاه ما جا بماند! ادمین گروه حمایتی برای اینکه همه اعضا به راحتی به پست سایر اعضا دسترسی داشته باشند از ترفندی ویژه (اما ساده) در اینستاگرام استفاده می‌کند. حتماً می‌دانید که اگر پستی را در اینستاگرام منتشر کنید و پیجی را روی آن پستتان تگ کنید، آن پست شما در قسمت پست‌های تگ شده آن پیج (که تگش کرده‌اید) ظاهر می‌شود؛ یعنی می‌توان گفت پست شما در بخشی از صفحه پروفایل آن پیج تگ شده قابل مشاهده خواهد شد.

گروه های حمایتی نیز دقیقاً از همین شگرد استفاده می‌کنند. هر کدام از اعضاء که پستی را منتشر می‌کنند یک تگ خاص به پست خود اضافه می‌کنند که در حقیقت آی دی پیج ادمین است. پیج ادمین (یا همان پیج مرجع) یک پیج عمومی است که همه اعضاء می‌توانند بخش «پست‌های تگ‌شده» آن را مشاهده کنند و برای هدف لایک کردن وارد این پیج شوند و بخش «پست‌های تگ‌شده» را بررسی کنند و پست هایی که در این بخش ظاهر میشوند را لایک کنند.
به همین سادگی!  شما باید هر بار در ساعت مقرر وارد پیج ادمین (یا پیج مرجع) شوید و با ورود به بخش پست‌های تگ شده، پست‌های سایر اعضا را پیدا کنید، آنها را لایک کنید و برایشان کامنت بگذارید.

لزوم استفاده از ابزار خودکارساز برای فعالیت در گروه‌های حمایتی

همانطور که خودتان هم احتمالاً حدس زده‌اید، لایک و کامنت‌گذاری برای تمامی اعضای گروه، کار زمانبر و دشواری است. بعنوان مثال گروهی با 100 عضو را در نظر بگیرید، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای تمامی پست‌هایی که این 100 نفر منتشر می‌کنند بصورت دستی، مسلماً کار سخت و دشواری است. اینجاست که شما به ابزاری اتوماتیک نیاز پیدا می‌کنید تا به صورت خودکار به انجام این امور بپردازد.

تیم ما در وبسایت کاربر مجازی رباتی را طراحی کرده است که می‌تواند تمامی پست‌های منتشر شده توسط اعضای یک گروه حمایتی را به صورت خودکار لایک کند و برای آنها کامنت بگذارد. در واقع، ربات به صورت خودکار به پیج مرجع (که شما به ربات معرفی می‌کنید) می‌رود و روی بخش «پست‌های تگ‌شده» کلیک می‌کند و به همان تعدادی که می‌خواهید پست‌های موجود دراین بخش را لایک می‌کند و برایشان کامنت می‌گذارد.

ربات گروه‌های حمایتی اینستاگرام کاربر مجازی، باعث می‌شود تقریباً هیچ زمانی را صرف فعالیت در گروه‌های حمایتی نکنید و در عوض، وقت خود را صرف کارهای مهم‌تری جهت ارتقاء و رشد پیج خود کنید و در عین حال، از لایک و کامنت‌گذاری در تمامی پست‌ها اطمینان داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا